Дайте подуться• 20 ноября 2022
Є такі, хто ще не купив/не продав старі дітям теплі зимові речі?
Результат:
вже голосів:
57 (49.57%)
Купили, але не виставили старі
30 (26.09%)
Не купили і не продали старі
13 (11.3%)
Тиц
9 (7.83%)
І купили, і продали
6 (5.22%)
Не купили, але продали старі
Мамзелькин• 20 ноября 2022
Частково все якось. Щось продалося, щось ні. Так само щось купилося, щось ще ні.
А має бути якийсь зв*язок? Продати старе щоб купити нове?
Дайте подуться
• 20 ноября 2022
Ответ дляМамзелькин
Зв‘язок у кожного свій. Кому як зручно
Меряю от единицы• 20 ноября 2022
Купила ще в тому році, продала тільки взуття, куртка як нова, ще в продавалке
Ромашка_Бегемотовна• 20 ноября 2022
Купила на цей рік перед війною , виставила на продаж мале , але не все продала ще. Такого пункту для голосування не було
Ра ру ра ру ра• 20 ноября 2022
Влітку купляла зимові речі з розподажу. Старі віддаю, кому потрібно.
Хитрушка-чекушка• 20 ноября 2022
отослала зимние вещи сына советчице-переселенке
своему купила, конечно
Ку-кусик• 20 ноября 2022
Нічого не купувала дітям, все з минулого року лишилося і не продавала, немає сенсу продавати б/у, більше мороки, все після дітей віддаю, особливо зараз потрібно допомагати.
Дайте подуться
• 20 ноября 2022
Ответ дляКу-кусик
Ви молодець.
Але не в усіх є можливість дарувати коштовні речі. Тим паче в багатьох добуток зменьшився, а нові речі стали дорожчими
Каравай-каравай• 20 ноября 2022
Нове купила. Старе виставила, але дуже мало переглядів і майже не запитують.
Ку-кусик• 20 ноября 2022
Ответ дляДайте подуться
Ви молодець.
Ну які коштовні - б/у одяг і взуття? Щоб виручити 300 грн за ботинки і 500 грн за куртку, чи комбез, ну таке.
Мамзелькин• 20 ноября 2022
Ответ дляGleva
Як не дивно, але куртка, штани і черевики з минулої зими доньці і цієї зими нормальні.
Це добре! Мої всі з усього виросли. Всі троє.
Дайте подуться
• 20 ноября 2022
Ответ дляМамзелькин
В вас речі не переходять від одного к іншому?
Мамзелькин• 20 ноября 2022
Ответ дляДайте подуться
Ні, між хлопцями різниця 7 років, а менша дівчинка )
Після старшого частину віддаю меншому двоюрідному брату, частину продаю.
Божий одуванчик• 20 ноября 2022
Виставлю на цьому тижні боти і комбез з курткою, все часу нема, то світла
ЖивунаБагамах• 20 ноября 2022
Продала и отдала частично. Обувь и комбезы покупаю всегда февраль-август по скидкам на сезон/два вперёд, поэтому, за пару дней до войны, успела всё выкупить по отличным ценам.
Сорока белобока• 21 ноября 2022
Ответ длябибизяна
Віддала все діткам, яких привезли зі сходу. Своїм ще не купляла.
Своїм також ще не купила. Хотіла запитати, а діток ви як шукали , кому віддати ? Маю теплі речі, але не знаю кому віддати 🤷♀️.
бибизяна• 21 ноября 2022
Ответ дляСорока белобока
Сусідка написала у групі дома, що привезли діток і шукають їм речі, я їй і віддала все. Сама не знала кому, а тут так склалось.