Брюлик в стразах• 30 ноября 2022
Заметила когда мою волосы мужа гелем для душа, то они шикарные, почему?
Мою шампунем ,не то ,тусклые
А мою мужским гелем для душа то супер !
Stepa_nida• 01 декабря 2022
Ответ дляУкраїна наше все
А чим їх замінюєте?
Тривалий час користувалась vichy (всі можливі лінійки без алюмінію). Але щодо захисту то не скажу, що була на 100% задоволена, особливо влітку.
Зараз перейшла на Native, але поки зимовий сезон та дистанційна робота складно судити про ефективність. Але в США вони у топах продажів як безпечні дезодоранти.
ША все! я пришла• 01 декабря 2022
Ответ длялюбименькая
А запах довго чоловічий тримається? Мені цей шампунь дуже подобається,але думаю що запах буде чути за кілометр
Ні,після нього користуюсь бальзамом.