ГУР провели разведку вражеских объектов из космоса
С помощью спутника ICEYE разведчики нашли около 2600 единиц вражеской техники, в том числе «Искандеры» и ЗРС С-300.
ПРУФ⚡️ПОДПИСАТЬСЯ | Прислать новости
Конфет04ка• 25 ноября 2022
Фух, пасибо. Ни капельки не сомневались, а тут ещё такой пруф подъехал.
Kusalochka• 25 ноября 2022
А с каких пор спутник, на который скинулись простые ЛЮДИ, стал спутником притулы???
Фуфуфу автор на вас и на мерзкого притулу, который тупо пиарится за счет украинцев

Вчора дивилась інтерв´ю засновником ’повернись живим’ . Коли його запитали який фонд він би також порекомендував підтримати , обрати один з десятка запропонованих, він обрав фонд Притули.
Я після тем тут в яких дискредитували Притулу, вже почала сумніватися.
Тепер ні.
Матрьошки працюють , люди ведуться. І я в тому числі.
Тепер ні.
Я доначу, в том числе и Притуле. Ему верю. Мои деньги, куда хочу трачу. Обычно, те кто ведется на вечную зраду, никому и не скидывают.
Им просто повод для совести нужен, чтоб не донатить. Вот Притула, мол, плохой, ему и не скидываю, пока хорошего не найду...и так и не найдет жеш) Все ж плохие будут)
Ответ дляLJA
Тепер ні.
Ніколи и не сумнівалась.
Ответ дляMetelitsa
Автор, так що: тепер на квардокоптери та БПЛА вже не треба донатити?
Все фіксує той супутник, що аж один раз на добу пролітає на нашою територією?
Напомнить, что вместе с покупкой одного спутника ещё и оплата данных со всех остальных спутников данной компании! Так что не тешьте себя мыслью про один пролёт!!
Ответ дляriri
А зачем вы перекруч.все?
Я не перекручувала, а поставила запитання
це раз!
І два: якщо існує безперервна потреба в розвідувальних квадрокоптепах і БПЛА, то це значить, що ніякі супутникові зображення не встигають за зміною позицій на фронті. Це ж очевидно...
Там кожні 30 хвилин змінюється розташування
це раз! І два: якщо існує безперервна потреба в розвідувальних квадрокоптепах і БПЛА, то це значить, що ніякі супутникові зображення не встигають за зміною позицій на фронті. Це ж очевидно...
Ответ дляMetelitsa
це раз!
Бпла розділяються рівні: на тактичні, оперативні та стратегічні, але вони не можуть літати в глибину позицій ворога, і їх дуже багато збивають. А супутник НЕ збивають, і дивитись він може на будь-яку глибину.
По темі - не вірите, не донатьте і все.
Mrs.Ochmonek• 25 ноября 2022
Ответ дляKusalochka

Фу на тих, хто хейтить волонтерів, на яких тримається дуже багато під час війни
Mrs.Ochmonek• 25 ноября 2022
Ответ дляLJA
Тепер ні.
Місцеві матрьошки і на ’Повернись живим’ гнали. Мета, як я розумію, підривати довіру до волонтерів. Частина інфовійни
Kusalochka• 25 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Вроде как на людях, которые донатят держится? Не?
Mrs.Ochmonek• 25 ноября 2022
Ответ дляKusalochka
Звичайно. Але те, що донатять люди, повинно спрямовуватись куди треба, і це роблять волонтери. І Притула в т.числі. Про супутник, - не сам же він придумав, що потрібен супутник. А в співпраці з МО це все робилось