Папобус• 30 ноября 2022

Б’ється все склянне

Сиджу читаю теми про пороблено, порча, хочу теж запитати. Я взагалі по життю везуча була. Зараз війна у всіх стрес , біда у когось горе. Виїхала в іншу країну , орендую житло сама, нормальна квартира, нормальна власниця квартири, але ми заселилися і на другий день на кухонному столику розлетілось скло на малесенькі скалки, у мене шок за хвилину до цього ми з дитиною вийшли з кухні, пройшло півроку я акуратна людина і завжди присутня в тому що роблю, вчора готувала їсти відкриваю навісний ящик взяти лавровий листок і прямо на поверхню плити скло керамічну падає приправа в скляній банці і розбиває плиту((( за моє довге життя у мене такого ніколи не було, окрім цього в той же день дитина розбила склянку добре, що не проїхалась, я перебила тут стільки посуду, що за все життя стільки не била, що це ??? Можливо у когось теж таке було, дякую всім хто дочитав.
Уточка• 30 ноября 2022
Певно, стрес. І за собою помічаю, і навколо.
За собою помітила вже нову стадію- виробляю карколомні трюки, ловлячи те, що впустила.
автор Папобус • 30 ноября 2022
Ответ дляУточка
Можливо але скло на столі розкололось без будь якої моєї участі просто як удар був і воно полетіло в різні сторони
Уточка• 30 ноября 2022
Ответ дляПапобус
Для цього у мене окрема теорія про реакцію чужого житла.
У перші місяці оренди завжди почуваюся, як вершник апокаліпсиса-все навколо виходить з ладу, ламається і каверзує.
Главный котик• 30 ноября 2022
Поставьте домовому мисочку с молоком и сладости в обертке. И скажите чтобы не злился и вы хотите дружить)
Душка-свекровь)))• 30 ноября 2022
Автор,у меня дома из стеклянного осталась только чашка и одна банка. Перебилось все что только можно, включая стекло в шкафчике и стекло в духовке ,которое просто выпало. Когда то ещё в юности читала что если часто бьётся что то то нужно сказать какие то слова,что бы отвернуть несчастье -но что именно я не помню.
Муууумие• 30 ноября 2022
У меня обычно бьется все перед уходом из моей жизни близкого человека. Перед смертью мамы все летало из рук, а недавно - перед расставанием с любимым.
мистерЛяпсус• 30 ноября 2022
Я по жизни крайне редко что то ломаю, бью. Жили у родственников, постоянно какие то казусы, естественнот ничего специально не била и не ломала. После Вашей темы задумалась.
автор Папобус • 30 ноября 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Ось і я задумалась, просто я дуже зібрана організована і продумана, все решта ціле і як завжди, а от скляне не встигаю докуплять, зараз буду їхати за плитою, якісь непередбачувані витрати
автор Папобус • 30 ноября 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Було б не погано бо якось все дуже це затратно
автор Папобус • 30 ноября 2022
Ответ дляМуууумие
Я що перший раз , коли на столику тріснуло скло, що вчора, посварилась з чоловіком, з його сторони почула дуже багато негативу можливо це так працює
автор Папобус • 30 ноября 2022
В мене складається таке враження, що після сварки щось має статись погане(((
жар-птица Нюра• 30 ноября 2022
Ответ дляПапобус
Це саме так і працює.