Зараз я не в Києві, але читаю новини і тут мені попадається оце
Такая ситуация сейчас в киевских супермаркетах: пустые полки и огромные очереди на кассах.
Звісно я знаю звідки ноги ростуть.
Ці відео та фото були зроблені ще напочатку вторгнення.
Але, з якою ціллю рашисти це саме зараз роблять, вони нас за дурнів мають, чи що? Слів нормальних немає, одні матючча, п#ипизжена на всю голову нація.😠
Звісно я знаю звідки ноги ростуть.
Ответ дляfreedom_2015
в нас працювали фора і атб ,а поруч сільпо (там і не вимикали взагалі)
В них мабуть є генератори, звуку звісно не чуть, бо працюють вони від залу з продуктами на відстані, на складі наприклад, але теж на встановленій правилами відстані від товару, в нашому АТБ так, вони ще з літа купили генератори, та встановили їх так, що люди того звуку заходячи до АТБ зовсім не чують.
Щойно з супермаркету прийшла. На моїй лінії дали світло, то я рванула. Продукти всі є, мега-ажіотажу немає. Так, є черги, але щоб пусті полиці, то немає. Людей більше в магазині, бо на моєму п‘ятачку, де три супермаркети, їх вмикають поступово. Тобто працює один з трьох, а не всі три як і раніше. Якби побачила вашу тему перед походом в магазин, то зробила б фото «ажіотажу». Повірте, ніхто не змітає продукти. Люди закупаються приблизно на пару днів.
Ответ дляСпогад
А привести з іншого міста де хлібопекарні є працюючі, не здогадується місцева влада, чи як? щоб хоча б з машин продаж хліба зробити.
спекти хліб треба час, ресурси в мене знайомі печуть хліб (пекарні під Полтавою), їм достатньо клієнтів, розширюватися не збиралися
по-друге Київщина реально постраждала від цього ракетного обстрілу...
Дисней_Кребо• 25 ноября 2022
Ответ дляOksana0612
Коли це літом писали про важку зиму, то багато хто запевняв, що де де, а в Києві все буде без проблем. І краще ніж в малих містах і селах, бо столиця. В нас магазини не великі, без світла працюють на генераторах, це дві - три години, пекарня є на дровах. Жодного ажіотажу з продуктами .
маленькі пекарні на дровах то є.... але замісити тісто руками не реально. використовують тістоміси. для їх роботи потрібні 8,5квт генератори ( ну так приблизно написала). а вони коштують дуже дорого. тому маленькі пекарні в нас теж не печуть, а стоять поки світло не подадуть.
Ответ дляARAIL
++++ Тоже интересно, откуда автор, на самом деле.
Які ж у нас в Україні люди підозрілі, кругом Вам зрада ввижається.
Вам може ще й адресу повну назвати, та фото реєстрації в паспорті скинути?
Я з Києва, живу біля метро Лісова, зараз знаходжуся не вдома, а в селі у бабусі, це все що потрібно знати.
Oksana0612• 25 ноября 2022
Ответ дляДисней_Кребо
В мене вдома генератор потужніший, тому для виробництва це не проблема.
Ответ дляСпогад
Дякую, так і буду робити тепер.
Але тему нажаль вже створено, я думала це дійсно рашисти розганяють фейки, але бачу по коментарям, що ситуація з хлібом важка зараз в деяких районах Києва через світло.
я навчилася пекти бездріжджовий хліб на хмельовій заквасці після 24.02.2022. ще не купувала магазинного, свій багато дарую, роздаю. от сьогодні нашим прибиральницям віддала дві свіжі хлібини, були дуже раді (процес як антистресс : місила при свічці, посуд мила вже, коли дали воду, пекла в газовій духовці, ще сьогодні поставила опару на наступну хлібинку),
Дисней_Кребо• 25 ноября 2022
Ответ дляOksana0612
проблема. не у всих є сотрі тисяч гривень.
ми нещодавно прораховували таких генератор тільки для тістомісів. для мелаленької пекарні на дровах він 500тис. гривень десь. НЕМАЄ КОШТІВ таких у бізнеса.
залезла на москальский сайт, сидят , обсасывают наши пустые полки в магазинах, предлагают выпустить марку с хлебушком, чтобы не забыли , как он выглядит, уроды уродами, а еще такое пишут-Не понимаю дебилов, которые сравнивают эти конфликты с ВОВ. Вы что забываете, что немцы хотели большую часть славянского населения истребить, а меньшую - поработить? Россия же напротив создает лучшие условия жизни для населения в освобожденных территориях, никак не изменяя традиционную культуру и быт при этом. -блевать . извините, хочется от этих высеров...
Ответ дляok1904
а где берете такую закваску, если сама , то как делаете?
Ответ дляJulieta78
Да вот как бы вы не з московии.
Чому така розсудлива дівчина, як Ви, так з людьми поводиться в інтернеті?
