Daimyo• 25 ноября 2022

Знову людям фейками голови морочать, ох і паразити.

Зараз я не в Києві, але читаю новини і тут мені попадається оце https://t.me/nabludatels/25780?single=
Такая ситуация сейчас в киевских супермаркетах: пустые полки и огромные очереди на кассах.
Звісно я знаю звідки ноги ростуть.
Ці відео та фото були зроблені ще напочатку вторгнення.
Але, з якою ціллю рашисти це саме зараз роблять, вони нас за дурнів мають, чи що? Слів нормальних немає, одні матючча, п#ипизжена на всю голову нація.😠
Fotografkiev• 25 ноября 2022
Ответ дляJulia 2020
это не фейк, я утром бегала в АТБ
Я тоже - нет пустых полок, людей перед Новым годом больше, чем 2 часа назад
Безимени890123• 25 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Чому Ви до мене причепилися, я зараз в селі у бабусі, сидимо без світла, інтернет тільки півтори години тому з´явився, тому не знаю що діється в Києві по магазинах на даний момент.
Завтра хотіла повертатися, тепер вже не знаю, чи повертатися, чи краще залишитися в селі.
За добу - дві все налагодять. І логістику, і працюючих магазинів побільшає. Звичайна собі одноденна паніка. Ви наче вчорашня і не живете дев´ять місяців від тиском повномасштабного вторгнення.
Белоснежная• 25 ноября 2022
Ответ дляfreedom_2015
хліб у морозильнику відмінно зберігається
Ультрапастеризоване молоко без холодильника теж (закрите)
Магазины из-за перебоев с электричеством распродают запасы из холодильников, чтоб люди купили и положили в морозилки? Где логика?!
Fotografkiev• 25 ноября 2022
Ответ дляI-va
Они их не скупают. Молочную продукцию не завозят, так как не могут соблюсти температурный режим хранения. Поэтому полки пустые. Утром заходила в Экомаркет на вокзале в Киеве. Молочные полки пустые. Хлебные тоже полупустые, но есть своя выпечка, которую пекут тут же в магазине.
Район кардач, атб - полно молочки разной, полки пустоватые только с хлебом и то я пол батона взяла
автор Anya Angel • 25 ноября 2022
Ответ дляJulieta78
А влада хлеб развозит, да?
Влада може знайти вихід, а розвезуть хліб інші люди, чому Ви мислете тільки в один бік.
Таке враження що Вам все одно на те що люди хліба не можуть собі купити, Ви не з московії часом пишете?
Odilie• 25 ноября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Блин... А у меня в морозилке, когда 2-е суток нет света, не хочет хранится...
иркин• 25 ноября 2022
Да, таке було і є місцями. Але це супермаркет, коли 2 доби не було світла, на ринку кіоски працювали, все можна було купити. А зараз врубили світло, ми теж побігли полиці змітати, бо за 2 дні все з´їли.
иркин• 25 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Нічого не розумію, невже і собі потрібно йти щось закуповувати, але навіщо?
Може, у вас на районі світло частіше дають.
freedom_2015• 25 ноября 2022
Ответ дляARAIL
дивно ,бо моя морозильна камера і морозильна камера в холодильнику протрималася добре дві доби без світла .Холодильне відділення ні ,а морозилка спокійно ще протрималася би
Alve• 25 ноября 2022
В чем фейк? Хлебные полки пустые. С водой тоже
Alve• 25 ноября 2022
Безимени890123• 25 ноября 2022
Ответ дляСпогад
До чого влада? Ви точно Україну з рашкою не сплутали. Власники хлібзаводів, власники торгових мереж все самі порішають швидше і без втручання влади. Влада директиви тиждень буде розробляти, а бізнес гроші щодня заробляє.
Светика• 25 ноября 2022
Автор, цены ноябрьские)
На початку вторгнення были совсем другие.
Massaraksh• 25 ноября 2022
А мене взагалі дивує, чого наші люди такі безпорадні та безвідповідальні. Зникло світло та все, вже паніка та істерика суцільна...
Alve• 25 ноября 2022
Ответ дляСпогад
А привести з іншого міста де хлібопекарні є працюючі, не здогадується місцева влада, чи як? щоб хоча б з машин продаж хліба зробити.
А мощности заводов резиновые?
Lizavel• 25 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Зрозуміла, скоріш за все люди не встигли зробити запасів, або ігнорили попередження від влади.
А потім будуть казати, нас же не попереджали, та як же, не попереджали, коли люди не хотіли чути, це ж різні речі.
Ну запасы хлеба и скоропортящихся не сделаешь, может людям яйца, молоко итд нужно было?
