40каградусная• Изменено вчера в 18:05

Як ви зараз тримаєте себе в руках? Що вам допомагає?

В мене стан хвилями, то більш-менш нормальний, то все криза.
Якось так і качаюсь на цих качелях.
Трохи відволікаюсь на побут, книги, якісь закупи. З роботою туго, теж хвилями, так як раніше вже і не радує, лиш би оплатити податки і житло.
Бабка-ежика• вчера в 18:41
Супер штука для голови - тонування в залі з хорошим тренером. І поговорить по душам між підходами, і підтягнуте тіло. Але, то не дешево 🥴

Шалена красуня• вчера в 18:42
Ну наверное помогает понимание что сейчас многим женщинам тяжело ибо война, постоянно бомбят т не знаешь доживешь ли до завтра. Помощь женщинам помогает по возможности. И вера в Бога тоже немного успокаивает.
автор 40каградусная • вчера в 18:46
Ответ дляШалена красуня
А я колись прочитала десь ’Все приходит к тому, кто умеет ждать’.
Але виходить часом отак ждеш півжиття.
Агент Пинкертона• вчера в 18:49
Ответ для40каградусная
Я щось навіть схудла дуже, весь одяг висить.
И я(, переживаю чтоб хоть не было какой-то болячки серьезной, вес 50,3-50,6,рост 170, а был вес 55-56
Гірчинка• вчера в 18:47
Уехала в село Солочин возле Свалявы на 7 дней, сама. Без телефона (буквально) и без контактов со всеми (буквально). На третий день была новым человеком - точнее тем которым я себя знала, ожила. Быт, работа, семья, интернеты - невероятно много энергии отнимают, буквально жрут ее . Это я поняла как отче наш когда вернулась домой
Трохи злякана• вчера в 18:49
Когда у меня есть цель, то все хорошо. Например, была цель весной поехать за 2,5 тыс км, чтобы повидаться с подругой.
И готовясь к этой поездке, я была весела, активна, оптимистична. Я строила планы, покупала подарки, бронировала отели и искала интересные места в пути.
А вот лето я погрузилась в уныние и тоску. И само лето промелькнуло незаметно.
Может оттого, что море мне не светит в этом году.
Вылезли мелкие болячки. Еще и в ДТП попала неделю назад. Это совсем меня подкосило физически и морально. Все болит, сил нет.
Агент Пинкертона• вчера в 18:50
Ответ дляНі за холодну воду
У меня тоже с жкт проблема. Мне вообще кажется, что у всех тревожников и неврозников жкт очень проблемный т.к это прямая связь(
Я з вами(
Ні за холодну воду• вчера в 18:50
Ответ для40каградусная
О, це точно.
Я колись лежала в лікарні, от в палаті якраз всі неврозники і були. І, доречі, багато худих.
А ви працюєте? Є сім´я, діти?
У меня пассивный доход, семья есть, детей нет
автор 40каградусная • вчера в 18:50
Ответ дляАгент Пинкертона
В мене то точно нерви+ШКТ, бо я перевірилась трохи, загальне поздавалала там УЗД, кров, по ШКТ різні аналізи.
Перевіртесь краще, не тягніть. То хоч будете трошки спокійніше себе відчувати.

автор 40каградусная • вчера в 18:52
Ответ дляГірчинка
Мені здається війна, страх і ця невизначеність ще більше її віднімають.
Аноним НаВсеГда• вчера в 18:58
А як у вас горе чи чого прям тримати себе в руках?
Агент Пинкертона• вчера в 19:00
Ответ для40каградусная
Та наче все перевірила, є трохи лікування жкт, а але там не страшне, а нерви все одно шалят разом із шлунком. Ще й появився ИИ і ’допомагає’
Гірчинка• вчера в 18:58
Ответ для40каградусная
звісно все додає потроху . Це хронічний стрес , але є і такий який і ми самі створюємо собі . Взяти хоча б «зловживання» соцмережами і інтернетом... Це тільки здається шо він нейтральний.

