ЛюбимаЯНЬ• 30 ноября 2022
Хто писав МАН? (малу академію наук)
Чиї діти писали манівську роботу? Що вона дає та з яких предметів писали? Поділіться досвідом) Бо ми пишемо з біології, то займає доволі багато часу, а шкода буде якщо ніякої користі з цього не буде((
Фрекен бок• 30 ноября 2022
Давно, правда, в 2013 г. Было первое место именно по биологии, да, много времени и сил. Что дало - баллы, как и первые места на олимпиадах. Насколько именно вам нужны эти доп.балллы - знаете только вы.
Интеллектуальные оладьи• 30 ноября 2022
Потешить своё эго. Так, по крайней мере, у моего было.
ЗНО он и так сдал 2 года назад на 198 средний балл.
SectetlyYours• 30 ноября 2022
Занял 3 место по теории вероятности. Математический анализ
Нужно вроде 1 или 2. Учитывается как доп. Балы при поступлении
Тарабарщина• 30 ноября 2022
МАН потрібен більше вчителям, що вони проводять ’наукову роботу’.
Дитині це не дасть нічого крім купи втраченого часу.
Виняток - 1 місце у випускному класі, але у Києві то було нереально. Моя дитина брала участь, отримала друге місце і я зрозуміла, що молодша дитина ’ніколи знову’. За призове місце мали давати винагороду, до речі. Реквізити взяли, винагороди не було - сказали ’потім’, а потім - ’ой, та там невеличка сума, ну яка вам різниця’. Дитина засмутилася, бо хотіла купити вчителю цукерки чи торта як вдячність на свої зароблені гроші.
я Кукарача• 30 ноября 2022
Було. Час зжирає. Користі мінімум.
Тільки, якщо на грант на навчання до іншої країни подавати документи, можна згадати цей МАН як досягнення
Я не Тролль• 30 ноября 2022
писала в 2004 мне было интересно, дали грамоту. сейчас вроде в бал считаються победы на мане и олимпиадах
Не жена• 30 ноября 2022
Автор, В КПІ навчаєтесь? Моїй треба писати, а вона ще тему ніяк не вибере.)
Культ Інтелекту• 30 ноября 2022
МАН дає можливість спробувати учню свої сили в науковій діяльності, зрозуміти чи вдається і подобається це учню чи ні. Також дає навички проведення дослідження, оформлення результатів, вміння презентувати свою роботу та брати участь в дискусіях та обговоренні. Частина моїх однокурсників з 10-11 класу через МАН знайшли собі майбутніх наукових керівників й починали проводити дослвдження ще з 11-го класу, а не 3-го курсу як більшість.
Гарачый Шыкалад• 30 ноября 2022
Навички виступу в аудиторії, роббота з джерелами, аналізу, синтезу. Логічне мислення. Але це було як початок вибору професії і стало у нагоді при навчанні в універі і лягло в основу курсової