Голубая устрица• 25 ноября 2022

Дьнька підліток заявила, щоб бути домогосподаркою великого розуму не потрібно

8 клас, підліткові бурі і все таке. Нічого не хоче вчити, жодного предмету, пропонували і репетиторів знайти. Ходила на англійську до вчителя, потім на групові заняття з однолітками, закинула і ні в яку не хоче. В 5-6 класі на спрртивні танці, кинула Не сварила, лише спитала, що планує далі робити, куди поступати. І тут виїхала заявочка бути домогосподаркою як ти розуму вистачить.
Аргументи ви були маленькі, я з вами вдома була, коли хворіли, на гуртки возила для неї не аргументи. Відповідь і що тобі згодилася фізика чи геометрія для того.
Я впала в ступор. Зачинила двері її кімнати. Образливо. Хоча виходить вона і правду сказала...
Японский Городовой• 25 ноября 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Как там в притче: так будет не всегда.
Даже тут по Советчице 100500 историй, как женщин под 50 и старше, домохозяек, обеспеченный муж бросает ради молодухи. Дети выросли, со стареющей тёткой не интересно жить, в итоге остаются на бобах, с кучей обидок: я ж им всю жизнь посвятила, а теперь ни денег, ни жилья, ни здоровья, ни профессии. И как дальше жить.
Це інше питання.
Я можу скільки завгодно розказувати сусудському підлітку, що собака- це ще й про ранні підйоми, прогулянки під снігом та дощем, а також збирання какашок в пакетик, але якщо він бачить тільки картинку як ми щасливі вовтузимося з м‘ячиком на газоні та обіймаємося, йому насправді важко уявити як це серед ночі прибирати з килима блювотиння, бо улюбленцю стало погано та крізь «не можу» робити уколи.

