Я_не_аноним_100%• 19 ноября 2022
Правило скорочення.
Як скорочується "та інше"?
Будь ласочка, підкажіть.
Я_не_аноним_100%
• 19 ноября 2022
Ответ дляХомо_сапиенс
Удалено администрацией...
Працює, в гулі та ін., але тест не приймає відповідь, пише не вірно.
Хомо_сапиенс• 19 ноября 2022
Ответ дляКрапипопка
Только советчица😆
Може пора её,как поисковик, сделать?😆
ПоэтеСССа• 19 ноября 2022
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Пише , що не вірно.
Якийсь неграмотний тест. Вірно можна кохати, служити, а відповідь не можна оцінювати як вірну чи невірну - тільки правильну чи неправильну.
Ну, спробуйте ще: і под., і т.д. Мені аж цікаво, що там ’грамотії’ запрограмували у цьому тесті))
ПоэтеСССа• 19 ноября 2022
Скільки можна ці совково-москальські ніки давати??? Адміни, майте совість!