Закусенец• 21 ноября 2022
Взяли кошеня з вулиці. Щеплення та паспорт
Дівчата, взяли кошеня з вулиці, зараз йому близько 3-4 місяців.
Хто вже має домашніх улюбленців - підкажіть подальші дії по щепленням та паспорту.
Якщо я правильно розумію, зараз треба зробити щеплення полівалентною вакциною (від панлейкопенії, каліцивірозу, вірусного ринотрахеїту і хламідіозу), зробити щеплення від сказу.
Також хочемо оформити паспорт міжнародного зразку - від видається лише в державних клініках? Чи потрібно чіпувати тварину (щоб теоретично мати змогу вивезти закордон?)
Буду вдячна за поради
Бабушка мороз• 21 ноября 2022
Ответ дляПотрындельница
Ви зате ’розумієтесь’...
До чого тут, що роблю я? Я пишу про те, що радять грамотні ветеринари. І виробники тих самих препаратів.
Що саме ’читати уважно’?
Ваші поради, які можуть призвести навіть до загибелі тварини?
Що саме ’читати уважно’?
До того, що покажіть, де я писала про щеплення через місяць після обробки.
І почитайте, для загального розвитку, анотацію до протиінвазивних препаратів.
Бабушка мороз• 21 ноября 2022
Ответ дляПотрындельница
Якісний ефективний препарат.
Навіщо вам повторна обробка?
Читайте інструкцію
Потрындельница• 21 ноября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Вибачте, я дійсно неуважно прочитала. Вы писали ’через 30 днів за тестом’.
Ну, читала. В інструкції до конкретно Дронталу ’однократно’.
Препарати, які я використовувала - так само.
Повторна обробка не потрібна.
Потрындельница• 21 ноября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Читайте інструкцію
Витягніть інструкцію з коробочки з препаратом і прочитайте.
Немає там про ’повторні обробки’.
Пошукайте в інтернеті у інших продавців цього препарату інструкції - теж ’однократно обробка, раз на 3 місяці’.
Немає там про ’повторні обробки’.
Закусенец
• 21 ноября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Читайте інструкцію
Ви знайшли, певно, єдиний сайт, де написано в інструкції до Дронталу про повторну обробку. Спеціально передивлялася інструкції на різних сайтах - вказано тільки про профілактичні обробки кожні 3 місяці.
Та й загалом дивно написано:
- Препарат можна застосовувати кошенятам з 3-х тижневого віку.
- Не застосовувати для кошенят вагою до 1 кг.
Кошенята (середньостатистичні) досягають ваги 1 кг десь в 2 місяці
Та й загалом дивно написано:
Бабушка мороз• 21 ноября 2022
Ответ дляПотрындельница
Повторна обробка не потрібна.
Кошенята та цуценята ніколи не обробляються однократно.
Є ветеринарні протоколи.
Бабушка мороз• 21 ноября 2022
Ответ дляЗакусенец
Та й загалом дивно написано:
Ви не розумієте, що в даному випадку мова йде не про профілактику, тварина з вулиці.
Закусенец
• 21 ноября 2022
Ответ дляБабушка мороз
Я лише читаю інструкцію.
Протоколи - протоколами, але ніде не вказано про повторну обробку саме цим препаратом (на відміну від інших).
Додатково консультувалась з лікарем (купувала в аптеці при вет клініці)
Травити тварину зайвий раз теж не бачу сенсу.