Але люди і до війни страждали на депресії, важкі стани, вигоряння і тд
Нічна ненажера• вчера в 19:02
Ответ для40каградусная
Онкология,двое маленьких детей, скотское отношение в отделении онкологии к больным помогают не сдохнуть. Выползла после химии,ткнула дули и ’пошла’ к деткам . Расскажите,что может быть хуже?
автор 40каградусная • вчера в 19:18
Ответ дляНі за холодну воду
В мене так само дітей немає.
Недавно робила УЗД по гінекології, лікарка така а давайте народжуйте в цьому році. Ага, з такими качелями і вагою якраз тільки народити і зразу злягти з післяпологовою депресією.
автор 40каградусная • вчера в 19:23
Ответ дляГірчинка

Мені інтернет це вікно у світ. Бо я спілкуюся лише з двома людьми зараз. А це одні і ті ж самі розмови постійно, хочеться щось нове.
автор 40каградусная • вчера в 19:24
Ответ дляНічна ненажера
Я не міряюсь з вами. Бажаю вам здоров´я і всього самого доброго! 🙏
Нічна ненажера• вчера в 19:30
Ответ для40каградусная
Дополню( смысл позитивный вкладываю)
автор 40каградусная • вчера в 20:24
Ответ дляНі за холодну воду
А скажіть, у вас по ШКТ часом не з жовчним проблеми?
Це я так, для підтвердження своїх догадок по психосоматиці питаю.

Ні за холодну воду• вчера в 20:30
Ответ для40каградусная
Да. Всю жизнь загиб и мучалась, с 20го года камень
ХикориДикори• вчера в 20:33
Ответ дляНі за холодну воду
Почитайте, пост 11 на ссылке,там связь жкт и с тревожностью и начинать надо с оттока желчи и убирать стресс.С этим связано еще диафрагма и блуждающий нерв.

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3867069#a95...
ХикориДикори• вчера в 20:35
Ответ для40каградусная
О, це точно.
А ви працюєте? Є сім´я, діти?
Автор, я скинула ссылку посмотрите,если интересно, там ролики про жкт.
автор 40каградусная • вчера в 21:04
Ответ дляХикориДикори

А де там відео? Там посилання в 11 пості на зуд в груди
автор 40каградусная • вчера в 21:05
Ответ дляНі за холодну воду
Те саме. 2 загиби, без каменів.
Мучаюсь вже дуже довго.
Ні за холодну воду• вчера в 21:23
Ответ для40каградусная
Те саме. 2 загиби, без каменів.
Мучаюсь вже дуже довго.
В тредс очень много пишут про тех, кто с тревожностью, имеет загибы желчного и кучу сопутствующих заболеваний, объясняя это дисплазией соединительной ткани (ДСТ). Никак не могу это прокомментировать, пока просто читаю пытаясь понять за уши это притянуто или нет
автор 40каградусная • вчера в 21:49
Ответ дляНі за холодну воду
Цікаво, почитаю теж про це
дожену і ощасливлю• вчера в 22:36
Ответ для40каградусная
А чого за кордоном не хочете?
Мені батьки постійно кажуть, що я дурна, бо тут сиджу.
А я от не хочу, бо ну не тягне і все. Хоча і робота б дозволила це зробити. Я просто там була всього 1 раз в житті, як турист, тому взагалі себе там не уявляю.
Мені не подобається Європа. Центральний офіс фірми де я працюю знаходиться в Брюселі. Бельгія дуже специфічна країна. Сподобалось жити в Таїланді, а точніше, на Пхукеті, я там декілька разів зимувала (ще до війни). Але через різницю в часі, зараз я не розглядаю проживання там, бо важко поєднувати буде з роботою, плюс син вже шкільного віку. То він не в захваті від переїздів. Також батьки не молодшають, потребують уваги. Тут в мене гарна квартира в сучасному комплексі, досить активне соціальне життя, а закордоном немає відчуття, що ти серед своїх. Все якесь чуже. Але життя в Києві теж стає нестерпне, я ледь минуле літо витримала, але це ще важче.