Тут надолго• 23 ноября 2022

Это дофига леопарда будет, посмотрите лук

Куртка, черная шапка, черные скини и такие кроссы
Экспертиза• 23 ноября 2022
Так это же N. Нью Беленс.
Экспертиза• 23 ноября 2022
Куртка на модели мне кажется более леопардистой.
Люблю_джаз• 23 ноября 2022
Ответ дляТут надолго
Куртка у меня другая 34€, а кроссы 120€
Эта еще лучше!
Люблю_джаз• 23 ноября 2022
Ответ дляДеловитая
Я N ))
Так это нью беланс же..
Акукарача• 23 ноября 2022
Ответ дляТут надолго
Я думаю, якщо це не основна куртка, а так, іноді під настрій, якщо основна то звичайно ні. Коли хочеться трошки більшого ніж класичні кольори.
Якщо не одна, під настрій і подобається - беріть, буде саме те
Акукарача• 23 ноября 2022
Ответ длязабиякина
Мені нра, але окремо. Купила собі теж типу леопардові ньюби) Дякую усім, хто бачить там Z, як їх ото тепер носити?)
Це правда, око ріже(( Але ж то, по суті ’N’.
На вихідних бачила в ТЦ марку (забула, яка саме) - у них ’V’ на кросах(( аж відскочили з подругою(
Звісно, то не навмисне, але боки ’болить’ увага ліпне до тих літер.