Все наладилось и чтобы в каждом нашем городе было безопасно и спокойно !
KatrinkaSh• 24 ноября 2022
Щоб війна закінчилася і ми повернулися додому. Саме болюче і важливе бажання.
ёжовые рукавицы• 24 ноября 2022
Боже, сотвори чудо, нехай русню захопе Китай, бо інакше вони від нас не відчепляться!!!!!!!!! Прошу миру і здоров´я для українців !!!!!
Rina_europa• 24 ноября 2022
Ответ дляalenka3108
Боже, бамбі масцкву!
Я только тему прочитала и у меня сразу же моментально возникло такое же желание