Ро30BbIu_CJIoHuK• 24 ноября в 12:02
Хочу зізнатися і хочу підтримку
Я людина яка тримає всі речі для прання в одній корзині, перу труси і шкарпетки разом свої, чоловіка і дітей можу ще щось докинути. Можу поїхати в магазин в піжамі. Можу какати коли чоловік вдома. Можу ходити в театр/бар/ концерт/ полетіти в Рим чи Нью Йорк сама. Тут ще є як я, люди які просто живуть і не займаються фігньою бо це життя дуже коротке, бо пох…й з чим ти переш труси якщо ти ніколи не бачив океан, Париж чи не був в Бакоті
Квітка Миру• 24 ноября в 12:04
Так, если я стираю трусы со всем, но в нью йорк не могу полететь, что пошло не так?!
Дрібка щастя• 24 ноября в 12:05
Змішалися люди, котлети, мухи
Я перу окремо і мені не проблема їхати кудись самій)))
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 24 ноября в 12:06
Ответ дляТочная копия плова
Как вы связали трусы с Парижем, удивительно, просто.
Л логіка!!! Я ще хотіла про Чорнобиль написати, це круче, бо навряд хто там вже побуває
Моя улюблена страшко• 24 ноября в 12:06
Ответ дляДрібка щастя
Змішалися люди, котлети, мухи
А де ще вона б хизанула НЙ і океаном, як не в темі про труси
ПП-шница• 24 ноября в 12:06
Да, в каждом городе мира попадаются иногда женщины в пижамах, наверно это были вы
Тра Ля Ля• 24 ноября в 12:07
А в чем проблема носки и трусы стирать вместе?я стираю одной кучей и не за орачиваюсь по этому поводу
Дрібка щастя• 24 ноября в 12:06
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Логіка?)) Хаос автор, хаос!)))
Дрібка щастя• 24 ноября в 12:07
Ответ дляПП-шница
В мене є піжама в ресторан))
Моя улюблена страшко• 24 ноября в 12:09
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А що? Вам на ту туристичну путівку і екіпірування після Парижу не вистачає?
Моя улюблена страшко• 24 ноября в 12:08
Ответ дляПП-шница
Якщо пукає, то вона
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 24 ноября в 12:08
Ответ дляМоя улюблена страшко
Яку ще туристичну путівку?
Борисфенка• 24 ноября в 12:10
В Бакоті була, океан не бачила, шкарпетки перу з джинсами, а труси з рушниками, в піжамі на вулицю не хожу.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 24 ноября в 12:10
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну по ваших коментах і терміну « туристична путівка» видно що ви з ссср нікуди не виїздили
Моя улюблена страшко• 24 ноября в 12:11
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Дверной_Проем• 24 ноября в 12:12
Ответ дляТочная копия плова
Виходить, як я ніде не була можу і не митися)
Бесконечность-не предел• 24 ноября в 12:14
Какать при муже?! Он знает, что вы какаете?
Не говорите, что он еще и прокладки ваши видел в тумбочке. Не жалеете мужика!
Шальная коклетка• 24 ноября в 12:15
я +- такая, сама могу поехать на отдых, трусы носки стираю вместе со всем, в магазин в домашней одежде могу выйти, в туалет хожу когда требует организм, без оглядки на домашних...
Просериарила молодость• 24 ноября в 12:16
Ответ дляДверной_Проем
І не боятись, що бактерії з носків і трусів влаштуюють криваву бійню в пральній машині!)
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 24 ноября в 12:16
Ответ дляШальная коклетка
Блін, ви перша
Шальная коклетка• 24 ноября в 12:18
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Блін, ви перша
я причем считаю себя нормальной, без всяких тревожных расстройств...
и вавок в голове..
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 24 ноября в 12:20
Ответ дляШальная коклетка
и вавок в голове..
Це теж рідкість. Тут кожна друга з ним і взагалі про них і інші діагнози я лише тут дізналась ( пишу і не ставлю коми бо мені лєнь, але думаю про це, напевно, якийсь діагноз)
Шальная коклетка• 24 ноября в 12:21
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
не, по описанию вы абсолютно здорова, но нас мало..предупреждаю...
.
Бесконечность-не предел• 24 ноября в 12:22
Ответ дляШальная коклетка
и вавок в голове..
А как же жопу рвать за «лучшее версию себя»? Вот лежу с не помытой головой, пью кофе и читаю Советчицу. И не хочу чтоб все было как я, хочу наблюдать за битву бабья за «я самая-самая»