Не цілуюсь з бодуна• 02 января в 11:46

іграшки дитини

я виховую дитину 7р. сама і живемо не в Україні 2 роки.
дуже важко все, працюю і ледь-ледь.
собі майже нічого не купую, але дочці день народження оплатила святкування, купила смарт годинник і ще подарунки. На Миколая хороші подарунки.
Але декілька днів як дочка побачила песика-робота 3+ в магазині і постійно говорить про нього. Вже пару днів взяла свої гроші і носить, щоб купити. Він коштує на гривні 2 тис грн.
Я і в квартирі не хочу (в нас новий ремонт, я трясуся над квартирою, коли дочка постійно то стукне, то грюкне, то зіпсує), щоб він їздив і ще вдарився об щось.
І не вважаю, що це ок. побачити - і одразу купити.
Я навіть в магазин не можу піти з нею. Щоразу я мушу щось купувати солодке нове, що хоче вона.
Хоча дома вже дуже багато і солодощів, і іграшок багато.
Що зробити в такій ситуації?
Не виходити на вулицю поки працює той магазин?
Купити - це просто вже смішно. Я економлю на всьому, купую все їй, а в нас такі дурні покупки.
P.S. тато дитини купив якось машинку, яка їздить. гри було на 1 день.
ПочтальЁнша• 02 января в 11:48
пообещайте на след новый год или день рождения
So_so• 02 января в 11:49
Как я Вам уже писала многократно - пересмотреть приоритеты, выключить чувство вины (оно Вам нужно исключительно для личных бонусов), ребенок пусть купит собаку за свои деньги.
Галябалована• 02 января в 11:52
Так она же за свои деньги купить хочет. Пусть покупает.
А сладости не покупайте - объясняйте, что эта покупка вне вашего бюджета
Гарачий Чокалад• 02 января в 11:53
Я завжди ходила спокійно з дітьми по магазинам, бо нічого їм не купувала в їх присутності. Вони все отримують як сюрприз. І нічого не вимагають. Якщо про щось мріють, то це тільки на свята. Все.
Галябалована• 02 января в 11:53
Ответ дляГарачий Чокалад
Аналогично
Ms. При теле• 02 января в 11:54
Пояснюйте і все. Я так розумію, вона у вас не бідує і не голодає.
So_so• 02 января в 11:57
Ответ дляГалябалована
Автор так не хочет, потому что тогда рухнет всё на чём строятся её отношения с ребенком.
У автора 4 шт трусов, которые она стирает по очереди, а у ребенка кружки за 10 тыс и дочь её как-то ударила (!) за то, что мама не захотела купить ей пиццу.
И при этом ребенка тут не в чем обвинить, это прямая инициатива автора, она мать-жертва.
автор Не цілуюсь з бодуна • 02 января в 11:59
Ответ дляSo_so
але все решту є купую за свої.
творчі набори і т.д.
на Різдво захотіла костюм супер кота. купила за 700 грн. вона навіть не одягла його і закинула
Галябалована• 02 января в 12:00
Ответ дляSo_so
Ужас. И это 7 лет ребенку? Страшно представить, что будет в подростковом периоде…
So_so• 02 января в 12:00
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
але все решту є купую за свої.
творчі набори і т.д.
Не покупайте ей всё подряд, чтобы потом рассказывать какая Вы страдалица, а она ничего не ценит. Ребенок прямое следствие Вашего выбора и Ваших решений.
So_so• 02 января в 12:01
Ответ дляГалябалована
Да, будет намного хуже, но это же повод для ещё больших страданий, так что всё ок.
ТаЕщеОптимистка• 02 января в 12:15
Розкажіть їй наприклад що іграшки купуємо тільки на свята... А солодощі по вихідних ... Або купуй на свої ...вони у неї звідки? Швидко закінчаться та й все
автор Не цілуюсь з бодуна • 02 января в 12:17
Ответ дляТаЕщеОптимистка
бабуся дала чи батько
в неї всього 3-4 тисячі гривень
ТаЕщеОптимистка• 02 января в 12:18
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
бабуся дала чи батько
в неї всього 3-4 тисячі гривень
Це багато взагалі-то. ...для дитини
Olga_72• 02 января в 12:34
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
бабуся дала чи батько
в неї всього 3-4 тисячі гривень
То ви хочете забрати гроші у дитини, щоб купити те що вам потрібно?
автор Не цілуюсь з бодуна • 02 января в 12:50
Ответ дляOlga_72
ні)
So_so• 02 января в 12:53
Ответ дляOlga_72
Автор хочет чтобы ребенок перестал потреблять её ресурс (ресурс в широком смысле от её времени и душевных сил до денег).
На практике это выражается в том, чтобы ребенок вел себя тихо (не кричал, не дрался, не портил арендованную квартиру, быстро ложился спать и она могла уделить себе какой-то мизер времени), не просил у неё ничего купить (в супермаркете, на прогулке итд) и не требовал её личного участия в своем времяпровождении.
Olga_72• 02 января в 19:14
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
ні)
Якщо не плануєте відбирати гроші, то яка вам різниця, на яку неважливу річ ваша дитина витратить ці гроші. Вона ж не має фінансової грамотності як ви. І ще не скоро навчиться. Зараз вона навіть не розуміє ціну грошам, з чого складаються щомісячні витрати. Не розуміє скільки часу ви згаєте на роботі поки ці гроші заробите, що вона витратить. Все це прийде з віком. А зараз вона всеодно витратить на щось не важливе.