Кінець літа, дитині в школу 16 серпня, чекаю пособія, щоб одягу і зошитів купити. Приходить останній день місяця, я вже запланувала, чого куплю, отримую я кошти - а їх вдвічі менше.
Я в печалі, перебираю в умі сто причин, за що раптом така немилість, вже готуюся класти зуби на полицю.
А, ще й дитині окуляри замовила, вже нагадують з оптики, що час забирати, ціна питання 220 євро.
Очікувала я отримати 800 євро на життя нам з сином на двох і 120 євро дитині на канцтовари, двічі на рік їх платять.
А отримую 400 євро на життя і 40 на канцтовари (цифри округляю для наглядності).
У нас є щомісячні обов´язкові платежі, які навіть призупинити не можна, пеня буде.
Отже, з мого рахунку одразу списується 200 євро (електрика, Інтернет, проїзний, мобільний, фітнес-клуб). Зайшла в супермаркет щось з продуктів купила і залишилося 200 євро. На двох на місяць. При цьому окуляри треба забрати. І в школу одягу і зошитів купити. Що хочеш, те й роби.
Йду я запечалена у Джоб-центр, хоч причину дізнатися, чим це я не вгодила, на терміни ходила, коуча знайшла, все ж було добре.
Виявляється, я весь рік дуже економно витрачала опалення, і мені зробили перерахунок.
Щомісяця за опалення 100 євро, за рік 1200 євро планово, а по факту вийшло кілокалорій всього на 700 євро.
І тому мені Джоб-центр споловинив пособіє, бо колись фермітер (власник житла) поверне мені переплату 500 євро. А коли це буде, неясно, всі у відпустках, і як я викручуся, нікого не гребе.
А от якби я не економила опалення і по лічильниками було кілокалорій на 1200 євро, то я б отримала пособіє цього місяця у повному обсязі і на канцтовари у повному обсязі.
Моя логіка зламалася, сенс було економити? Просто сміх і гріх, коли перевитрати, я доплачую, а коли економія, також з мене ж вираховують. Дурдом Веселка, одним словом.
Ответ дляКринжова баба
Ничего не понятно, а о каких алиментах вы тут рассуждали с другой немчиней?
Вы не в браке?
Я в міцному шлюбі. Чоловік в Україні. Німеччина платить кошти на дітей. А хоче, щоб ці кошти платили татусі дітей.
Повернуся з фізпроцедури - розповім докладніше, це свіжа геніальна задумка Джоб-центру і Югендамту.
Анютины ласки• вчера в 16:03
Ответ дляJannyMoney
а вы разбираетесь в немецких законах? 🤦♀️ Моя цитата касается беженцев из Украины находящихся в Германии, а не в общем всего мира и всех людей на Земле
Мы говорили именно о беженцах из Украины до того, как вас понесло непонятно куда.
Причем здесь нелегалы вообще? Причем здесь НЕ НУЖДАЮЩИЕСЯ туристы и ин. студенты 🤦♀️🤦♀️🤦♀️ Беженцы из любой страны находящиеся в Германии и не имеющие дохода обеспечиваются государством! Это обязанность государства! Если у вас есть доказательства, законы, параграфы, что Германия может отказать в минимальном пособии если нуждающийся плохо отзывается о Германии - давайте.
В ином случае дискуссию считаю закрытой, а вас в этом вопросе некомпетентной и уводящей от основной темы.
Кстати даже нелегалам если их поймают дают одежду, еду, кров, и базовое мед обслуживание. Каждый человек (!!!) имеет право на достойную жизнь, а не только каждый немец
Как я и говорила.
Мы говорили именно о беженцах из Украины до того, как вас понесло непонятно куда. Причем здесь нелегалы вообще? Причем здесь НЕ НУЖДАЮЩИЕСЯ туристы и ин. студенты 🤦♀️🤦♀️🤦♀️ Беженцы из любой страны находящиеся в Германии и не имеющие дохода обеспечиваются государством! Это обязанность государства! Если у вас есть доказательства, законы, параграфы, что Германия может отказать в минимальном пособии если нуждающийся плохо отзывается о Германии - давайте.
Как я и говорила.
Замість тисячі слів. Якщо ви в Німеччині, візьміть консультацію адвоката і ша гроші почуйте те саме, що я вам написала.
Поліцейський патруль• вчера в 16:08
Ответ дляАль де Барановна
Удалено администрацией...
Цікаво, чи пошук по фото видає що за знаменитість така? Чи знаменита вона тільки в своїх фантазіях?
Сяду на шию, дорого!• вчера в 16:44
Ответ дляАль де Барановна
Удалено администрацией...
Это театр какой-то, чужое фото спёрла.
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Это театр какой-то, чужое фото спёрла.
Фото моє. І Театр української моди - мій.
Може ще третю?• вчера в 17:16
Ответ дляБорисфенка
Я не пропаду, не переймайтеся.
Але, бляха, причина недоплати пособія - надмірна економія??! Ну не писець???
Велком додому
Засиделась вы по заграницам
Не вмію заміряти• вчера в 17:47
Ответ дляБорисфенка
А кто физпроцедуры оплачивает? А так да, немцы странные, хотят, чтобы при наличии крепкого брака, папки дитачек содержали.
Ответ дляНе вмію заміряти
Медична страховка оплачує.
Папки діточок в Україні негусто заробляють, зазвичай процес зворотній, татуся і дорослим дітям гроші звідси дружини і мами шлють.
хутряна володарка• вчера в 17:54
Ответ дляБорисфенка
Это вы виктория?
Не вмію заміряти• вчера в 18:17
Ответ дляБорисфенка
Медична страховка оплачує.
А взносы на медстрахование, кто платит?)
