Стефанія• 24 ноября 2022
Что вы делаете с одиночеством в отношениях,когда плохо,а вас никто не понимает?
Стефанія
• 25 ноября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Нет его, смысла. Есть действие. Делай, что считаешь нужным, но и неси ответственность при неудачах самостоятельно. Нет плохого и хорошего человека, просто не все друг другу подходят. И да, люди на разных этапах жизни сходятся и расходятся, и это нормально.
Да есть плохие и хорошие люди.а то несуразица получается,пока удобный-тебя любят.а чуть что-выбросили?и главное про ответственность будут все говорить,что каждый за себя несет,но до поры,пока их не выбросят так же
Стефанія
• 25 ноября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Не могла, но это не снимает с нее ответственности за ее выбор. Не нужно искать виноватых в своих неудачах. Это бессмысленно. Случилось, пережила, пошла дальше. Вот себя любить важно, и начинать со здоровья. Это проблема основная у автора того поста.
Да и выбор она делала совершенно другой,а не чтоб вот так остаться.в чем то она виновата,в чем то не она.так зачем говорить,что она виновата в том,что человек рядом омном оказался
ВсеПроВсехЗнаю• 25 ноября 2022
Ответ дляСтефанія
Извините, но у вас нет способности понимать и критически мыслить. О вине вы где прочли? Вы сами это додумали.
Стефанія
• 25 ноября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
О вине?в вашем сообщении,30-е которое по счету,вторая и третья строка
Аноним НаВсеГда• 25 ноября 2022
Ответ дляДирижер
Значит так...сопли - в раковину, и прийти к пониманию, что люди - козявки в большинстве своем. Болячка ваша - 99% именно от самоедства и ожидания поддержки от близких. Да ну их всех в баню! Поддержите себя сами! Кто вас любит больше всех на свете ? Правильно! Вы сама! Вот и радуйте себя, не ждите от других. Нет - ну и что? Это ж они предатели, а вы от них просто избавились. Мыслите иначе - вас освободили от недругов - вы свободны!!! И теперь должны быть счастливы)))). Обнимашки, и выздоравливайте!!!!
Хоч і не мені адресовано, але дякую! Особисто мені не вистачає просто пару ось таких слів, щоб перестати скиглити. Але, немає кому їх сказати
Аноним НаВсеГда• 25 ноября 2022
Ответ дляLinkaT
Спасибо, за теплые слова. Стараюсь держаться, но реально ситуация просто тупиковая, как не уговаривай себя. Единственное болячка моя не лечится и с годами будет прогрессировать и накладывать все больше ограничений на жизнь и требовать доп. финансов. Я б рада была чтоб это была психосоматика, но увы. Болячке уже не один год, долго не ставили диагноз ... То что был муж рядом давала мне силы бороться и я реально ни минуты не плакала и не испугалась услышав диагноз, а теперь просто руки опустились. Нет сил морально бороться уже да и понимаю что и финансова в одиночку это тянуть просто не реально. Месяц моей жизни стоит около 500-600 евро и это я ещё в хорошем состояние и на начальной стадии. Ой что то я совсем раскисла. 🙄 Только кошка подобрашка рядом и не предает. Ну и давит ещё сильно то что кучу лет вполне возможна меня предавали и использовали, а я верила в розовых единорогов и наверное этого не замечала. Хотя никто не замечал, просто не верится, что может близкий и родной человек с которым столько пройдено и преодолено ради того стоб вместе может измениться в короткое время и реально предать.
Це страшно. Тут важливо мати план і йти по ньому. Щоб не розкисати. Що за діагноз у Вас? Іноді, допомога приходить звідки не чекаєш
Ответ дляАноним НаВсеГда
Поки план один, виконати всі свої фін. зобовязання, а далі навіть не знаю. Не бачу жодного позитивного варіанту майбутнього для себе ( бо в моїх ситуації як себе не вговорюй, але ні у матеріальному плані ні в особистому перспектив ніяких). Реально ситуація як в шахах цуцванг. В мне один з різновидів ЗЗК (запальне захворювання кішківника).
Ответ дляАноним НаВсеГда
І вам скажу теж саме! Ви - сама найрідніша людина у себе))). Обійміть себе , побалуйте чимось, посміхніться сама собі)))). Нехай вам буде добре наодинці ))). Мене постійно ображали, не розуміли, предавали ті, для кого я робила все можливе і неможливе, але про себе я завжди забувала, віддаваючи всю себе для тих, кого обрала любити. Ото дурепа))). Зараз в мене є тільки мої дітки, я їх обожнюю, але про себе теж намагаюсь не забувати. А оці інші жителі планети - нехай собі живуть своїм життям, що мені до них? ( Про емпатію я не забула, і завжди допомогу тим, в кого дійсно горе, але це зовсім інше).
Аноним НаВсеГда• 25 ноября 2022
Ответ дляДирижер
Ви молодець, що не втратили себе, змогли пережити, зробити висновки і йти далі з оптимізмом
Удачі Вам )
Ответ дляДирижер
Вт, молодець! Але а вас є дітки ви не зовсім одна, вам є за кого морально та емоційно триматися!
