Бойцовская• 2 часа назад

Лупашит(

Не рахую, а вважаю• 2 часа назад
Ответ длявкрации
Дівчата, чим відволікаєте себе чи дітей в такі моменти, діліться лайфхаками?
Може шо приймаєте заспокійливе?
Нічим. У мене діти, я їх заспокійливе. Я не можу собі дозволити в істерики падати. Мати спокійна - хвилюватись нічого. Все просто. Для них...

Не рахую, а вважаю• 2 часа назад
Ответ для60 метрів сметани
Я колбасу жру
Я котлети)))
вкрации• 2 часа назад
Ответ дляУмничка-помощничка
Каждую ночь всё страшнее и страшнее становится( Это толькоиу меня так или нет?
Только что когда летело в сторону моего района ( в тг пишут) аж сердце сжалось, перехввтило дыхание, слабость в ногах, думала потеряю сознания о страха(
Не тільки, я думаю що кожен хто бачить чи чує попередження про свій район, то тупо завмирає … у мене так.
КартаБезКомиссий• 2 часа назад
Ответ дляНеКонец-Света
Ви з чим саме не згодні? Кацапи у вас ’ось-ось візьмуть Київ’? ...
кацапи наступають?... (Атріцатєльна)
Восени Україна паде до ніг хуйла?...
П.С. спробуйте почитати трохи більше, ніж порадницю і болотні наративи. Наприклад, пошукайте прогнози центробанку сосії на рівень інфляції, про золотовалютні запаси сосії, вартість одного дня війни і повну відсутність коштів. Спробуйте порахувати на скільки їм вистачить грошей для війнушки і як скоро вони посипляться, як свого часу посипався срср.
Та кацпи просто ось ось знуйнують Київ, як вони тупо роблять з прифронтовими містами і не треба буде нічого брати
Не рахую, а вважаю• 1 час назад
Ответ длямиссАрфография
Я за арбузом пошла. Запорожье на связи.
Як ви там? У нас відбій. Чи надовго хтозна, але все ж
Умничка-помощничка• 2 часа назад
Ответ длявкрации
Може шо приймаєте заспокійливе?
Да вы что, как можно себя чем-то отвлечь в такие моменты когда не знаешь останешься жить или нет. Ппо нет, всё открыто.
вкрации• 2 часа назад
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Хтось замітив что тривога останнім часов близько 1 ночі, потім в районі 3🤔
Не рахую, а вважаю• 1 час назад
Ответ длямиссАрфография
По Запорожью точно больше, я считать устала. Но у нас ещё КАБЫ на закуску
Так, вам сьогодні по ходу за Київ дісталось. Бо нам три штуки виділили, видать, щоб не розслаблялись.
НеКонец-Света• 1 час назад
Ответ дляФокус-Покус
Вы действительно верите в то, что если начнут уничтожать всё у них, то они отступят? Мне что-то подсказывает что наоборот. Ресурса то у них больше.
Я знаю те, що вони кошмарять Україну з 2014. До літа 2026 вони робили це абсолютно безкарно. Троє и хвости піджали як курщину втратили. Як кацапи відчули, що війна не далеко десь , а у них - почався вой на болотах ’а канал всьо єта закончітся’. Кацапи вже не кричать ’Крим наш’, вони кричать ’на х...я нам єтат Крим’.
У них зараз агонія. сосія не витягує війну, про це говорять геть усі аналітики, прогнози узького центробанку песимістичні.
Ресурсів у них якраз менше, від того хуйло і панікує. Україні допомагає весь світ, фінансує і дає кредити. сосії кредити не дає ніхто, навіть Китай. Всі посилали, а вони просили і Індію, і Китай, і країни БРІКС. Тому в плані ресурсів сили абсолютно нерівні, Україна за ресурсами обходить сосію.

НеКонец-Света• 1 час назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
’Ось-ось ’ вони руйнують і беруть Київ з 2014. Досі на околицях донецьких сіл.
Фокус-Покус• 1 час назад
Ответ дляНеКонец-Света
Стоит ли начать с того, что если нам никто ничего не даст, то у нас ничего и не будет? У нас же своего нет. Это как минимум.

