Голубая устрица• 25 ноября 2022
Дьнька підліток заявила, щоб бути домогосподаркою великого розуму не потрібно
8 клас, підліткові бурі і все таке. Нічого не хоче вчити, жодного предмету, пропонували і репетиторів знайти. Ходила на англійську до вчителя, потім на групові заняття з однолітками, закинула і ні в яку не хоче. В 5-6 класі на спрртивні танці, кинула Не сварила, лише спитала, що планує далі робити, куди поступати. І тут виїхала заявочка бути домогосподаркою як ти розуму вистачить.
Аргументи ви були маленькі, я з вами вдома була, коли хворіли, на гуртки возила для неї не аргументи. Відповідь і що тобі згодилася фізика чи геометрія для того.
Я впала в ступор. Зачинила двері її кімнати. Образливо. Хоча виходить вона і правду сказала...
Пушкининиана• 25 ноября 2022
Ответ дляГолубая устрица
То зрозуміло, як мотивувати хоч щось вчити. Тут до випускних класів півтори роки.
Расскажите, что домохозяйкой быть не планировали, так сложилось, что домохозяйка самая ужасная работа, зарплаты нет, выходных нет, отпуска нет, больничных нет, а работа не заканчивается, да еще и малолетние спиногрызы хамят, поэтому быть домохозяйкой вы ей категорически не советуете, так что учиться и еще раз учиться. И еще, что дочь делает по дому? Нагружайте ее на выходных домашней работой, уборка, пусть готовит вместе с вами, а лучше под вашим чутким контролем, ты же дорогая хочешь стать домохозяйкой, значит тренируйся, не хочешь, значит марш учить геометрию и физику.
ЗабежАЛОЧКА• 25 ноября 2022
Ответ дляГолубая устрица
У мене з захопленнями все добре. У басейн ходжу, весною, літом бігаю вранці, читаю щовечора, на вихідних з подругами зустрічаюся. Техніка помагає з роботою по дому. Їжу інколи замовляємо. Загнаною конякою дочка точно мене не бачила ніколи.
Чоловіка її поведінка напрягає. Добре, що мене не звинувачує.
)) а я о чем, при таком образе жизни рассказывать про как страдает домохозяйка не получится лучше сделать упор на то что хороший мужик что работа, нужно что то иметь что бы это получить, и у хорошо образованной девочке иди девочке с увлечениями шансы выше. Принцы тоже выбирают, ну как то так.
Японский Городовой• 25 ноября 2022
Ответ дляГолубая устрица
Проблема в оцінках з усього 3, 4 бали. Місяцями вже. Відсутність якогось захоплення. До 6 класу вона любила і книжки читати, ходила вибирала яку купити, бісером плела, щось клеїла, малювала.
А зараз наушники, планшет. Прошу роби домашку. Угу. Наушники. Ти зробила. Нєа. Не розумію. Що у школі пояснювали. Не пам´ятаю.
Не знаю, де ми і що зробили не так. Менший підростає. Щоб ще раз на ті ж граблі не наткнутися.
Як зі сном? Апетитом? Загальним рівнем енергії? Може, Ви навішали ярлик «лінива», коли там треба обстежитися та лікуватися?
КоролеВешна• 25 ноября 2022
Ответ дляSo_so
А в чём проблема? Хочет, пусть будет. Я бы сказала хорошо, я не против. В 18 лет начинай домохозяйствовать.
Згідна, в 18 років вільна робити, що хочеш. На своїй території, звісно. А поки живеш за мій рахунок і в моїй хаті - мої правила.
ЗабежАЛОЧКА• 25 ноября 2022
Ответ дляПушкининиана
)) вы автора читали? Прочитайте как устроен ее быт, слова не должны расходиться с реальностю. А так мама счастлива дома, не собирается работать и подросток дурачек верит словам мамы, а не тому что она видит, ага. Хотя к быту приучать тоже полезно, даже если это нажать в программе запуск робота пылесоса
Пушкининиана• 25 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Всю тему не читала.
