Дедуськина бабуська• 25 ноября 2022
Інтернет без світла, які варіанти ви знайшли
Добрий вечір, актуальне питання до всіх кому потрібен інтернет, а його немає при відключенні світла. Як вирішили питання, які поради?
Сьогодні вдалось знайти 3 теоретичні варінти
- GSM інтернет
- інтернет через Укртелеком
- вмовити провайдера поставити аккумулятор.
Хтось вже встиг з цього щось випробувати? Порадьте щось працююче
- GSM інтернет
- інтернет через Укртелеком
Аристократка-тунеядка• 25 ноября 2022
У провайдера есть аккумулятор+ бесперебойники на роутере и онушке, работает до 4 часов, а света нет уже 30 часов...
Алиса в стране Советчица• 25 ноября 2022
Оптволокно працює без світла. Потрібен тільки акумулятор (600грн.) і перетворювач (400грн.).
Пасти Ла• 25 ноября 2022
Ответ дляАйфон13
ще є для вищої касти старлінк. 500 баксів тарілка, 60 баксів на місяць, треба 60 Вт потужності
Знайомий купив і все одно переривається зв‘язок, випадає з конференції.
Ответ дляАристократка-тунеядка
У нашого провайдера генератор є.
Аристократка-тунеядка• 25 ноября 2022
Ответ дляVictory23
Бесперебойник на роутере в квартире?И что значит онушка?
Да, бесперебойник в квартире, онушка- оборудование оператора,когда начались перебои, тоже завели ее в квартиру и установили блок питания
Аристократка-тунеядка• 25 ноября 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
У нашого провайдера генератор є.
Вам повезло
Боюсь признаться• 25 ноября 2022
Ответ дляVictory23
Старлинк выбивает?Капец,конечно.
Старлінки залежать від супутників і від погоди і від навантаження.Дорога і не панацея, на жаль
Дедуськина бабуська
• 25 ноября 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
дякую, нажаль немає оптоволокна в будинку
Аристократка-тунеядка• 25 ноября 2022
Ответ дляVictory23
Что по стоимости эти все приколы?
Зависит от мощности вашего роутера, мне обошлось в районе 2 тыс грн
Дедуськина бабуська
• 25 ноября 2022
Ответ дляОноВамнадо
А як Укртелеком без світла буде працювати?
пишуть на сайті, що працюють. Як вони це роблять не знаю, бо не відповідає жоден їх телефон
Ширли-Мырли• 25 ноября 2022
Ответ дляПасти Ла
У нас в офисе у ребят тоже прерывается на конференции. Но работать худо-бедно можно
Леді_в_пледі• 25 ноября 2022
Вже 5 тижнів чекаємо старлінк, сьогодні дзвонили замовили оптоволокно, чекати до 10 робочих днів( пізно прдумали про це. Поки користуємось длмашнім коли є електроенергія, або мобільними
Аристократка-тунеядка• 25 ноября 2022
Ответ дляVictory23
Вам провайдер устанавливал или сами?
Бесперебойники устанавливали сами, провайдер завел онушку в квартиру. Но мой провайдер предлагает и услугу по приобретению и установке всего необходимого оборудования. Записаться в очередь, а она почти месяц, можно через сайт. Провайдер КОЛО тб
Ответ дляАристократка-тунеядка
Спс
Бентливуман• 25 ноября 2022
Ответ дляЛеді_в_пледі
А какой провайдер оптволокно? Я заказала 3 недели назад, сказали в течение 1-3 рабочих дней, потом десяток моих звонков, общение в чате результата не дало, только лапшу на уши вешают. Прошу хоть примерно сказать дату, ответ один очередь.
Пьяная вишня• 25 ноября 2022
Ответ дляVictory23
Укртелеком это дно,типа Укрпочты.
А у чому УП дно?
Ответ дляАристократка-тунеядка
Добрый вечер, а можно Вас попросить ссылочку, где посмотреть про эту онушку? У меня тоже Коло, но не нахожу информацию такую. Спасибо!
ОноВамнадо• 25 ноября 2022
Ответ дляДедуськина бабуська
В мене Укртелеком - ніфіга не працює.