А второе, ну поорет кацапня за бизнесы разбитые и тд и что? На митинги они не выйдут всё равно, максимум ныть будут в тредсах и тик токах.
Не рахую, а вважаю• 1 час назад
Ответ длявкрации
Мабуть пов´язано з передислокацією установок, яка на рух супутників зав´язана. Десь таке читала. Наскільки правда + хтозна, але виглядає логічно.
КартаБезКомиссий• 1 час назад
Ответ дляНеКонец-Света
Вим хотіли сказати на околицях запорізьких, дніпропетровських і херсонських сіл?
Умничка-помощничка• 1 час назад
Ответ дляНеКонец-Света
Да, помогает весь мир, что сидим с открытым небом без ппо.
И какая разница, что у них кричат про тот крым? У нас все счастливы? Все хорошо?
миссАрфография• 1 час назад
Ответ дляНеКонец-Света
кацапи наступають?... (Атріцатєльна)
Восени Україна паде до ніг хуйла?...
Прям даже не знаю как вам и сказать.
Понимаете , мой город сносят с лица земли. Каждый день.
Несмотря на уровень их инфляции, отсутствие у них денег и золотовалютного запаса.
Пока толстый похудеет, худой сдохнет. Такая вот арифметика. Хоть советчицу читай, хоть Financial Times
Не рахую, а вважаю• 1 час назад
Ответ дляНеКонец-Света
Ні, я не схвалюю кацапські методички. Але наші теж могли б не ганьбитись зі своїми оптимістичними прогнозами, ми їх теж вже чотири роки слухаємо. Віримо, звісно)))
Умничка-помощничка• 1 час назад
Ответ длявкрации
Да, аналогично(
вкрации• 1 час назад
Так, Київчата, всім спати!🤗
Тихої ночі всій Україні і солодких снів 🙌🏻
Не рахую, а вважаю• 1 час назад
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ой ні, Київ так само бив по енергетці при цьому взагалі знову ж таки ніяк не захистивши свою, і далі наступаємо на ті ж граблі. Видно мало сиділи при +2, треба ще і подовше.

Та ще й до того ж ефективність ударів була не співставна
Так і буде, чи думаєте чому ні. Бо не будуть бити по якихось там складах. Так з усіх прасок кричали, що це не проблема іине дає ніякого ефекту. То що то сьогодні було 30 хвилин тому? За який такий

Белая котичка• 1 час назад
Ответ дляНеКонец-Света
Потужно....Україна за ресурсами обходить росію. Ще такого я не читала..дуже потужно. А чого ж ми не перемогли досі? З нашими ресурсами.
КартаБезКомиссий• 1 час назад
Ответ дляНе рахую, а вважаю
То чому ми б´ємо по вайлдберіз, а не займаємося своїм захистом? чи не винищуємо їх балістику? чому ми 4 роки досі ні до чого ну хоч якось не готові? який план поясніть?

наскільки я розумію план дати викидати їм усе що в них є і подивитися, чи щось у нас вціліє
Фокус-Покус• 1 час назад
Ответ дляКартаБезКомиссий

План прост: перебить мирных со всех сторон, разрушить инфраструктуру и прочее прочее, а потом сесть за стол переговоров и договариваться. Ведь этот план ведет в тупик.

ТЕЦи и прочее не восстанавливается одним днем. Логистика, все эти цепочки производств и тд - это все годами развивали. А разрушить можно за секунды. Есть ли план Б? Вряд ли.
ЗавЛабСнаб• 1 час назад
Ответ дляЗ вишневого садка
Потужністю обороняйтесь, а то выживете и прийдуть буряты и всех изнасилуют или как там…
Да заткнись со своими бурятами, сучара
Не рахую, а вважаю• 1 час назад
Ответ дляКартаБезКомиссий

Ну видать до чого дістаємо? Чи в вашій уяві у нас на вибір склад чи балістика і командування такі ’а давайте склад!’. Якісь питання, вибачте, на рівні шестирічок.
Белая котичка• 1 час назад
Ответ дляНеКонец-Света
Київ не відсвічував і сидів взимку з температурою +2 в квартирах.
Кацапи розуміють тільки силу. Досить ’не відсвічувать’, час давати відсіч. І чим швидше і сильніше, тим швидше кацапи відповзуть.
Вони не збираються відповзати, це звичайний аналіз подій. Вони нарощують виробництво дронів, вчаться на помилках. Ніхто, нікуди, не відповзає. На виснаження ми їм програємо. Це математика.
КартаБезКомиссий• 1 час назад
Ответ дляНе рахую, а вважаю
тобто в нас скоро буде повна руїна енергетики і взагалі економіки, про людські втрати я вже мовчу, а ми радіємо і втішаємось, що кілька кацапських бізнесменів втратили свої товари і в центробанку сумний прогноз?