В Киеве вообще невозможно находиться, до этого свет был пару часов в день и уже больше суток нет , при этом нет ни тепла , ни отопления.
Юлия_Юлия-2175• 24 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Думаю на ЗУ все же полегче
У нас дом такой и рядом дома , постоянно без света , в соседних есть и вчера был
У нас больше суток нет
Про Чернівці не скажу, але все дуже відносно.
Але про ЗУ це ілюзія, що краще. В моєму місті на ЗУ начебто вчора швидко відновили, але зараз 75% міста без електроенергії - аварійне відключення. Вночі теж не було. Тобто було 2 год. ввечері і не знаю скільки годин вранці (було орієнтовно з 08:30 до 11:00).
Тобто якщо все добре сьогодні, то нема гарантії, що так і буде через тиждень-два, коли переїдете. Можливо і краще буде, ніж в Києві, не спорю.
Club girls• 24 ноября 2022
чернівці - третя доба у мене світла немає . На одну годину включали за весь час. Холодильнику Капец . Води немає .
І що ? Пішла на добу в готель , хоч помиюсь , заряджу телефон і павербанки.
Готель на генераторах + в центрі інколи включають світло .
Oksana0612• 24 ноября 2022
До мене вже родичі / друзі зі Львова в чергу записуються на світло, тепло і воду. Згідні варити їсти і прибирати, чистити сніг.