ЗабежАЛОЧКА• 25 ноября 2022
Ответ дляПушкининиана
Кстати заодно нужно рассказать что работая, спиногрызы и быт никуда не деваються, а то такое ощущение что у работающих есть домовые которые борщ варят и спиногрызов няньчать,))
Пацаааааааан• 25 ноября 2022
Ответ дляФима Собак
А вы ей предложите прям сейчас начать домохозяйнтчать. Сама себе пусть готовит отдельно, стирает и так далее. Проучите. Хамство такое недопустимо.
кстати да
хочет быть домохозяйкой пускай начинает учиться по хозяйству)
ЗабежАЛОЧКА• 25 ноября 2022
Ответ дляПушкининиана
Всю тему не читала.
А вы почитайте ответы Автора, она не нагружега бытом, читает, ходит в бассейн, может заказать еду, на фоне это разговоры про несчатную долю домохозяйки вряд ли проканают, тут нужно зайти с начала, как найти приличного мужа)))
Японский Городовой• 25 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Смішно. Не кожна жінка, що працює тягне на собі все. Няні та адекватний розподіл обов‘язків то не така вже й дичина в наш час, це ж не радянський союз.
Пушкининиана• 25 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
У работающих есть мужья, выполняющие часть бытовых обязанностей, среди моих знакомых у всех так, никто не тянет на себе быть полностью при этом работая, это от женщины зависит взваливать все на себя или нет.
Бегущаяпо• 25 ноября 2022
Напевно не заспокою, але значить вам досить не погано в ролі домогосподарки, якщо дочка теж не проти так жити.
Голубая устрица
• 25 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Мама свого часу не пішла працювати, бо з декрету в декрет) Не вертатися вирішили на повний день на таку собі зп, яка була рівна зп няні, якщо наймати щодня погодинну для додаткових занять двох дітей.
Хотіли як краще, а вийшло як вийшло.
Пушкининиана• 25 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Да я поняла уже, прочитала ее ответы, согласна, на примере автора убедить дочь, что домохозяйкой быть плохо не получится.
Мой завтрак• 25 ноября 2022
Ответ дляЗолотая орда
Она права, к сожалению.
Я бы спросила у нее: ’И что, ты тоже хочешь себе такую жизнь? Или все таки стоит учиться и стремиться к чему-то лучшему?’
К лучшему - это сначала на работе с 9 до 18, а потом вернуться домой и стать к плите? Выходные - стирки/уборки/покупки. Потому что далеко не у всех образованных и работающих женщин такая работа, что можно позволить себе домработницу и няню.
Бегущаяпо• 25 ноября 2022
Ответ дляГолубая устрица
Розкажіть і наведіть приклади, що не всі домогосподарки такі, як ви. Бувають чоловіки, які заробляють мало, бувають жінки як загнані коняки. І не кожен чоловік погодиться утримувати.
Голубая устрица
• 25 ноября 2022
Ответ дляБегущаяпо
Чесно не жаліюся. Діти мали всі гуртки, які хотіли. Коли хворіли, то зі мною. Побутові питання завжди закриті і на вихідних ми відпочивали з дітьми разом. І так, я не бігла після повного робочого дня в садок/на продовжену за дітьми, а потім на кухню до ночі чи зі шваброю по дому.
Сеточка• 25 ноября 2022
Ну я б так мамі мабуть не сказала.
Але пам´ятаю себе в шкільні роки, і мені було смішно, коли мама намагалася мені донести важливість навчання на відмінно (в нашій сім´ї якщо я отримувала 9 а не хоча б 10, це була велика проблема
), бо мама у мене вчителька, і цілком очевидно, що їй те ’відмінно’ ніяких статків не принесло. Не так давно вона вмовляла мене не йти з державної служби, бо там стабільність, а на новій роботі офіційно мінімалка і можуть кинути (хоча в мене була просто мінімалка, без доплат і конвертів, але років за 15 за її бізнес-планом я мала б тис 10 з доплатами за стаж). Тож так, особистий приклад має значення. Маму я люблю, але її думка не є для мене авторитетною. Помножити це на складний підлітковий вік - і я взагалі нічого дивного не бачу у відповіді доньки, хоч і не виправдовую її, ображати вас вона не мала права.
