Барабасиха• 28 ноября 2022
Завтра пускаєте дітей в школу?
Питання до тих, хто водить до школи і в них рчний тиждень.
Щрсь інтуіція підказує, що завтра буде складний день.
Але діти місяць не були в школі, тільки пішли. Такі щасливі. А як спокійно все буде. Приватний будинок, хрватись крім погріба нема де більше.
В школі хоч в сховище поведуть. Не знаю що робить
Завтра буде ракетний удар по Україні, – Євген Карась.
«Вірогідність 90%. По багатьох ознаках і перехопленнях. Хочуть спробувати великий-великий».
Завтра не ігноруйте сигнали тривоги, у разі сирени – ідіть до укриття.
Результат:
вже голосів:
84 (38.53%)
Підуть в школу
77 (35.32%)
Тиць
57 (26.15%)
Не пущу