Чтооооооооооо?• 20 ноября 2022
Что купить взамен Crocs на слякоть? Чтобы не мокрели ноги
Для взрослого
кошкомышь• 20 ноября 2022
Фея_3уровень• 20 ноября 2022
И мне надо. Дутики смущают: плащевка сверху, швы не проклеены скорее всего. Тоже будут воду набирать, наверное. Скетчерсы глянула на интертопе- 2800-300, Скетчерсы, Карл!)))
Чтооооооооооо?
• 20 ноября 2022
Ответ дляМорковку дай
Гумові чоботи , замість устілок жіночі прокладки . Тепло, сухо.
Чтооооооооооо?
• 20 ноября 2022
Ответ дляЦветок Мира
обувь с мембраной. ноги сухие всегда.
Примеры есть таких?
Чтооооооооооо?
• 20 ноября 2022
Ответ дляФея_3уровень
Дутики точно не вариант
Цветок Мира• 20 ноября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Примеры есть таких?
экко, суперфит и другие где стоит waterproof или Tex
Чтооооооооооо?
• 20 ноября 2022
Ответ дляФея_3уровень
Geox - за 6000)
Тогда Crocs лучше снова возьму)
Фея_3уровень• 20 ноября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Тогда Crocs лучше снова возьму)
Вот и я так думаю. Проверено хоть уже
Цветок Мира• 20 ноября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Тогда Crocs лучше снова возьму)
я года три носила пуму. замша, не промокали и подошва толстая. всегда было тепло и главное не скользкие. но к сожалению сама их убила. просушивала на батарее. подошва полопалась.
Морковку дай• 20 ноября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Чому? Рекомендація продавця з базару, що торгує на морозі. Аід хайвої вологи,коли потіє нога допомагає прокладка
Чтооооооооооо?
• 20 ноября 2022
Ответ дляМорковку дай
Поняла. Спасибо. Но мне и в пир и в мир надо, поэтому не подойдет(
Чтооооооооооо?
• 20 ноября 2022
Ответ дляФея_3уровень
Вот и я так думаю. Проверено хоть уже
Моим 10 лет было!))
Просто думала, что-то новое интересное, а нынешние их модели что-то не очень визуально мне
Гага Газу• 20 ноября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Примеры есть таких?
Тімби уотерпруф.
Не мембрана, звісно.
Оч@ров@Шк@• 20 ноября 2022
Ответ дляПотрындельница
Візьміть Salomon, хайкінгове взуття з вотерпруф
І мені чоловік за Саломони постійно говорить. Може вони і крутецькі ( бо чоловік таки добре знається на суперському взутті), але там моделі спортивно-туристичного вигляду, скажімо на любителя))ІМХО
В мене доречі поки що крокси
Потрындельница• 20 ноября 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
В мене доречі поки що крокси
Тут вже треба обирати, або спортивно вдягнутися і бути з сухими ногами. Або гарною, але з мокрими
Оч@ров@Шк@• 20 ноября 2022
Ответ дляПотрындельница
Йой, не кажіть))) Нам жінкам цей вічний вибор- або гарно, або практично)))
Морковку дай• 20 ноября 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
А хто знає з яка там устілка, нога суха, не пітніє, ні запаху. Я теж інфу спочатку сприйняла з здивуванням, але потім цікавість взяла верх , спробувала.