Думаю, вам треба було не виправдовуватися перед нею (що діти хворіли і тп), а бити на те, що домашня праця і турбота про дітей - зараз частина ваших обов´язків, а навчання - її обов´язок для того, щоб у майбутньому обрати той шлях, який їй буде до душі. Чим більше у неї буде знань і навиків, тим більше варіантів для вибору вона матиме згодом.
Фима Собак• 25 ноября 2022
Ответ дляГолубая устрица
А ви були, є при цьому щасливі? Відчували свою цінність? Що дітям було добре то клас, а як же ви?
ЗабежАЛОЧКА• 25 ноября 2022
Ответ дляГолубая устрица
Хотіли як краще, а вийшло як вийшло.
Автор, все нормально вышло, не все карьеристки, я как раз вышла на маленькую зп, потому что мне нужен рабочий драйв, карьера и все такое. Но мне это в кайф, при размеренном ритме мне скучно. Я такая, вы другая, и это прекрасно, у вашей дочки подростковый бунт и попытка найти себя в этом мире, даже если бы вы работали, она спокойно могла говорить то же самое, вон сколько взролслых женщин как мантру говорят я не лошадь пахать, а это ребёнок. Нужно попытаться ей донести что вот сегодня школу закончил, а завтра тебя принц ждет, не получится, принца нужно найти, у принца будет выбор из других принцесс, принца можно искать годами, а кушать хочется всегда. Может у нее хобби есть какое-то и его можно ’продвинуть ’ учась?
Аноним ФЕЯ• 25 ноября 2022
Ответ дляДадосвидания
За правду по шее?
А слово ’вовремя’ вы упустили?
Алгонавт• 25 ноября 2022
Ну як би не збрехала. Дитина вами не пишається, не поважає. Ви для неї не приклад. Я без наїзду, але чекати від дитини самостійності коли ти сама на утриманні дивно.
ПесиКот• 25 ноября 2022
Ответ дляБрыкалка
за хамство по отношению к родной матери
Але це правда а не хамство
ПесиКот• 25 ноября 2022
Ответ дляПупуговка
Бред не пишите.Дети охренели совсем. К родителям никакого уважения.
А я вважаю її сміливою. Вітаю таку прямолінійність. У неї є характер. Уже не пропаде
Алгонавт• 25 ноября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
То все наслідки її оточення, друзів ...
Наслідки оточення, але до чого тут друзі? Мати стимулює її до розвитку, самостійності, але прикладом цього не є. До чого друзі?
Морская свинка• 25 ноября 2022
Домогосполарка та прибиральниця - різні речі. Ви д десь працювалт коли підчипили забезпеченого чоловіка? Налягайте на те , що ваш спосіб життя - самопожертва. Щоб отртмати таку партію як впш чоловік треба мати аідповідне коло спілеування. Хоча б для цього має сенс здобувати освіту. Що стосується мене, то 2 декрети пережила , хотіла в люди, на роботу, власні кошти і відчувати свою вартість, так, саме так. Ствршому 20 і бачу в його очах повагу . Не можу дати поради бо вважаю, що батьки - найкращий приклад
Алгонавт• 25 ноября 2022
Ответ дляЖаннетт_
Так а чего вы ей не сказали,что для нее вы не хотите такой участи? ( участи домохозяйки). Самый неблагодарный труд: его много, его не видно и за него никто не платит.
Нормальный вариант.
ПесиКот• 25 ноября 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Шо Ви взагалі таке говорите? Коли це хамство до батьків можна виправдовувати?) Ваш приклад взагалі недоречний.
Просто тут зіграло роль виховання. В мене мама не працювала 12 років, потім вийшла на роботу, я навіть подумки не могла подумати,як донька автора. Бо в мою голову вклали зовсім інше. Як мінімум,повагу до батьків
Я не бачу, де дитина нахамила. Це її особиста думка, тим більше правильна.
Алгонавт• 25 ноября 2022
Ответ дляСливочная пенка
Сейчас вам работающие за маинималку менеджеры и бухгалтери расскажут, что надо было на работу ходить, а не дома сидеть.
Вместо того, чтобы хамить работающим, научите автора завоевать уважение ребенка. И не тупо тем, что # яжемать, а тем, что для подростка покажется убедительным.