Аноним НаВсеГда• 25 ноября 2022
Ответ дляLinkaT
Не знаю нічого про Ваше захворювання, тому нічого сказати не можу. Але, у важких ситуаціях я завжди думаю, для чого це зі мною відбувається? Які висновки я маю зробити? Якими думками чи діями я притягнула її до себе? І що максимально я можу зробити зараз? План про фінансові зобов´язання не підходить. Вам потрібно побачити життя далі, за межами часу, коли з фінансами розберетеся. Це буде світла ціль, до якої Ви будете йти і тоді стане трохи легше. Бо зараз у Вас тунель і в кінці нього темрява, а треба, щоб Ви бачили там світло. Я Вам дуже співчуваю, зараз Вам дуже боляче. Але, Ви обов´язково переживете це, стане легше з часом. Але, важливо, якою Ви станете. Перетворитеся на ображену, нещасну, бідну та знедолену чи щасливу, впевнену і самодостатню. Все в Ваших руках. Повірте, я знаю про що говорю, це не просто слова.
Ответ дляАноним НаВсеГда
Дякую за підтримку!!! Але зі світлом вкінці тунелях явно не вийде його просто не має. Я досить сильна і реалістична людина, все життя долаю якісь перепони. Я не свята, але жодній людині не зробила зла все життя допомагаю і рідним і волонтери і гроші кожного місяця роками переводила в благодійні фонди. Тому за що все життя одне за одним на мене валиться, я реально не розумію.... Я три рази починала життя з нуля, але тоді була молодша і здоровіша і був коханий поряд який підтримував. А зараз пустота лише старенький батьки в Києві які взагалі специфічно бачать ситуацію. Вважають я винна що чоловік знайшов іншу на 15 років, що не змогла його зацікавити собою родиною і т.д. про хворобу мою вони взагалі нічого не розуміють. В них хвороби це рак, діабет та інсульт, інфарк. А я не виглядаю як хвора на їх думку... А те що я просто нікого не ’гружу’ хворобою навіть коли мені дуже погано не подаю вигляду. ... Вони навіть не можуть за довгі роки запам´ятати що я можу їсти, а що ні.... І кожен раз як вперше дивуються.
Аноним НаВсеГда• 25 ноября 2022
Ответ дляLinkaT
Можливо, розібратися у всьому Вам допоміг би психолог? Бо з батьками явно проблеми. А з батьків все і починається. Від таких батьків, як у Вас треба триматися подалі. Хоч вони і не відають що кажуть, але на Вас це дуже впливає
Ответ дляАноним НаВсеГда
Про батьків я все добре розумію... Ми живимо вже майже 10 років в різних країнах в зараз до них вертатися це тільки добити себе. ... Але якщо не вийде нічого вирішити щ паперами то виходу іншого не маю, як знов до себе до дому. А вони зараз живуть в моїх квартирі, бо їх будівництво заморожене через війну ... Психолога не потягну фінсово да і мала колись досвід з психологом, як на мене не досить позитивний, людина категорично пропагувала мені розірвати стосунки з близькими з чоловіком і т.д. лишитися самої і був готовий далі зі мною співпрацювати лише на ось таких умовах кардинальних змін з мого боку .. дуже відомий був психотерапевт і до нього мене відправив лікар після постановки діагнозу мабуть аби я все прийняла і т.д. але з приводу діагнозу в мене тоді не було ні жодного страху не відчаю бо була підтримка і я знала все подолаємо.
ВсеПроВсехЗнаю• 26 ноября 2022
Ответ дляСтефанія
Удобный- этот термин используют жертвы. Да, в отношениях люди получают потребности друг от друга. Если они не удовлетворяют, люди расходятся. И это нормально. Даже дети сепарируют от родителей.
ВсеПроВсехЗнаю• 26 ноября 2022
Ответ дляСтефанія
Там речь о том, что жертва всегда ищет виновных в своих разочарованиях.
Стефанія
• 26 ноября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Так проще всего оправдать.
Стефанія
• 26 ноября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Ну а в ее ситуации реально слабенький сбежавший мужик)почему ищет,оно на лицо
ВсеПроВсехЗнаю• 26 ноября 2022
Ответ дляСтефанія
Так проще всего оправдать.
Проще всего найти виновных в своих проблемах. А осознать и взять ответственность на себя- удел сильных личностей. Но таких не много.
ВсеПроВсехЗнаю• 26 ноября 2022
Ответ дляСтефанія
А вы лично знакомы с этим мужиком? Или такая же жертва, как и автор того поста?
Она уде и родителей обвинила, кроме мужа и психотерапевта. Я не ошиблась.
Стефанія
• 26 ноября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Нет,не знакома)но он же ее сам выбрал,когда была красивенькая и без проблем,устраивала ведь?а где усилий приложить надо,вдруг другую побежал искать?)так и следующая тоже живой человек,заболеть,растолстеть может,то что всю жизнь бегать идеал искать?
ВсеПроВсехЗнаю• 26 ноября 2022
Ответ дляСтефанія
Не знакомы, но знаете по какой причине эти люди разошлись?