Эскиз бесконечности• 25 ноября 2022
Ответ дляПультОт_БМВ
Т.е вам важнее не объяснить ребенку, что она не права и почему именно, а тупо потешить свое эго. Печально
Печально не понимать, что через реальный жизненный пример можно донести элементарные вещи намного быстрее.
Фифачка• 25 ноября 2022
У мене схожа ситуація з донькою, скоро 15, нічого не цікаво, все лінь, оцінки з 11-12 стали 7-8, постійно в телефоні чи ноуті ... Різниця тільки в тому, що я завжди працюю, і репетитор з англійської не обговорюється, це на дуже пристойному рівні. Фізмат, алгебра з геометрією улюблені і як робить домашки то по 12 б. Говорили з нею не раз, просила, вмовляла, сварилася щоб просто робила домашки і матиме не менше 10 по всьому бо розумна і здібна... Все розуміє, з усім згодна і все по колу. Вирішила вчинити кардинально. Сьогодні вона поїхала сама через пів України пожити в місто до старшої сестри. Та зняла їй квартиру на сусідній вулиці. Я вирішила дати свободу, можливість вирішувати все самостійно - що купувати, що готувати, прокинутися на онлайн-урок чи проспати, попрати собі білизну чи ходити у брудній... Я втомилася нагадувати по 5 разів. Побачимо, що вийде з нашого експерименту. Зйомну квартиру оплатила старша донька (я їй щиро вдячна) - всі інші витрати за мій рахунок - раз на тиждень фіксована сума на картку, щоб сама собі все планувала. За відсутність хвостів у школі - від старшої розваги: походи в кіно, театр, аквапарк, вечірні ігри в настолки в гарній компанії. Старшій 21 рік, повна протилежність: самостійна, амбіційна, вже закінчила універ, працює в міжнародній компанії, починає непогано заробляти. Дуже сподіваюся, що спосіб життя сестри змотивує.
ЗабежАЛОЧКА• 25 ноября 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ой, кому-то ’правдонька в очі коле’
мне ничего не колет, это же не я всех желчью все поливаю, мне все равно до чужих углов, и уж тем более вы мои углы не видите, но уже все про них знаете, и про то что думает чужая дочка знаете, кхм тут два варианта провидица или бабка на лавке.....они все знают..
Каменная Фрося• 25 ноября 2022
Автор, вы сколько с дочерью беседы не проводите, но они прекрасно видят кто и что из себя представляет. Подростки хоть и резкие, но часто выдают в лоб правду. Современная молодежь другая, она не уважает старших за просто так, потому что они старше. Чтоб заслужить их уважение, надо из себя что-то представлять.
Так и скажите дочери, что не хотите ей такой судьбы, как у вас.
Чеширская кошечка• 25 ноября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
То все наслідки її оточення, друзів ...
Яких друзів? В неї перед очима мати, що сидить на чужій шиї і не працює, як я розумію. А винні друзі)
Барышня кисельная!• 25 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Конечно ребёнок видит то что происходит вокруг, анализирует и составляет мнения, и если она видит что сидящая мама дома не страдает , а прекрасно себе существует а не бежит на работу от этого проклятого сидения дома, то высокопарные слова мамы о как это плохо, разбиваються о реальность. Даже 5 летка владеет навыками анализа, подростки тем более.
Вот проанализируйте свою семью, вас унижали но вы длительный период все равно сидели дома, считая копейки и терпя унижения, а тут как вышли и муж зауважал, и как занялись вы кучей хобби и путешествиями, пока волшебным образом кто то быт ведёт? Вот в таком случае дочка может сделать вывод о плохом домохозяйстве, если нет то это ваши слва идут в разрез того что дочь Видела своими глазами.
Аналитик из вас так себе:)
Скользкая• 25 ноября 2022
Ответ дляolena_shch
Мене в колі родичів запитали ким ти хочеш стати, мені було років 6. Я відповіла - ніким, як мама. Мама в той момент зрозуміла, що той нереальний об´єм домашньої роботи, білі ідеальні носочки, нагладжені постілі і рюші на наших платтях, триповерхові торти, занос хвостів всем пусте і ніхто не цінить. Вона вийшла на роботу і встигла непогано піднятися, не прикладаючи зусиль і не маючи навіть такої мети. І от це викликає повагу, а котлети ні. Чомусь так.
Нормально ви так сказали про свою маму ’ніхто’, невже мама вартісна тільки в прив´язці до суперроботи, профессії? І стосовно купи домашньої роботи, вона ж нікуди не зникла після виходу мами на роботу. Сім´я залишилася, діти, побут.
Винник• 26 ноября 2022
Ответ дляНЛОша
Моя сама выучила в 11 классе физику и биологию и поступила в мед
Вот прям с 0 в 11 кл физику сама? Или вы к репетиторам последний год ходили?
Если предыдущие годы не учила и база не заложена, очень сложно вдруг взять и выучить. Про биологию тем более странно. Моя в 8 кл обычной школы, но у них дают очень много, мы в свое время столько не учили.

