Надежда наш компас• 29 ноября 2022
По мои подсчетам для открытия бизнеса нужно 500000 грн
Где их брать?
Надежда наш компас
• 29 ноября 2022
34 месяца откладывать полностью мою зарплату. А за что жить
Надежда наш компас
• 30 ноября 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Живіть за зарплату і не відкривайте бізнес
Чого?
Форточка с диоптриями• 30 ноября 2022
Ну открывают те, у кого они есть, или кредиты берут или одалживают
Люблю_смаколики• 30 ноября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
откладывайте 68 месяцев по ползарплаты, живите на оставшуюся... через примерно 6 лет откроете бизнес
Срочнокпсихологу• 30 ноября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
С такой зарплатой вам на бизнес не скопить. Только в долг , кредит. А потом не расплатитесь, если не пойдет
После шести ни-ни• 30 ноября 2022
Открытие своего маленького парикмахерского кабинета на два кресла это бизнес?
Королева красоты• 30 ноября 2022
І мене цікавить, куди вкласти 500 тис грн, щоб відкрити свою маленьку справу і щоб вона була прибутковою зараз, у період війни (Київ)? Висловіть будь-ласка свої ідеї?
Сірничок• 30 ноября 2022
Ответ дляКоролева красоты
Зараз не має прибуткового бізнесу, окрім війни і те що з нею зв’язано
Ну продукти/їжа будуть прибутковими
Королева красоты• 30 ноября 2022
Ответ дляСірничок
Ну продукти/їжа будуть прибутковими
Продукти, так, але завжди важко конкурувати по цінах з великими мережами, супермаркетами... а для власного виробництва потрібне обладнання, виробниче приміщення, працівники і там рецептури, санстанції...і це вже мова йде про великий стартовий капітал
Сірничок• 30 ноября 2022
Ответ дляКоролева красоты
Відкривайтесь не у місті! Зараз більшість людей порозміщались по селам, там жодного генератору чи магазину з ним
Ще би виручила продажа продуктів з машини ( бус ) щоб об’їхати такі села
В мене батьки в такому ! І то від Києва всього 60 км, ще прийняли біженців жити .. всі хати повні , а до ближнього нормального магазину тільки автобусом
Ух ты какая Я• 30 ноября 2022
Ответ дляСірничок
Так, зараз мобільний магазинчик мабуть став би непоганим варіантом.