Ніби займається самореалізацією за рахунок чиїсь нервів собі на користь.
Навіть не розумію.
Не шукайте в мені ворога, це даремно, я Вам нічого не зробила поганого, та не відповідаю ні на які на провокації у грубій формі.
А знаєте чому?
Причина у рівновазі і вмінні зрозуміти.
Всього найкращого Вам, та не сердьтеся будь ласка
Навіть не розумію.
А знаєте чому?
Причина у рівновазі і вмінні зрозуміти.
Ответ дляok1904
через ризик що паралізхує життя через обстріли, Вам не зрозуміти, Ви ж не в Києві. І таки люди прислухаються до рекомедацій мати запас води, їжі.
Я прислухалася до рекомендацій з самого початку, коли рашисти вдарили вперше по нашій енергосистемі, закупила про всяк випадок достатньо продуктів, тепер завдяки цьому маю запасів вдосталь, хліб звісно не купувала, а от за муку думаю, потрібно теж зробити запас, бо невідомо як та що буде далі.
Ответ дляsolnyshko78-78
Мне просто интересно, люди не могут прожить пару дней без хлеба? Есть же печенье, вафли и т.д. к чаю. У нас в семье хлеб едят только дети. И на 9й месяц войны можно было уже запастись водой хотя бы на пару дней, для технических нужд в том числе. Не знаю что было в наших магазинах, мне ничего не надо было, не ходила, муж ходил за мясом один раз. П.с. дома небыло света, отопления, 30 часов, воды часов 15.
Скоріш за все, люди розслабитися встигли і якщо не чують звуків вибухів, як це було напочатку, то вважають, що то не в них, та їм не потрібно хвилюватися про запаси їжі, та про те, що війна продовжується вже не думають зовсім. Хто їм винен в їхній невідповідності, ніхто, адже свого ума не вставимо, а потім спостерігаємо - побігли, по нагрібали.
Ответ дляoksanav
То добре, що все саме так.
Рівновага, та спокій саме головне зараз.
Ответ дляZelenkа
Та да) Черга була тільки за мандаринами у азербайджанців, я хотіла фейхоа взяти, але стояти лінь. Взяла блок цигарок тільки, а то з ними вічний напряг в магазинах.
у нас на недільному(де фермери, малі підприємці, де олія рафінована 10 л 500грн) за ковбасними виробами і свіжими яйцями з машини кілометрові черги, і там до речі є дві точки з хлібом на заквасках(один із Згурівки підприємець), не черги, але попит таки жвавий
Businka_05• 25 ноября 2022
Вчера в Сильпо в Смарт Плазе были пустые хлебные полки и большие очереди на кассах. Практически все с бутылями с водой. Но из продуктов, в основном, стояли с готовой едой. Ряд крупами был безлюдный. Крупы, макароны были. Сегодня еще не выходила.
Ответ дляok1904
Я олію брала в Новусі 5 л Щедрий дар 329 грн, а яйця.. ну блін, я вже два яйця пожарити за 12 грн собі дозволю)
Ковбасу мені купувати шкода грошей, зараз запікаю щоковину.
Ответ дляZelenkа
Привіт всім, тільки що з базару, повно продуктів, повно людей, хлібний ларьок ніхто не бере осадою. То просто в АТБ сьогодні скидки, тому народ заодно і вигрібає хліб.
Знайома ситуація коли АТБ робить акції на товари. Ох шкода що я зараз в селі, а так теж пішла б щось смачненьке купувати, але в бабусі є смажена картопля з котлетками
Ответ дляСпогад
сьогодні ще і п´ятниця... люди завжди cкуповують більше
Ответ дляСпогад
Там зараз йогурти по акції, пізніше вийду, хай ’електричка’ проїде, бо штовхатись не люблю. Бабусі привіт, ех, зараз би в село, свіже повітря, опеньків піти пошукати.
Dark_Yasna• 25 ноября 2022
Ответ дляJulia 2020
хлеба нет никакого, и это похоже единственный АТБ который работает в округе, поэтому полрайона последние 2 дня отоваривается
как печь без света? вот и нет выпечки.
Ответ дляZelenkа
новус дорогий. а яйця в нас мода брати на базарі, бо свіжі привозять фермери. але це такий колгоспний базар , недільний, у Вас може немає такої традиції, в Броварах такого немає, знаю в Переяславі ще великий як у нас в вихідні, а як на Правобережжі не знаю
Fotografkiev• 25 ноября 2022
Ответ дляolima
А ещё сегодня в АТБ началась чёрная пятница со скидками, может по этому очереди в магазине?
Да, но в моем атб сказали, что скидки не действуют, но ценники висят. Люди не все в курсе и гребут
Ответ дляil-mari
В них немає мізків, а те що вони обсмокчують новину з порожніми полицями в одному єдиному магазині, так це через те, що в них немає про що своє поспілкуватися, от і вхопили нову інформацію для обговорення.
Це не дивно.