Простоваля• Изменено 30 ноября 2022
Хто виїхав в США
Виникло питання слідами теми про виїзд. Про Європу більшість пише, що є сильне відчуття "понаїхавших", тобто стати "місцевою" шансів практично нема, завжди буде статус мігранта. Чи правда, що в штатах такого відчуття нема, чи не так сильно виражене, бо там таких повно зі всього світу? Як себе почуваете, мігрантом чи як усі?
Простоваля
• 30 ноября 2022
Ответ дляПыхтелка
А навіщо бути своїми? Що це означає? Коли нормально доброзичливо спілкуєшся, добре працюєш, це цінують і вітають. Все, що можна за законом отримуєш. До мене таке тепле ставлення в колективі серед чехів, я дома такого не мала, все справедливо і на рівних по роботі, та я при цьому і не добиваюсь стати у них своєю
Ви тимчасово, чи хочете залишитись?
Простоваля
• 30 ноября 2022
Ответ дляАнтиТроль
Ці всі відчуття не залежаь від країни,штату чи міста. Залежать виключно від людини. Я не хочу скахати, що це якась погана чи добра якість. Це вцілому настрій, ставлення до життя, до різних ситуацій.
В одній і тій же ситуації дві різні людини побачать різні сенси. Одна побачить, як вона круто впоралася, розмовляючи з продавцем в магазині, все зрозуміла, все пояснила, все зробила. А інша - як продавець не зміг приховати посмішку, коли вона вимовляла те чи інще слово, нічого не вдалося, не змогла пояснити, не змогла виплутатися, пішла похнюплена. Ось і вся відповідь на ваше запитання.
Це збірне поняття зовнішнього і внутрішнього. Своїм - це коли тобі комфортно серед людей, традицій, ритму життя, ти розумієш, що відбувається, насправді є багато притаманних лише якійсь країні дрібничок, через які як і образити когось можеш, чи зробити дурницю, чи, навіть, порушити щось. Не знаю, як пояснити
Juliana-USA• 30 ноября 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Офис менеджер или уборщица неважно, да. А если адвокат или уборщица? И статус имеет значение, и деньги.
я вам сказала із свого досвіду.
тут дискримінація карається законом, і люди тут набагато культурніші і добрiші ніж наші.
Разачаровусь_очень_быстро• 30 ноября 2022
Ответ дляПростоваля
Своим это когда тебя на свадьбу приглашают, например. Не эмигранты, как вы, а американцы в третьем поколении хотя бы.
Простоваля
• 30 ноября 2022
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Я не мігрантка, я в Україні )
Пыхтелка• 30 ноября 2022
Ответ дляПростоваля
Ви тимчасово, чи хочете залишитись?
Хіба зараз щось нвпевно можна вирішити. І яке це має значення. Другої Батьківщини не буває. Добре, якщо це буде просто комфорьне середовище
Простоваля
• 30 ноября 2022
Ответ дляПыхтелка
Має значення для теми. Якщо розумієш, що просто проїздом, то і враження і відчуття інші, тому поцікавилась. Навіть в комфортному середовщі може бути некомфортно з певних причин. Вам комфортно, і це добре
Кишмишная Мая• 30 ноября 2022
Це залежить від культурного контексту. Якщо ви знаєте і любите західну (англомовну) культуру ( музику, тв, фільми, літературу) не тільки сучасну, а і класичну, виросли в ній ( таке можливо), то і інтегруватися вам буде легше. А якщо ваше культурне наповнення виключно українське-радянське-постсовкове, то ви себе будете відчувати українським емігрантом, скільки б грошей у вас не було. Я просто зараз в Канаді, в англомовній провінції і я ,,впізнаю,, нарешті оточення. І мені комфортно.
Фисташковый кокец• 30 ноября 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Плюсую.
Ответ дляПростоваля
Я не мігрантка, я в Україні )
Я не про вас, то взагалі, приклад навела.