Дівчата в кого була така ситуація я змінила прізвище , змінила паспорт звичайно ... Додаю його на сайт Юкрейн Експрес і от вже п´ятий день вони їх відхиляють і кажуть що вони не дійсні ...
Писала їм в запити , кажуть одну фразу кожен день у вас не якісне фото додайте ще раз ... Фото вже робила в різних ракурсах і освітлені навіть зробила скан документів ...не проходить 🤦
В кого була така ситуація?