ИзЮмрудная• 22 ноября 2022

Дівчата діліться своїми улюбленими парфумами, на які варто звернути увагу

https://www.franciskurkdjian.com/int-it/p/724-eau-... наразі дуже подобаються ці 724 EAU DE PARFUM
Дівчата діліться своїми улюбленими парфумами на які варто звернути увагу
Моська-слон• 22 ноября 2022
Моя любов еклат де паж, але вони такі вже заїзджені, не купляю вже давно. Після них нічого путнього знайти не можу.

Красавица писяная• 22 ноября 2022
La Coste Pour Famme
Чавонадо• 22 ноября 2022
Ответ дляКрасавица писяная
La Coste Pour Famme
Lacoste
Сосиска_Втесте• 22 ноября 2022
Треже від Ланком, може старе, може класика, але часто питають, що за такий класний парфум, шлейфовий
Сосиска_Втесте• 22 ноября 2022
Можливо хто знає чоловічий м´ятний парфум, син мріє поо такий
СhanelKa• 22 ноября 2022
З дешевих ці улюблені
З ними завжди тепло і затишно взимку
Оточуючі роблять компліменти і розпитують
Сиренькая• 22 ноября 2022
Молекула 2, Ланком Гипноз, взяла недавно black opium, очень на любителя, вроде ничего, но не для закрытых помещений). Мужу из моих ароматов больше всего нравится Queen of seduction Antonio Banderas.
Ошеламиссимо• 22 ноября 2022
Сюзанна моя любов
НичеНипанимаю• 22 ноября 2022
Последняя любовь Solar от Пако Рабанн

ЛюблюДевчонок• 22 ноября 2022
Paradoxe Prada
Шиворот Навыворот• 22 ноября 2022
Very Good Girl CH 👠
Разумная Губка• 22 ноября 2022
Так на вкус и цвет, ну и плюс кому они достойные, а другому отстойные)))
Я люблю амуаж опус 4,диптик темпо, малоновский мандарин @базилик, ательеровскую ваниль.
автор ИзЮмрудная • 22 ноября 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
Very Good Girl CH 👠
Мені теж подобаються
Missdior_22• 22 ноября 2022
Ответ дляМоська-слон
Это самый приятный,женственный и нежный парфюм в мире
Missdior_22• 22 ноября 2022
Эклат ланвин императрица лакост версаче кристал