MacOS-ница• 22 декабря 2025

Дівчатка, що будете готувати на Різдво?

Щось немає ідей....
Контрольница• 22 декабря 2025
Ответ дляМорская свинка
Увесь не здолаю, 4 судки вийшло
он же будет не свежий
Контрольница• 22 декабря 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
На Щедрий вечір буде вінегрет, квашені огірки і капуста. Салат з моркви і селери, по-корейськи.
Картопля запечена, тушкована капуста (це для мене), риба зі стручковою фасолею.
Ніби все. Щось солодке ще придумаю.
На Різдво буде домашня ковбаса, холодець, якийсь салат типу мімози
щедрый то 13?
Пригаю-цибаю• 22 декабря 2025
Ответ дляОцененная
Так.
Як тоді поясните свій перший коментар?
І де в моєму питанні нав´язування?
Это ответ на комментарий , где празднующих Рождество 7 января, назвали москалями.Где вы увидели у меня навязывание?
Крапипопка• 22 декабря 2025
Ответ дляКонтрольница
щедрый то 13?
по кацапському церковному календарю
Коханозадовільна• 22 декабря 2025
Вареники с капустой и картошкой
Утка с яблоками и апельсином
Салат - просто листовой
Глинтвейн и пирог
Всё, больше ничего
Тень льва• 22 декабря 2025
Ничего. Не праздную ни одно, ни второе.
Бочка порохУ• 22 декабря 2025
Только переехали (по Европе) - 25 ничего не успеваю уже, 31 на НГ надеюсь приготовить традиционно, 6 святвечер 12 постніх блюд, 7 - утка или гусь
Yuko4a• 22 декабря 2025
Я вдвох із сином, тому не думала навіть щось планувати.
До вечору на роб, а потім зранку - на роботу...
Бочка порохУ• 22 декабря 2025
Ответ дляYuko4a
сумно
Ластовиння• 22 декабря 2025
Ответ дляКонтрольница
и что в этом плохого иметь свои традиции, а копировать чужие
Так це не традиції
Оцененная• 22 декабря 2025
Ответ дляПригаю-цибаю
Так і в мене нав´язування не було, лише питання.
Просто цікаво, ви ж знаєте, що Різдво святкують до нового року?
Пара_Соля• 22 декабря 2025
Цікаво, а хто на Різдво до церкви піде? Бо стільки срачу через якийсь календар
Все будет, но потом• 22 декабря 2025
Ответ дляКонтрольница
щедрый то 13?
Щедрый вечер перед Рождеством. ’Щедрык’ когда поют, 13-го?
13-го праздник Андрея. Гадание
Непонятно• 22 декабря 2025
Піцу замовлю та фрукти на десерт
Тримаю свічку• 22 декабря 2025
Ответ дляОцененная
Когда вам скажут Хануку праздновать, вы так же радостно начнёте, да?
жінка незаміжня• 22 декабря 2025
Буду готувати егг ног, традиційний різдвяний напій в Штатах і Канаді.Колись у канадців спробувала, і тепер його теж готую на Різдво чи нр, мені смачно)
Оцененная• 22 декабря 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ні.
Так відповісте?
Контрольница• 22 декабря 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
13-го праздник Андрея. Гадание
Да уж
Контрольница• 22 декабря 2025
Ответ дляКрапипопка
по кацапському церковному календарю
у жителей Украины, отмечающих Рождество Христово 7 января
Контрольница• 22 декабря 2025
Ответ дляОцененная
получается, что не всегда
Цибулька зла• 22 декабря 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Дивлюся на реакціі на повідомлення
В основному на самі звичайні де люди пишуть що готуватимуть
Дизлайки, фейспалми…
Взагалі в звичайній темі здавалося б, купа негативу
Різдво то про Бога і про любов, а судячи з вайбу більшість точно не про духовне думає
Я не те що біле пальто надягаю… просто щиро не розумію чому стільки негативу?
Тому що цей форум вже багато років суцільна помийка і лакмус деградації суспільства
Аноним_1857• 22 декабря 2025
в мене буде по-скромному і те, що любимо.
звичайно кутя - зварю просто артек (є вдома), додам маку з медом. в цьому році без горішків, бо зуби.

бутери з червоною рибою, бутери з червоною ікрою. сирна тарілка. фруктова тарілка. маслини. ще для себе зроблю салат з куркою та ананасами. компот з яблук з приправами до глінтвейну.
все одно вечір будемо по-скромному. на ранок на роботу. з колегами домовились, що на обід замовимо піцу і суші.
IQ 80• 22 декабря 2025
Ничего не буду готовить, будем есть то, что в холодильнике, разве что супчик может сварю какой-то.
Аноним_1857• 22 декабря 2025
Ответ дляЦибулька зла
я думаю цей форум все ж не лакмус суспільство. тут дуже багато ботів: як наших політичних, так і кацапських. і тут дуже багато кацапів чи кацапок. ще з 2014. їм тут медом намазано.
в 2022 багато тем пропонували, щоб не дозволяти реєстрацію з кацапської підарасії. але прохання залишились не почутими.
Статус Ква• 22 декабря 2025
Ответ дляпАлАвинкА
Дивлюся на реакціі на повідомлення
Дизлайки, фейспалми…
ви мені подобаєтесь, тут таких людей не багато..
Yuliya-23• 22 декабря 2025
дивлячись на графік світла то схоже шо нічого
Кумедна• 22 декабря 2025
Нічого не готую,вдома завжди є що поїсти,почитаю молитву,та й по всьому.Це свято залишилося в минулому,і було воно завжди для мене 7 січня.
40каградусная• 22 декабря 2025
Те що і завжди готують на Святвечір . Ну а на Різдво буде картопля по селянськи, в мундира і з м´ясом, запечена в печі, до неї звичні українцям додатки -огірочки квашені, капуста, свіжі овочі і 2 салати. Ще щось друзі з собою принесуть, так домовитись. На другий день їдемо в гості до сина, беремо з собою голубці, холодець і домашню ковбаску.
З солодкого є цукерки, спекла ’Спартак’ і ’Бджолині соти’.
Ніяких заковиристих новомодних чогось нікому вже не хочеться...якось так
40каградусная• 22 декабря 2025
Ответ дляВсе будет, но потом
13-го праздник Андрея. Гадание
40каградусная• 22 декабря 2025
Ответ дляКонтрольница
Да уж
Це як у нас один каже ’я чоловік віруючий, але чогось коли не прийду до церкви - там завжди паску святять’