❗️Зараз ми бачимо крах світового порядку, якого не було з часів Холодної війни: наша планета може опинитися на межі Третьої світової
У конфлікт з Іраном прямо, або опосередковано вступили вже більше десятка країн, і це ще далеко не кінець. Сухопутну операцію США починати нібито не планують, але не варто цього виключати, якщо режим Аятолл в Ірані не буде повалено народом, бо саме на це розраховує Трамп.
Військові події триватимуть, з ними все зрозуміло, а от економічні наслідки для світу вже за ці кілька днів — катастрофічні. Зростання цін на нафту сильно б´є по Китаю та ЄС, але вигідне США і РФ. А зупинка виробництва СПГ Катаром — дозволяє американцям заполонити ринок своїм газом, але за значно вищими цінами, це саме стосується і РФ.
Всі продукти також через наслідкову дію злетять у цінах по всіх країнах, але якщо з економікою можна буде навести потім лад, то військову ескалацію може бути вже пізно зупиняти. Головне, щоб до ядерки не дійшло, бо це розв´яже руки росіянам у використання цієї зброї проти нас.
Не зря пуйло с рыжим щебетали перед нападением на Иран
❗️Газ у Європі через війну з Іраном подорожчає на 130%, —Goldman Sachs
❗️Прямо зараз колапс по всій Європі, ціни на пальне летять вгору, на заправках у Німеччині величезні черги, може виникнути дефіцит пального, — BILD
Війна на Близькому Сході руйнує економіку світу 🤬
Ответ дляThe best offer
Війна в Україні нікого натомість не напрягала, правда? Всі потирали руки
Ответ дляlilul990
Они делали вид, что ничего не происходит
ЗдохниПуйло• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Росіяни не настільки аж розбагатіють шоб закрити всі борги і якось суттєво відновитись
Росіянам перепадуть лиш стирені унітази і похоронки на синачків, з яких пір на рашці хтось ділиться баблом від ресурсів
Анька, тебе опять мерещится
Полит темы все без анонима)
Ответ дляSARA Abramovнa
Омерика опять спасает рашу?
Как обычно
SARA Abramovнa• 47 минут назад
Ответ дляuma
А где скачек российской нефти? как была цена 56-57, так и колеблется в этом коридоре. У раши нефть брал только Китай. Дешево и чихать на санкции. Рашка с этого ничего не поимеет.
Обожжите, они цену ’складывают’ (пока наблюдают и чешут репу )
Ответ дляuma
Будем надеяться, но зная наших «партнеров», будут за обе щеки «жрать» нефть раши, как сейчас «газ» жрут и не краснеют. Тем более если будет дефицит
SARA Abramovнa• 17 минут назад
Ответ дляМандарина
Не. Весь мир вертится вокруг Украины😂
Таки да, а вы, что подумали?
Графиня Шезвездицкая• 6 минут назад
Ответ дляuma
2 варианта развития событий:
1. цена на нефть взлетит, но Китай не захочет брать по этой цене нефть.
2. при любом раскладе- рф в жопе с нефтью