Чу Ча• 23 ноября 2022

Наче й смішно, а наче й ні. Сон.

Приснилось, що дуже важко помираю. Вирішила трактовку почитать)

Сон и его трактование:

Если кончина сопровождается муками, это предвещает ядерную атаку. Ее начнут из-за правителя одного из государств Европы. Падет великая страна, а те, кому удастся спастись, проведут оставшиеся дни в страданиях.

• Собственная кончина и смерть родственника говорят о долголетии, радостной жизни героя сна.

Если же вам приснилась собственная страшная смерть, у вас появится беспощадный недоброжелатель, может быть, маньяк.

Раніше ж наче не було ніколи трактовок про ядерку? На рос сайтах про сон знайшла. Зараз ще українські почитаю.

І сміх і гріх, як то кажуть. Вибирай на свій смак…
Под пытками• 23 ноября 2022

Не против• 23 ноября 2022
😂
автор Чу Ча • 23 ноября 2022
От і вибирай називається. Коротше, копірайтери з голови понаписують, а ти вибирай.

Ну про ядерку то прям якийсь ватнік писав
Под пытками• 23 ноября 2022
Пояснення сну по геополітичному соннику))
Масяня Я• 23 ноября 2022
Вот завидую вам-нечем вам больше заняться, чем эту чепуху читать и разбирать
автор Чу Ча • 23 ноября 2022
Що варто очікувати від сновидіння, в якому ви побачили власну смерть – варто радіти, як би дивно це не звучало. Якщо незабаром вас чекає зустріч з незнайомцем – придивіться до нього, він змінить вашу долю.

То маньяк чи хороший все ж таки???
Сигарный шланг• 23 ноября 2022
Тоді має точково у вас попасти бо нам таке не снилося)))
автор Чу Ча • 23 ноября 2022
Ответ дляМасяня Я
Ну мааааам!