Сижу на стуле• 21 ноября 2022
Целлюлит. Спорт. Похудение. Тренировки
Через сколько тренировок, вы начали ощущать хоть какой-то результат?
Завтра 10-ая тренировка. Чувствую только забитые мышцы на бедрах, худее не стала, питание улучшила, много зелени, мыса, сладкое почти не ем, иногда.
Прошел месяц и минус 3500 грн + 7 сеансов массажа. Вот думаю может что добавить, продолжать ли дальше?
Ещё не нравится, что тренировки сплит - 3 человека и тренер не всегда смотрит за техникой выполнения. Треня 280 грн, индивидуалка 450, не потяну + абонемент в спортзал 1000 грн.
Как лучше не понятно, кажется, что-то не так как должно быть
Тоскующая• 21 ноября 2022
Я працюю тренером, не з схуднення , але всеодно. Питання в мене одне- нащо вам тренер? Складіть самі собі програму, рахуйте ккал і будете худнути
ТелаЧьи нежноСти• 22 ноября 2022
Ответ дляТоскующая
Бо їй треба, щоб хтось слідкував за технікою, їй навіть зараз не вистачає уваги з боку тренера, що вона сама там робите? Займатися самостійно можна за умови що техніка виконання вправ доведена до автоматизму. Та навіть підібрати програму відповідно до своїх потреб, уже треба мати знання.
Сижу на стуле
• 22 ноября 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Ну да. Немного раздражает, что тренер показывает только подходы и идёт к другой девочке, иногда указывает на ошибку, считаю я все сама
Но в принципе с таким же подходом можно заниматься с роликами на Ютубе
ТелаЧьи нежноСти• 22 ноября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Рахувати самій навіть на індивідуальному тренуванні нормально. А от решта - ну, вам видніше, наскільки це комфортно для вас. Весь час спостерігати за вами вона не може, це ок, їй же треба усім час приділити. Але глянути як виконуєте хоч перші кілька повторів і за потреби скоригувати - повинна, якраз для цього ви й оплачуєте її послуги. По моєму досвіду, якщо на спліт тренуванні більше трьох клієнтів, то так, це вже не айс, повноцінно приділити всім увагу тренер не зможе.
Сижу на стуле
• 22 ноября 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Більше трьох не буває. Це максимум, але у неї майже все забито, та і ставить вона частіше, щоб були по 3, а в інший час іде по своїх справах
Думаю може цей місяць спробую сама, вже знаю які вправи, але якщо буде погано, то піду до іншого тренера