ТаПрямТам• 25 ноября 2022

Хто виїхав під час війни і вже повернувся, ви шкодуєте?

Результат:
вже голосів: 347
211 (60.81%) Результати
73 (21.04%) Ні про що не шкодую
37 (10.66%) Шкодую, що повернулася
26 (7.49%) Шкодую, що виїжджала
Бачу_майбутнє• 25 ноября 2022
Не шкодую. Побачила батьків, чоловіка і знов виїхала.
Айфон13• 25 ноября 2022
не збираюсь виїжджати. Я тут і на своїй землі.
Дякуючи війні відшибло бажання подорожувати, оскільки я не зможу переварювати москалів і росіян в ЄС/Єгипті/Турції, а їх там ой як багато. В азію поки не хочу, а латинську америку одиній такій гарній як я, жінці небезпечно..
автор ТаПрямТам • 25 ноября 2022
Ответ дляБачу_майбутнє
В яку країну виїхали?
Бачу_майбутнє• 25 ноября 2022
Ответ дляТаПрямТам
В яку країну виїхали?
В Чехію
Гордая_птичка• 25 ноября 2022
Смысл возвращаться?
В темень и холод?
Надо приехать лет через 10 когда может чуть уляжется этот конфликт и продать квартиры, надеюсь будет кому
Gvenna• 25 ноября 2022
Ответ дляГордая_птичка
Смысл возвращаться?
В темень и холод?
Повелительница лампочек• 25 ноября 2022
Я не поверталась, але виключно через проблеми з документами і гроші.
Сиджу поки тут.
Знайомі, хто сам та з дітками - їздять часто. Хто до чоловіка та батьків, хто обладнання перевозив для роботи на новому місці.
Є такі, хто катався з дітьми-підлітками і діти врешті лишились в Україні.. Ото переживання мамам. Але розумію, що мала б таку саму проблему з донькою, якби поїхали б додому.
Сладкий лимончик• 25 ноября 2022
Ні про що не шкодую. Правда виїжджала в межах України.
Сладкий лимончик• 25 ноября 2022
Ответ дляГордая_птичка
Смысл возвращаться?
В темень и холод?
Продасте зразу, дітям нинішніх біженців, в Україні буде престижніше жити, ніж в інших країнах Європи. Економічно Україна буде на порядок вище.
Мама фифти цента• 25 ноября 2022
2 раза возвращалась за вещами.
К лету опять съезжу.
Мой центр жизни уже не в Украине
Мама фифти цента• 25 ноября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Когда?
Доктор Варвар• 25 ноября 2022
Не шкодую, щаслива що нарешті вдома
Запасная спина• 25 ноября 2022
Ответ дляГордая_птичка
Смысл возвращаться?
В темень и холод?
Добре, що виїхали. Не повертайтеся
Жена_КотораяСтена• 25 ноября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Брюнетка в Мармеладе• 25 ноября 2022
Ні, я вдома, Київ обл. Була в Англії4 місяці, хватить..я на своїй землі.
Kabizyaka• 25 ноября 2022
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Uebersetzerin• 25 ноября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Це просто якісь нав´язливі ідеї у вас. Вам таке втовкли у голову і ви вірите в це

Просто дивно, наскільки люди можуть бути наївними.
Пандора• 25 ноября 2022
Ні, 6 місяців пробула в Іспанії. Назад не хочу.
irina amore• 25 ноября 2022
Ответ дляМама фифти цента
2 раза возвращалась за вещами.
К лету опять съезжу.
Мой центр жизни уже не в Украине
Дети есть? В какой стране устроились?
Zir-K• 25 ноября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Кто в своем уме уже не вернётся

Два раза на те же грабли наступать глупо
hrushyk• 25 ноября 2022
Виїжджала
На місяць
Більше ні за які плюшки за кордон я не виїду,пасіба,наїлась Європи …
Пандора• 25 ноября 2022
Ответ дляUebersetzerin

А Ви де зараз?
Gvenna• 25 ноября 2022
Ответ дляЗапасная спина
Добре, що виїхали. Не повертайтеся
Да то троллиха, не ведитесь.
Какая нормальная украинская жинка такое ляпнет после операций украинской армии в Харьковской области, после Херсона?
Тем более последняя фраза. Тетя ждет, что миллионы украинцев сдохнут.
Та щас.
Loveandstyle• 25 ноября 2022
Не жалею, что не выехала. Здесь родила, вышла замуж во время войны. Ращу сына с перебоями света и воды. И счастлива. Вот честно. Зовут в Мюнхен, Нидерланды, Берлин. А я не хочу. Мне здесь греет душу родина
viika65• 25 ноября 2022
Ответ дляUebersetzerin

кто втолок?
Эйфик Х• 25 ноября 2022
Ответ дляLoveandstyle
А ребенок счастлив слушать взрывы и сирены?
Uebersetzerin• 25 ноября 2022
Ответ дляЭйфик Х
Всі щасливі і кожного дня тут це повторюють. І всі як один вірять, що Україна після війни розквітне і в ній буде краще жити ніж в ЄС і інших країнах.

Тролі вони такі)
HupBaHa• 25 ноября 2022
Ответ дляЭйфик Х
Взрывы это, конечно, кошмар. А насчет сирен, не драматизируйте, прям все такие нежные, типа не переживут звук
суфле• 25 ноября 2022
Ответ дляZir-K
Кто в своем уме уже не вернётся

Хто в своєму розумі уже повернувся або планує це зробити весною.
Гірше коли розуму нема, але тут я згодна з коментарем 13.
Жули-ули• 25 ноября 2022
я виїздила та повернулась
не шкодую

але скажу честно й не приховую, був би вибір можліво би усією родиною поїхала б на зиму