Скользкая• 26 ноября 2022
В мене схожа ситуація, тільки донці 8 років, 2 клас, не хоче робити домашку, іноді прям до вибриків, блок на англійську стоїть, що не хочу, не буду і все. Всі пояснення, що всі знання базові і необхідні для майбутнього. Гарно малює, любе ліпити, сподіваюсь, що цим буде заробляти на життя, налаштовую на онлайн професію, що не обмежуватись кордонами, офісами.
Тут 2 думки, що мама домогосподарка погано, але ж є ще купа фактів, коли успішні мами були теж зневажені своїми дітьми. Я вже 8 рік в декреті, але ці коронавіруси, війна не дають змоги вернутися до роботи і вважаю, що домашня робота схожа на болото, всі її вважають як належне. Думаю, що треба з донькою розмовляти, пояснювати, ввести правило, що гаджетипісля навчання, чим швидше зробить дз, добавляти домашню роботу. Ми в дитинстві встигали навчатись, гуляти, багато читати, планувати свій день нікому не завадить. Може ще варто почитати біографії відомих людей. Ось рік назад бачила інтерв´ю українця, який в підлітковому віці жив у підвалах, не навчався як належне, а потім зустрів наставника, який витягнув його, дав поштовх і він рано створив сім´ю і організував свій бізнес і всьому вчився за потребою і побудував бренд enjoy the wood, це прям надихає, думаю треба шукати сильні сторони, мотивацію.
Я пояснюю донці, що в моєму дитинстві багато чого не було, а зараз можна всьому навчитись при бажанні безкоштовно, тільки ось не дуже це цікаво.
ЗабежАЛОЧКА• 26 ноября 2022
Ответ дляБарышня кисельная!
Аналитик из вас так себе:)
))) а конструктивнее?
Чебуравлик• 26 ноября 2022
Ответ дляСкользкая
Все сразу распределяется между членами семьи
Дюймовочка• 26 ноября 2022
да не права она! Быть тупой домохозяйкой и образованной - разные вещи.
Никогда не знаешь, где и когда тебе пригодится физика или химия, языки..
А они везде!
Я вся ваша• 26 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
)) неблагодарность в чем? За то что не нужно, вы свои желания иметь репетиторов ( странное желание у ребёнка, вы совсем не понимали что учителя в школе обьясняют или просто у Маши был репетитор, а у меня нет, хАчу) зачем неизвестному ребёнку навязываете? Это из серии я не люблю готовить, нет вот тебе рецепт буябеса ты Обязана готовит. Не хочет ребёнок в физ мат вуз, пойдет в колледж, для него репетиторов не нужно.
Странное желание у ребенка учится больше?
Если вам обучение не интересно, то вы по себе не равняйте!
Вы из серии, что дети цветы жизни и так далее. Не о чем с такими говорить
ЗабежАЛОЧКА• 26 ноября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
)) мне так не интресно учиться, что сейчас в 40 лет получаю третье образование и паралельно с декабря по работе на курсы записалась. Но в 14 лет я абсолютно не знала кем я хочу быть, и даже сейчас не исключено что будет у меня когда-то и 4-ый диплом, и до сих пор злюсь на родители что они заставили меня пойти туда куда категорически я не хотела, но вот они решили что эта профессия хороша, а мои желания блажь.
Я из тех кто понимает что Мое мнение не есть истинна в последней, что люди разные, у них разные периоды в жизни, то есть я свое Я , как некоторые, не считаю мерилом всего, с такими тоже нечего говорить, такие любят что бы молчали и кивали их умным мыслям
Я вся ваша• 26 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Конечно молчали, чем слушать бред неопределившегося человека.
Вы будете и пятый диплом получать. И это не из-за интереса к обучения. А из-за того, что вам тяжело определиться в этой жизни.
Ну не повезло с родителями. Они вам навязывали.
Вот вы мое мнение прочитали и вас кольнуло.
В 40 лет лучше еще психолога добавить. Авось до 6 диплома не дойдете)))
Удачи в поисках себя!
ЗабежАЛОЧКА• 26 ноября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Удачи в поисках себя!
у вас слишком большое ЧСВ, с чего вы решили что меня желчные фантазии какого то хамовитого человека колят. Я вам даже не намекаю, а прямо пишу, не нужно со своей бабкиной лавочки придумывать гадости про других, ну жизнь это не ваши фантазии.
А так может и 6 диплом получу, жизнь интресная и увлекательная штука, ее можно прожить гораздо интереснее чем с лавочки других обгаживать, ну каждому свое, конечно
Я вся ваша• 26 ноября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Господи. Да отцепитесь от меня. Мне плевать на вас.
Я написала свое мнение. Я отвечаю вам ровно так, как вы этого заслуживаете.
Я знаю прекрасно, какого типа вы человек.
Я написала, то что думаю. Но нет, вам надо влезть в чужой диалог и тявкать.
Вас кто-то просил?

И это бесплатный вам совет. Вы ни в 14 лет ничего не знали, ни в 40 не определились и дальше так и будете жить.

Если бы вас не кололи мои слова, то вы бы первая не отвечали. Я например только отвечаю, но первая никогда не лезу, так как честно, мне плевать на всех, кроме себя и близких.
А вы в каждой бочке затычка. Вот и разница
Сливочная пенка• 26 ноября 2022
Ответ дляОно само купилось
А в вашому оточенні менеджери і бухгалтери тільки на мінімалку працюють? Бо в моєму дав би бог всім таку мінімалку і бідних би в нас було значно менше
Виїхали за кордон. Там хоть щось можуть заробить. Одна каже, що в неї виплати більші, ніж зарплата тут в Україні. Інша вже заощадила на автівку в Польщі, тут ледве кінці зводила. Всі з вищою освітою.

ПультОт_БМВ• 27 ноября 2022
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ваш жизненный пример вообще не по теме. Печально, что вы это не понимаете