Девочки привет! Как узнать когда тревога без отсутствия интернета? Спасибо 🙏
@ альонка@• 30 ноября 2022
У нас в місті машини їздили з гучномовцем.Зараз на таких інфрастр.стоять,де є генератори
Cvetoookkk• 30 ноября 2022
радіо на батарейках
по деяким містам організовують оголошення по гучномовцям на авто - поліція наприклад
А я наоборот не хочу её слышать и очень рада, что у нас не установили локатор.
Сообщения от ДНС в настройках заблокировала.
Верно выше написали, не слышу тревоги - не тревожусь. Так можно сохранить свою нервную систему.
Но буквально неделю - две назад не было света и началась тревога, никто не знал и вот один «умник» сел в свою машину под подъездом и без остановки жал на сигнал😁
Соседи все из окон стали выглядывать и орать на него, чтоб прекратил. А он типа: оповещаю, что сирена)
Ответ дляXue
Є електричні оповіщувачі, а е механічні, які не залежать від світла.
Могли б, чесно кажучи, випробувати під час блекауту. Бо люди не знають, чи є таке поруч, на що орієнтуватися.
Будуть ще казати по радіо старовинними методами.
Це точно.У нас с початку війни не було сигналу тривоги,але ж був інет,додаток Київ цифровий хоч через раз,але волав.Сьогодні з 12 до майже 19 світла-0,зв’язку інету немає,що там над країною літає чи ні -невідомо.І до дупи ’не нехтуйте сигналами тривоги’ коли вона нехтує тобою