Ms. Любмая жена• 28 ноября 2022
Менеджер з продажу ЗЗР, насіннєвого матеріалу, мікродобрив
16 000 — 60 000 ₴ ставка + бонусы
Хто працював на схожій роботі? Чому такий розріз в зп? Яка реально там зп?
Сама не знаю• 28 ноября 2022
Такий розріз тому що в основному в такій роботі це % від заробітку (ставка мінімальна+/-, а решта те що Ви заробите на продажах)
В каждой бочке...• 28 ноября 2022
Ответ дляСама не знаю
Може й без ставки.
У військовий час я б розраховувала на 16.
КонФФетОшка• 28 ноября 2022
Я працюю у цій сфері, якраз іде сезон з січня. Весна- наше все, зараз буде дуже високий попит на насіння і ззр.