Іванна Пушич• 20 ноября 2022

Хеппи бездей, президент Joe Biden! С 80 ти летием!

З днем народження, пане Президенте!

Всі ваші друзі в усьому світі сьогодні бажають Вам незламної енергії, стратегічного бачення, твердості та волі до перемоги! В Україні ці побажання примножуються нашим сильним стратегічним партнерством та роками ефективної, дружньої співпраці!Спасибо всему американскому народу за поддержку,но дайте нам больше оружия!Классного и много!
Igra idet• 20 ноября 2022
Ему 80? Я думала 90...

галлея• 20 ноября 2022
Кощей бессмертный)))
ksusha1155• 20 ноября 2022
Хорошо выглядит на свои
@ альонка@• 20 ноября 2022
Господи...прочитала на російській мові і з іншими наголосами ...
Хєпі бєздЄй...оце даааа
К.а.л.и.н.а• 20 ноября 2022
Чому є мінімальний вік президента, але немає максимального в старості дуже багато ментальних проблем, хтось з неведимками розмовляє, а когось маразм на інші країни змушує нападати. Точно треба встановлювати якісь межі - 45-60, наприклад.
Tvin• 20 ноября 2022
Дай Бог здоровья и долгих лет жизни Байдену
@tetyana@• 20 ноября 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Хай розмовляє з ким хоче, аби нашій країні допомагав
Xue• 20 ноября 2022
Дай, боже, діду протриматись бодрячком і завітати до нас на гостину після перемоги.
rudko1992• 20 ноября 2022
Вітаємо! Дякуємо за підтримку! Бажаємо Здоров´я!

Mrs.Ochmonek• 20 ноября 2022
Тільки після ленд-лізу
автор Іванна Пушич • 21 ноября 2022
Дай Боже здоров.я ,довгих літ,перемоги в 24 році (він балотується)і нам багато-багато сучасної зброї!
My_everything• 21 ноября 2022
Слушала Яковину. У республиканцев вырисовывается новый лидер, а не пропутинский Трамп. Так если этот лидер (очень умный и хитрый) выиграет, то будет даже лучше чем Байден по отношению к Украине. Главное чтоб не Трамп.