Я так розумію це країна Скандинавії , дуже гарна але і дуже дорога. Ідуть знайомі у них седан 1.6 у мені велика машина 3,7 . Заправка у кожного самостійно за свої кошти. Завтра потрібно дати відповідь їду я або ні, але я порахувала то на паливо потрібно більш як 30 тис грн. Для мене це зараз велика сума. Не розумію як мені бути у мені три дитина і кіт. У них дводверне авто їм простіше. Як гадаєте платити гроші за таку поїздку?
Ответ дляNareshti
За ьензин, а жити де? На скільки їдуть?
Там прихисток є. Оформлять як біженець. Казали добра грошова допомога
Ответ дляNareshti
За ьензин, а жити де? На скільки їдуть?
На пів року
Ответ дляSentjabrinka
И где парковать вы ее там будете?
А що там немає паркової?
Sentjabrinka• 27 ноября 2022
Ответ дляНаталья-712a
А що там немає паркової?
Есть, но все платное и парковки очень дорогие
Ответ дляYana_pl
Ви ще порахуйте те, що не доїдете в один день, і будите десь житло винаймати, то сміливо плюсуйте ще пару десятків тис грн.
Дякую за це ще не подумала.
Ответ дляРешка7777
Платные -да , а так особо нет
У мене немає коштів все сплачувати.
Sentjabrinka• 27 ноября 2022
Ответ дляНаталья-712a
На пів року
И плгода без перегистрации вы ездить не сможете
Ответ дляSentjabrinka
Там у них? Без перереністрації?
Ответ дляНаталья-712a
Была там с марта 4 месяца с двумя детьми. Прихисток ждали два месяца решение, мне пособие не дали, но кому и дали, то оно маленькое с их ценами, за жильё с этого пособия надо платить треть. На детей неважно сколько их у вас, пособия не дают вообще. Нюансов много. Тех у кого пособие заставляют ходить работать периодами по месяцу на неоплачиваемую практику на заводы часто в ночную смену. Проезд очень дорогой.
Ответ дляРешка7777
Автор , ну на пару месяцев запас точно должен быть до получения помощи
Коллега с 5 т уе выезжала , в марте
К маю троту устроилась нормально
Коллега с 5 т уе выезжала , в марте
К маю троту устроилась нормально
Вона вже там працює?
Ответ дляhaha.ha
Приезжайте в Австрию. Могу помочь в Тироле.
Зараз гляну де вона знаходиться)
Країна, гарна... та все довго.... Поки будуть оформлювати Вам документи - не зможете працювати.... Далі все буде залежати від комуни - і житло, і суми... Є такі, де проблематично з тваринами( Машину треба переоформити - а це дуже дорого. Титри коту- переробити в Данії. Якщо у Вас є чоловік- будете отримувати чистими 4300 пособіє, якщо немає - 6500. + На дитину по 1354. Це пособіє.... На роботу наших беруть на мінімалку - 110-150 крон/година. Більше пока ні в кого не бачила.... Це 12-15 на руки.... От і рахуйте.... А так дуже гарна країна.... Мені все подобається...
Ответ дляЗайца
Пробачте 6500 крон в місяць? А титри я вже котові зробила
Ответ дляНаталья-712a
Так в місяць... Ви титри у нас зробили? Це Вам надасть можливість виїхати з ним... Але тут ’приймають’ тільки вакцини Євросоюзу, тому переробляють і вакцину і титри.... Ну у нас так в коммуні... Просту пишу, щоб Ви були готові...
Ответ дляMagiса
А расскажите немного про Австрию?
Я живу в Тироле, в горах. Это очень отличается от остальной Австрии. Очень красивая природа, можно найти работу в отеле без знания языка с проживанием. Но я живу у друзей с марта, работаю в кафе на горнолыжном курорте. Выплаты 260 евро на взрослого, 150 на ребенка плюс 300 евро на покрытие аренды. Плюс еще 200 евро на ребенка. Когда идешь работать все выплаты снимаются, кроме 200 евро помощь на ребенка. Я до сих пор очень мало говорю на немецком, но у меня свободный английский и мне хватает. В отличии от Дании в Австрии самому можно выбирать и менять местожительства. Никакая коммуна ни к чему не принуждает. Можешь учить язык или иди работать по желанию….