Наталья-712a• 27 ноября 2022

Данія. Як вона вам?

Я так розумію це країна Скандинавії , дуже гарна але і дуже дорога. Ідуть знайомі у них седан 1.6 у мені велика машина 3,7 . Заправка у кожного самостійно за свої кошти. Завтра потрібно дати відповідь їду я або ні, але я порахувала то на паливо потрібно більш як 30 тис грн. Для мене це зараз велика сума. Не розумію як мені бути у мені три дитина і кіт. У них дводверне авто їм простіше. Як гадаєте платити гроші за таку поїздку?
Nareshti• 27 ноября 2022
За ьензин, а жити де? На скільки їдуть?
автор Наталья-712a • 27 ноября 2022
Ответ дляNareshti
За ьензин, а жити де? На скільки їдуть?
Там прихисток є. Оформлять як біженець. Казали добра грошова допомога
Решка7777• 27 ноября 2022
У меня коллега живет , с сыном 40 тыс грн ( жильё школа курсы бесплатно)
Там вы куда ?Кто Вас ждёт
автор Наталья-712a • 27 ноября 2022
Ответ дляNareshti
За ьензин, а жити де? На скільки їдуть?
На пів року
Sentjabrinka• 27 ноября 2022
И где парковать вы ее там будете?
автор Наталья-712a • 27 ноября 2022
Ответ дляSentjabrinka
И где парковать вы ее там будете?
А що там немає паркової?
Yana_pl• 27 ноября 2022
Ви ще порахуйте те, що не доїдете в один день, і будите десь житло винаймати, то сміливо плюсуйте ще пару десятків тис грн.
автор Наталья-712a • 27 ноября 2022
З Гданськ відправляється паром .
Xue• 27 ноября 2022
Там погода зараз капець.
Sentjabrinka• 27 ноября 2022
Ответ дляНаталья-712a
А що там немає паркової?
Есть, но все платное и парковки очень дорогие
автор Наталья-712a • 27 ноября 2022
Ответ дляYana_pl
Дякую за це ще не подумала.
Решка7777• 27 ноября 2022
Ответ дляНаталья-712a
А що там немає паркової?
Платные -да , а так особо нет
автор Наталья-712a • 27 ноября 2022
Ответ дляРешка7777
Платные -да , а так особо нет
У мене немає коштів все сплачувати.
автор Наталья-712a • 27 ноября 2022
Тоді мабудь я залишаюся вдома
Sentjabrinka• 27 ноября 2022
Ответ дляНаталья-712a
На пів року
И плгода без перегистрации вы ездить не сможете
автор Наталья-712a • 27 ноября 2022
Ответ дляSentjabrinka
Там у них? Без перереністрації?
Sentjabrinka• 27 ноября 2022
Ответ дляНаталья-712a
Там у них? Без перереністрації?
Да, там у них
Решка7777• 27 ноября 2022
Ответ дляНаталья-712a
Тоді мабудь я залишаюся вдома
Автор , ну на пару месяцев запас точно должен быть до получения помощи
Коллега с 5 т уе выезжала , в марте
К маю троту устроилась нормально
tanga• 27 ноября 2022
Ответ дляНаталья-712a
Была там с марта 4 месяца с двумя детьми. Прихисток ждали два месяца решение, мне пособие не дали, но кому и дали, то оно маленькое с их ценами, за жильё с этого пособия надо платить треть. На детей неважно сколько их у вас, пособия не дают вообще. Нюансов много. Тех у кого пособие заставляют ходить работать периодами по месяцу на неоплачиваемую практику на заводы часто в ночную смену. Проезд очень дорогой.
автор Наталья-712a • 27 ноября 2022
Ответ дляРешка7777
Коллега с 5 т уе выезжала , в марте
К маю троту устроилась нормально
Вона вже там працює?
haha.ha• 27 ноября 2022
Приезжайте в Австрию. Могу помочь в Тироле.
автор Наталья-712a • 27 ноября 2022
Ответ дляhaha.ha
Зараз гляну де вона знаходиться)
Э-велин@• 27 ноября 2022
Ответ дляНаталья-712a
З Гданськ відправляється паром .
Это вы с Польши поедете или до Гданьска ещё ехать?
Зайца• 27 ноября 2022
Країна, гарна... та все довго.... Поки будуть оформлювати Вам документи - не зможете працювати.... Далі все буде залежати від комуни - і житло, і суми... Є такі, де проблематично з тваринами( Машину треба переоформити - а це дуже дорого. Титри коту- переробити в Данії. Якщо у Вас є чоловік- будете отримувати чистими 4300 пособіє, якщо немає - 6500. + На дитину по 1354. Це пособіє.... На роботу наших беруть на мінімалку - 110-150 крон/година. Більше пока ні в кого не бачила.... Це 12-15 на руки.... От і рахуйте.... А так дуже гарна країна.... Мені все подобається...
автор Наталья-712a • 27 ноября 2022
Ответ дляЗайца
Пробачте 6500 крон в місяць? А титри я вже котові зробила
Magiса• 27 ноября 2022
Ответ дляhaha.ha
А расскажите немного про Австрию?
автор Наталья-712a • 27 ноября 2022
Ответ дляMagiса
А расскажите немного про Австрию?
И мені
Зайца• 27 ноября 2022
Ответ дляНаталья-712a
Так в місяць... Ви титри у нас зробили? Це Вам надасть можливість виїхати з ним... Але тут ’приймають’ тільки вакцини Євросоюзу, тому переробляють і вакцину і титри.... Ну у нас так в коммуні... Просту пишу, щоб Ви були готові...
haha.ha• 27 ноября 2022
Ответ дляMagiса
А расскажите немного про Австрию?
Я живу в Тироле, в горах. Это очень отличается от остальной Австрии. Очень красивая природа, можно найти работу в отеле без знания языка с проживанием. Но я живу у друзей с марта, работаю в кафе на горнолыжном курорте. Выплаты 260 евро на взрослого, 150 на ребенка плюс 300 евро на покрытие аренды. Плюс еще 200 евро на ребенка. Когда идешь работать все выплаты снимаются, кроме 200 евро помощь на ребенка. Я до сих пор очень мало говорю на немецком, но у меня свободный английский и мне хватает. В отличии от Дании в Австрии самому можно выбирать и менять местожительства. Никакая коммуна ни к чему не принуждает. Можешь учить язык или иди работать по желанию….
haha.ha• 27 ноября 2022
Зарплата в кафе первый месяц 1500 евро, 8 часов 5 дней в неделю. Через месяц будет 1700-1900. Но это реально горы) 3000 м) каждый день я поднимаюсь и спускаюсь в свою деревню.