Зараз я не в Києві, але читаю новини і тут мені попадається оце
Такая ситуация сейчас в киевских супермаркетах: пустые полки и огромные очереди на кассах.
Звісно я знаю звідки ноги ростуть.
Ці відео та фото були зроблені ще напочатку вторгнення.
Але, з якою ціллю рашисти це саме зараз роблять, вони нас за дурнів мають, чи що? Слів нормальних немає, одні матючча, п#ипизжена на всю голову нація.😠
Звісно я знаю звідки ноги ростуть.
Піду муку купувати, хто його знає, чи буде в магазинах хліб чи не буде, це єдиний варіант, щоб зовсім без хліба не залишитися.
Oksana0612• 25 ноября 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Тут не вгадаєш.
Так само писали, що в приватних будинках за містом буде простіше. Можливо тільки в древніх з пічним опаленням. Бо в сучасних дуже дорого обходиться генератор і його утримання, ще й відключення довші.
Нам комфортно, піч газ/ дрова, котли теж два на газ і дрова. Світло максимум 2 - 3 години вимикають, генератор працює, нам не дорого. Так у всіх моїх знайомих і рідних.
Ніхто не жаліється. Але в різних областях по різному, мабуть.
Юлия_Юлия-2175• 25 ноября 2022
Ответ дляJulia 2020
я не знаю, влада сама по себе, мы сами по себе)) как обычно
До чого тут влада? В нас багато пекарень, де залишилися старі газові печі і ручний заміс тіста? Не встигають без електроенергії потрібну партію спекти. Ще й бракована продукція виходить - не виріс, переріс, не допікся.
Stiflers Mom• 25 ноября 2022
Мы это уже проходили в начале войны. Потухшие банкоматы, пустые полки, город, в котором не работает ни одна аптека, а до ближайшей открытой заправки 80 км и в канистры не заливают... Тогда было страшно, сейчас уже знаем, что делать, поэтому подобные фотоновости проходят мимо, даже когда это не фейки.
Julia 2020• 25 ноября 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
потому что именно городская власть должна обеспечить бесперебойную работу критической инфраструктуры, в том числе и хлебопекарни
Ответ дляfreedom_2015
я в тому магазині рідко ,але коли є,то завжи так .Біля мене теж великий і полу пустий еко .Може погана організація
Может. А может людей поубавилось. Свежей рыбы нет в том магазине с начала войны, теперь и молочные продукты завозить не будут. Хотя свет у них есть всегда и даже телефон можно бесплатно зарядить. Новус там же второй день не работает. Понятно что после открытия на полках будет пусто, так как товары скоропортящиеся пропали.
Ответ дляfreedom_2015
ну а пусті полки це явище тимчасове і завжди є коли паніка ,працівники просто не встигають оновлювати .Але ситуація не схожа на лютий -березень ,тому нехай москалі не радіють
Дякувати Богу що ситуація не така складна, як була у лютому.
Ми все витримаємо, та будемо жити набагато краще, рашистам на зло. Щоб вони курви дохли в сильних муках та повільно, радуючи цим український народ
Юлия_Юлия-2175• 25 ноября 2022
Ответ дляJulia 2020
В умовах аварійних відключень це складно. Коли повернемося до планових відключень, то теоретично влада може забезпечити безперебійне функціонування одного чи кількох хлібзаводів. Але ж потребу міста забезпечували ще багато мініпекарень, в тому числі в магазинах.
Julia 2020• 25 ноября 2022
Ответ дляproshk
Сейчас вам бан влепят. Мне вчера за правду влепили. Пишите что все хорошо, и никак иначе
хорошо, что есть телеграмм))
в ’уши кличко’ пишут что елку все-таки установят
Julia 2020• 25 ноября 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
не, это не так работает)
Ответ дляRoni-Verona
так а де в Україні крайні дні є світло без перебоїв ? Хлібопекарні зараз на електриці всі, це ж немає хліба не через те що немає з чого його зробити а тому що немає світла і не переживайте, закуповують генератори, буде хліб
Навіть не скажу де є пекарні, але знайти їх можливість є у влади міста, зателефонувати і дізнатися хто може допомогти.
Один за одного це сила, а не кожен сам за себе лише думає, от у мене хліб є, а інші нехай хліба почекають, так не правильно робити.
Julia 2020• 25 ноября 2022
Ответ дляМарія В
Це фейк!!!
как раз собираюсь идти в магазин, если свет будет по возвращению то сброшу фотки со своего атб
Ответ дляJulia 2020
хорошо, что есть телеграмм))
Кто бы сомневался, ещё и круглосуточно ёлочка светиться будет. У нас в Запорожье тротуары по всему городу новые сделали, и плевать что область в труху превратили и люди домов лишились, теперь скитаются по стране. Но дороги это святое в прифронтовом городе
Катя Герман• 25 ноября 2022
Днепр, вчера и атб и варусе было все, кроме хлеба в варусе. Но там пекарня и они собо хлебом привозным и не торговали, а пекарня стояла. В атб хлеб был. Таких полок не было, это при том, что все с водой, то и ее полно.
Вероника-2014• 25 ноября 2022
Ответ дляСпогад
А чому люди скуповують скільки продуктів?
Тому що без світла магазини не працюють. У нашому мікрорайоні жоден магазин не працює, коли немає світла
Вероника-2014• 25 ноября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Сьогодні тільки в розетку бігала ,а вчора поруч в магазинах все було
Все, крім світла
Ответ дляJulieta78
Опять вы, святую наивность изображаете..
Чому Ви до мене причепилися, я зараз в селі у бабусі, сидимо без світла, інтернет тільки півтори години тому з´явився, тому не знаю що діється в Києві по магазинах на даний момент.
Завтра хотіла повертатися, тепер вже не знаю, чи повертатися, чи краще залишитися в селі.
Ответ дляСпогад
Зрозуміла, скоріш за все люди не встигли зробити запасів, або ігнорили попередження від влади.
А потім будуть казати, нас же не попереджали, та як же, не попереджали, коли люди не хотіли чути, це ж різні речі.
А как можно сделать запас хлеба или скоропортящихся продуктов?
freedom_2015• 25 ноября 2022
Ответ дляВероника-2014
Все, крім світла
в нас працювали фора і атб ,а поруч сільпо (там і не вимикали взагалі)
freedom_2015• 25 ноября 2022
Ответ дляARAIL
хліб у морозильнику відмінно зберігається
Ультрапастеризоване молоко без холодильника теж (закрите)