120-120-120 (не худею)• 20 ноября 2022
Щоб ви подумали про цю людину?
Викладає типу імітацію а-ля "розкішного" життя,постійно в той же інстаграм поїздки в таксі,бари,кафе,їжа різна з ресторанів, викладає в історії,як смажить красну риба,а сама в одязі з секонда,із подряпаною дермантином сумкою заходить в єрмоліно за блинцями собі на вечерю
Що за ніщебродство?
Коко Шанель• 20 ноября 2022
Таких через одну. Люди деградують. Вже нічого про них не думаю, а колись дивувалась
Матраскин Брат• 20 ноября 2022
А що подумати про того, хто поза очі обговорює людину, вдає розумну, але пише ’блинцями’?
120-120-120 (не худею)
• 20 ноября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
А що не так?
Матраскин Брат• 20 ноября 2022
Ответ для120-120-120 (не худею)
А що не так?
О, тоді все зрозуміло
Печенюшка• 20 ноября 2022
у мене був такий знайомий. що для своїх забезпечених знайомих себе також таким як вони видавав, типу мажорчик. а у тих хто ’не еліта’ гроші клянчив якраз на те мажорне життя. пил в очі короче...
Улыбчик• 20 ноября 2022
Ответ дляМарипосса285747
А кто в ресторанах тогда ест? И откуда рыба?
Теж цікаво) Може, то оренда?) Як фотостудії. Чи букети троянд на 14 лютого)