Alve• 25 ноября 2022
Ответ дляСпогад
А як запаси повпливають на пусті полиці з хлібом? І так у мене є все для виготовлення хліба, навіть хлібопічка, але то все до сраки без світла
Elengo83• 25 ноября 2022
Я в Бучі, вчора була в нашій маленькій Форі - всього повно, хліба валом різного, чорний/білий/здоба всіляка, лаваші - і людей не було взагалі) Щоправда, я прийшла вже перед закриттям, в половину десятої, але дійсно на весь магазин тільки я ходила, та ще хлопець якийсь зайшов на касу за цигарками.
А, згадала ще - м‘яса не було взагалі, порожній холодильник. Не знаю, чи вже в морозильними поскладали, чи взагалі вони відмовилися від нього. Але ковбасно-паштетна полка повна, тож без тваринного білку не залишимося)
Життя в невеликому місті має свої плюси.
автор Anya Angel • 25 ноября 2022
Ответ дляksena555
Дивна Ви. Як це чому?
А що потім мародерити, щоб нагодувати дитину?
Мародерити не потрібно, якщо є запасів удосталь, але до масового відключення електроенергії, про це чомусь ніхто не хотів думати, бо всі надіялися не відомо на що.
Хоча попередження були, та й зараз вони є, Ви можливо їх помічали, але про які потім ніхто не згадає, та буде звинувачувати всіх, ну тільки не себе, за те що не вміє чути про те, як все можливо буде.
I-va• 25 ноября 2022
Ответ дляFotografkiev
На Кардачах много жилых домов. На вокзале или студенты, или приезжие. Ну и кто транзитом на работу и с работы через подземный переход. Контингент другой.
olima• 25 ноября 2022
А ещё сегодня в АТБ началась чёрная пятница со скидками, может по этому очереди в магазине?
Viktoria_St• 25 ноября 2022
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
Тут не вгадаєш.
Так само писали, що в приватних будинках за містом буде простіше. Можливо тільки в древніх з пічним опаленням. Бо в сучасних дуже дорого обходиться генератор і його утримання, ще й відключення довші.
Не довші. У нас будинок утеплений, поки світло відключене в будинку тепло, коли вмикають котел теж вмикаємо. На випадок якщо світла не буде довго є безперебійник, його вистачить. Генератор не купляли.
автор Anya Angel • 25 ноября 2022
Ответ дляJulia 2020
как раз собираюсь идти в магазин, если свет будет по возвращению то сброшу фотки со своего атб
Головне не дати рашистам розігнати процес формування нових методичок.
Тому обережність перш за все.
Julieta78• 25 ноября 2022
Ответ дляСпогад
У вас все темы однотипные. ’я тут искала музыку, а нашла вот что’, ’я тут читала новости, и нашла вот что’ ’ я вот что-то нашла и не понимаю что’
И всё ж вы не понимаете прям искренне-искренне!... Прям святая непонимашка.
Julieta78• 25 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Да вот как бы вы не з московии.
Vikolette• 25 ноября 2022
Ответ дляСпогад
я в Киеве ничего такого не видела, но у нас 2 дня вообще никакие супермаркеты в округе не работали.
автор Anya Angel • 25 ноября 2022
Ответ дляKlodia
Только что из Сильпо. Все есть, толп нет. Видела пробелы на полках с напитками- соков некоторых нет и энергетиков, молочное Немане было, но при мне принесли ящики и докладывали, остальное в наличии.
По хлебу- был, честно был.
Так то товари не встигли ще оновити, таке дуже часто буває, коли робота у працівників після обідньої перерви накопичується, бо вони по черзі на обід ходять, так як перерв обідніх насправді немає, а люди йдуть до магазину в цей час.
автор Anya Angel • 25 ноября 2022
Ответ дляВероника-2014
Все, крім світла
В магазинах світло нам не продадуть, а хоча, потрібно запитати, потім принести каструлі, сковорідку, продукти, електроплитку і готувати їжу, вже бачила як дівчина феном сушила волосся в Епіцентрі, можливо й їжею так вийде
ok1904• 25 ноября 2022
Ответ дляСпогад
А чому люди скуповують скільки продуктів?
через ризик що паралізхує життя через обстріли, Вам не зрозуміти, Ви ж не в Києві. І таки люди прислухаються до рекомедацій мати запас води, їжі.
solnyshko78-78• 25 ноября 2022
Мне просто интересно, люди не могут прожить пару дней без хлеба? Есть же печенье, вафли и т.д. к чаю. У нас в семье хлеб едят только дети. И на 9й месяц войны можно было уже запастись водой хотя бы на пару дней, для технических нужд в том числе. Не знаю что было в наших магазинах, мне ничего не надо было, не ходила, муж ходил за мясом один раз. П.с. дома небыло света, отопления, 30 часов, воды часов 15.