Сосиска_Втесте• Изменено 21 ноября 2022
Собачники, порадьте породу!
Навіяно темою про тварин нище) Ми живемо зі свекрами, є донька 1.8 ну дуже хочу собаку, чоловік відмовляє, так як я не зможу вигулювати її по першому її зову, особливо враховуючи що зима, і з дитиною не побігаєш, плюс переживаєм, що може бути запах не приємний, якщо десь в уголку сходить) та і ночю коли мала спить може бешкетувати! Я думала, може є породи собак, які можуть наприклад ходити в лоток на балкон, тихі, і спокійні чи це щось фантастичне я захотіла! Порадьте, або відговоріть! Дякую!
Перемелица• 21 ноября 2022
Вы покупаете собаку, потому что так хочет ребенок возраста 1,8? Я правильно вас поняла? Мрак.
Гл. Амурная• 21 ноября 2022
Лучше подождите пока ребенок подрастет, хотя бы лет до 5
А то замучает собаку) А собака это второй ребенок
Перемелица• 21 ноября 2022
Как собачник вам советую - закрывайте тему, купите ребенку заводную лошадку и не заморачивсйтесь бредовами идеями..ю
Сосиска_Втесте
• 21 ноября 2022
Ответ дляПеремелица
Я написала що хочу, а не хоче!
Наверняка• 21 ноября 2022
Игрушку хотят. А если прикусит ребенка или не захочет делать, как им захочется, выбросят на улицу.
Наверняка• 21 ноября 2022
Собакой нужно заниматься, воспитывать. У вас нет времени на это, про побегать уже понятно
Сосиска_Втесте
• 21 ноября 2022
Ответ дляНаверняка
Удалено администрацией...
ШобВам_КакНам• 21 ноября 2022
Вот, автор. Отличная собака. Тихая, спокойная, от нее нет никакого запаха. Выгуливать вообще не нужно
Ваша прЭлесть• 21 ноября 2022
Только в одном случае оправданно заводить щенка при наличие такого маленького ребенка - если вы собачник от волос до ногтей и жизни без собаки не представляете. При этом имеете опыт содержания, отличную нервную систему и нормальный счет на карточке.
Дон Пэдро• 21 ноября 2022
Заводячи собаку, думайте де її вигулювати, та де утримувати, в парках це заборонено, вигулювати без повідка також заборонено
Наверняка• 21 ноября 2022
Ответ дляСосиска_Втесте
Удалено администрацией...
Сосиска_Втесте
• 21 ноября 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
Ой, так смішно. Слухайте та ви просто клоунеса!
Ответ дляВаша прЭлесть
Я з вами согласна! Я люблю собак, і дуже люблю! Але напевно почекаю поки донька підросте!
Угадайс• 21 ноября 2022
Ответ дляВаша прЭлесть
Не,
я точно как вы описали, но дружу с головой, я наблюдала за своей дочерью, растущей с собаками, ожидая когда можно взять щенка.
То обнимет так, что глазки вылазят, то самокатом долбанула, то скормила мешок кукурузных палок (если не хуже), то за ногу дернула, то пластелином намазала и тд. Хотя обьясняли с момента рождения, хорошо, что собаки нормальные.
Вот увидела в 6, что можно, через пол-года взяли, ни секунды не пожалела. Сейчас идеально, лучшие друзья.
Ваша прЭлесть• 21 ноября 2022
Ответ дляАнжелика93@
Краще почекайте, бо буде вам дуже тяжко. Тим паче зима на носі, гуляти з обома буде ще важче - навіть якщо ви візьмете якесь таке створіння, що буде ходити на пелюшки, то все одно треба буде його к вулиці привчати, інакше виросте дике та дурне.
Неугомонная• 21 ноября 2022
Ну який лоток? Це вам шо, іграшка? Навіть кіт, який ходить до лотка - приносить массу сюрпризів. Блювачки, срачки, гівно налипше на хвіст, я вже мовчу про шерсть та дряпання кігтів. А собака це взагалі атас. Заводячи собаку, треба розуміти що це повноцінна істота, зі своїми потребами та проблемами
Помеха справа• 21 ноября 2022
Краще почекайте, коли дитина підросте. Собака - це ще одна дитина і вона потребує достатньо уваги. В мене доньці 4 роки і мені треба весь час слідкувати, щоб дитина не травмувала собаку (міні порода).