Много своему наслали со своего пособия? )
Аноним_1858• вчера в 18:30
23 страницы читать не буду, сразу спрошу: наша борчиня уже везет генофонд обратно на Оболонь в «чешку», доставшуюся от мамы, или будет героически жебракувать на Гамбургщине, прокуривая половину урезанного пособия?
В то время, как чужие женщины, сидя в Украине, плетут пидроздилам ее мужа и сына ( обо по легенде служат) маскировочные сетки, сушащие борщи и джерки, отправляющие кофе и печеньки, собирающие на мавики, дроны, машины из Европы?
Борисфенка, есть хоть одна банка на пидроздил, куда вы за 4,5 года бросили хоть пять евро? Или все уходит на покурить и пожрать?
Кринжова баба• вчера в 18:39
Ответ дляАноним_1858
Зачем? 16 публикаций за 5 лет, танцуют, бухают, едят голубцы - вот и весь патриотизм.
Урезали пособие-не ешьте голубцы.
Аноним_1858• вчера в 18:43
Ответ дляКринжова баба
Урезали пособие-не ешьте голубцы.
Интересно, хотя бы один сбор был открыт? Или пусть сидящие на Батьківщині собирают? А наша трипольская царица пока бахнет пивка, закурит папироску и поедет в оптику за очками сыночке?
Ответ дляАноним_1858
Я особисто відкриттям зборів не займаюся, у мене творчі задачі. Дівчата неміряно банок відкрили і на кожній акції в реалі живі банки.
Згадалася одна акція, за дві години 800 євро при взагалі експромт ній підготовці і мінімуму сценарію.
То таких акцій були сотні чи вже й тисячі.
Ответ дляАноним_1858
Все те саме ми робимо в Німеччині - і сітки, і печиво, і дрони, і машини і гроші.
Ответ дляНе вмію заміряти
Джоб-центр платить.
Та пару сотень послала якось. Могла б майже все, але це якось неправильно буде по відношенню до дитини.
Аноним_1858• вчера в 18:54
Ответ дляБорисфенка
А до чого тут дівчата та їх збори? Ви нам про свої здобутки у підтримці Війська розкажіть! Це ж, якщо в кожній з тисячі акцій є хоча б по одному вашому євро - це вже 1000 євро! Хваліться! Ну, не може ж така Українка стояти осторонь! Тим більше, і син, і чоловік з першого дня повномасштабної не де-інде, а безпосередньо на ЛБЗ! Скільки метрів сіток вже вашими рученьками сплетені? А кікімори? А нашоломники? Засоби для очистки води, що з Європи возять, купуєте? Так мед? Антибіотики, обезбол? Кілограм 50 кави через кордон перекинули, коли в Карпати мчали на зустріч із легіонер своїм, чи порожняком ішли? На скільки «течиків» зібрали? На скільки L200?
Ответ дляАноним_1858
Погугліть Vilni_de_ua і читайте донесхочу.
Аноним_1858• вчера в 19:00
Ответ дляБорисфенка
Вперше бачу жінку та мати військових, яка каже «відкривати збори не моє - у мене творчі задачі».
В принципі, після цієї фрази вже питань до вас немає. Їх і до неї не було. Але, може, хтось досі не був впевнений, наскільки ви неадекватна.
Ответ дляАноним_1858
Ви справді вважаєте, що якщо в Гамбурзі 50 тисяч біженців, то треба відкрити 50 тисяч банок на збори коштів?
Про колективну діяльність ніколи не чули?
Аноним_1858• вчера в 19:04
Ответ дляБорисфенка
Навіщо мені гуглити? Ви про себе 23 сторінки пізділінькали, так продовжуйте розповідати про себе і за себе!
Ответ дляАноним_1858
Влом
Потребую апгрейду• вчера в 19:13
Ответ дляБорисфенка
Я не знаю, чому така економія, може розцінки помінялися. Зима не дуже тепла була, нарешті сніг побачили. Син не любить батарею сильно вмикати, третя кімната у нас по суті порожня, теж батарею не вмикала, опалювала тільки свою кімнату повноцінно.
За електроенергію завжди перерозход, щороку плачу в лютому 200-300 євро з пособія
Третя кімната ?! ХераСє)) на двох? І вам ще щось не подобається. Блін, я може щось не те поняла. У вас трьошка, а вас двоє? І вам все не так.
Ответ дляПотребую апгрейду
Третя кімната - це запасний аеродром для прибуваючих з України. Періодично таке трапляється.
Але знову ж таки Джоб-центр потім роками перераховує, хто куди скільки недоплатив, взимку здерли з мене 400 євро нібито недоплати за 2023 рік, тоді родичка чоловіка приїхала, я її прописана у себе.
Але у мене нема сил з ними собачитися, будемо вважати це моїм донатом на біженство без табору, родичці хоч трохи легше у нас було, зараз вже живе окремо.
Аноним_1858• вчера в 19:26
Ответ дляБорисфенка
Влом
Просто нема, що розповісти. Ви вже навіть брехати та лицемірити втомились. Ряжена «патріотка». Фубля.
Ответ дляАноним_1858
Хотілося б послухати і про вашу діяльність.
Аноним_1858• вчера в 19:31
Ответ дляПотребую апгрейду
Ви замало знаєте про нашу соціальщицю. Зараз вона плете про якихось бідось, яких у себе приймає. А насправді квартира була надана на велику родину - нашу ряжену патріотку, її сина, її сваху, невістку (жінку старшого сина) і онука. Вгадайте, де поділась сваха, невістка та онук? І чи зголосилася наша орлиця переїхати в хату поменше, щоби якась багатодітна родина з Краматорську, наприклад, поскоріше вийшла із розподільчого центру в спортзалі?