Простоваля• Изменено 30 ноября 2022

Хто виїхав в США

Виникло питання слідами теми про виїзд. Про Європу більшість пише, що є сильне відчуття "понаїхавших", тобто стати "місцевою" шансів практично нема, завжди буде статус мігранта. Чи правда, що в штатах такого відчуття нема, чи не так сильно виражене, бо там таких повно зі всього світу? Як себе почуваете, мігрантом чи як усі?
Подставка для припева• 30 ноября 2022
Мы выехали в Майами. Правда, нет такого чувства, что ты иммигрант. Но нормально себя можно здесь чувствовать ТОЛЬКО имея деньги!
Фисташковый кокец• 30 ноября 2022
Залежить від штату, міста. Є міста, де багато наших
Фисташковый кокец• 30 ноября 2022
Ответ дляПодставка для припева
Та всюди так, але Майамі реально для багатих
Самая СоветЧиваЯ• 30 ноября 2022
Ответ дляПодставка для припева
и язык хороший
Самая СоветЧиваЯ• 30 ноября 2022
мы в Калифорнии
САМ_ТАКОЙ• 30 ноября 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Майами бич для богатых. Не Майами.
Фисташковый кокец• 30 ноября 2022
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Майами бич для богатых. Не Майами.
По грошах дорожче як Огайо наприклад
Марс атакует• 30 ноября 2022
С дочкой в классе учится много детей, которые родились не в США: Великобритания, Египет, Корея и т.д. В США огромное количество людей живут, которые родились за пределами страны или родители, которых иммигранты.
Но то, как вы себя будете чувствовать, зависит исключительность вас. Окружающие вас щемить точно не будут.
Леди_на_драндулете• 30 ноября 2022
Подруга уже более 5 лет живет в США. Говорит, что чувствует себя все равно чужой и никогда там не стать своей. Говорит, что даже дискриминация по этому поводу есть и к ней не такое отношение, как к местным. Хотя она хорошо знает английский и достаточно коммуникабельная. Но очень скучает по Украине и комфорт в общении, ощущение на равных, может быть только на родине по ее словам
Разачаровусь_очень_быстро• 30 ноября 2022
В Америке всё решают деньги. Если они у вас есть, будете жить в хорошем районе среди американцев и чувствовать себя приезжими. Нет денег, будете жить в районе подешевле, среди таких же эмигрантов, латины, азиаты, будете чувствовать себя на равных.
Для коренных американцев вы даже через 20 лет будете чужим.
автор Простоваля • 30 ноября 2022
Ответ дляМарс атакует
Про Європу кажуть, що теж не щемлять, але своїми не вважають, ось цей момент цікавить
Оно само купилось• 30 ноября 2022
Мы в Арлингтоне, штат Вирджиния. Нет ощущения, что ты чужой, потому что это страна мигрантов. Выхожу на улицу и можноувидеть всю географию по людям. Но очень хочется домой.
Фисташковый кокец• 30 ноября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Я теж добре розмовляю англійською, але в деяких штатах тебе починають перепитувати і починаю сумніватися чи я знаю ту англійську
Марс атакует• 30 ноября 2022
Ответ дляПростоваля
Вы никогда не залезете людям в головы, чтобы точно знать, что они считают. И зачем?
Америка - страна иммигрантов, поэтому какой-то дискриминации и не приятия приезжих здесь нет. Я по крайней мере не чувствую.
Ответ дляПростоваля
Ви вважали своїми африканців, які жили в Україні до війни? Напевно що ні ) Там теж саме.
автор Простоваля • 30 ноября 2022
Ответ дляМарс атакует
Ось тепер ясно, що ви не відчуваєте. Лізти в голови не потрібно, мабуть в Європі це відчувають, хоч це не означає, що до них погано ставляться чи ущемляють, просто відчутно
автор Простоваля • 30 ноября 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Ви різницю не розумієте? В Україні приїжджих одиниці, це як диковинка, штати країна імігрантів
Фисташковый кокец• 30 ноября 2022
Ответ дляМарс атакует
Та хай собі думають, що хочуть. Яка вам різниця що про вас думають? Через роки я навіть пишаюся, що я емігрантка, вивчила мову. Що тут соромитися? Навіть акценту свого не соромлюся.
ДинамоКит• 30 ноября 2022
Комфортно більш менш будете почуватися років за 5-7, своїми, ніколи. Хоча якщо Вам років до 6, то може й будете
автор Простоваля • 30 ноября 2022
Ответ дляФисташковый кокец
Суть питання не соромі чи відчутті гіршості, просто у відчутті, що чужий
Juliana-USA• 30 ноября 2022
зі свого досвіду скажу, я проживала в 5 штатах в США і 2 провінціях Канади, Такої дискримінації, як в Україні, я не бачила ніде. В Україні всі судять тільки за наявнiстю грошей і статусу,
Особисто я не відчувала дускрuмінації ні в США ні в Канаді. Тут не важливо чи ти офіс менеджер чи прибиральнuця чи ти бомж.
Фисташковый кокец• 30 ноября 2022
Ответ дляПростоваля
Це минає з часом, з роками. В кого як. Загалом через років 5-7
Фисташковый кокец• 30 ноября 2022
Ответ дляJuliana-USA
А також в чому ти одягнений, чи а тебе розмальовані нігті і яка машина. Цікаво на чому ви зупинилися? США?
автор Простоваля • 30 ноября 2022
Ответ дляJuliana-USA
Питання не про дискримінацію, а чи відчуваєте себе чужаком, чи своїм
Ответ дляПростоваля
Я там жила. Е квартали і навіть міста, де емігрантам не по кишені. Серед таких ви своїм не станете ніколи, хіба до ваші народжені в Америці діти. А серед емігрантів
першому поколінні звісно, ніхто не звертає уваги, всі такі.
Ответ дляJuliana-USA
Офис менеджер или уборщица неважно, да. А если адвокат или уборщица? И статус имеет значение, и деньги.
АнтиТроль• 30 ноября 2022
Ці всі відчуття не залежаь від країни,штату чи міста. Залежать виключно від людини. Я не хочу скахати, що це якась погана чи добра якість. Це вцілому настрій, ставлення до життя, до різних ситуацій.
В одній і тій же ситуації дві різні людини побачать різні сенси. Одна побачить, як вона круто впоралася, розмовляючи з продавцем в магазині, все зрозуміла, все пояснила, все зробила. А інша - як продавець не зміг приховати посмішку, коли вона вимовляла те чи інще слово, нічого не вдалося, не змогла пояснити, не змогла виплутатися, пішла похнюплена. Ось і вся відповідь на ваше запитання.
Марс атакует• 30 ноября 2022
Ответ дляПростоваля
Вам никто не предскажет, какими будут ваши внутренние ощущения. Это же очевидно. Есть люди, которые здесь по 30 лет живут и бизнес имеют, и деньги, а на пенсию мечтают вернуться в Украину. А есть те, кто больших денег не зарабатывает и статуса какого-то престижного не имеет, но чувствует себя более чем комфортно.
Пыхтелка• 30 ноября 2022
Ответ дляПростоваля
А навіщо бути своїми? Що це означає? Коли нормально доброзичливо спілкуєшся, добре працюєш, це цінують і вітають. Все, що можна за законом отримуєш. До мене таке тепле ставлення в колективі серед чехів, я дома такого не мала, все справедливо і на рівних по роботі, та я при цьому і не добиваюсь стати у них своєю
А я с косою• 30 ноября 2022
Ой,при бабках в любой стране хорошо.............................