Доктор Хаос• 30 ноября 2022

Петиція про блокування, підтримайте

Петиція проти масового блокування податкових накладних.

https://petition.president.gov.ua/petition/167520
Шановні колеги, будь ласка, приєднуйтесь, бо то вже дуже дістало!!! Можливо хоч так звернути увагу(
Оловянный_Прагматик• 30 ноября 2022
Аы бы хоть удосужились написать о чем петиция.

Лали30• 30 ноября 2022
Петиція проти масового блокування податкових накладних. Бухгалтери розуміють весь треш.Підписала,але вже заморилась розблоковувати.
автор Доктор Хаос • 30 ноября 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Вибачте, то така тема наболіло вже, чомусь подумала що всі розуміють про що мова.
Масове блокування податкових накладних
автор Доктор Хаос • 30 ноября 2022
ЯКЩО Є ЗМОГА КИНУТИ В ЯКІСЬ ГРУПИ ДУЖЕ ПРОШУ ЗРОБІТЬ ЦЕ!
Сыро_Ежка• 30 ноября 2022
А у вас таблицю даних приймають? В мене ні😏
автор Доктор Хаос • 30 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
На послуги сто прийняли, але це дуже залежить від населеного пункта, від людини яка аналізує від її настрою і таке інше(
Ужгород• 30 ноября 2022
Млин, если Вы и так з/п считаете как пишите..то мне лично всеравно. Вот самая глобальная тема на сегодня
автор Доктор Хаос • 30 ноября 2022
Ответ дляУжгород
Я опублікувала в розділ обліку і аудиту, то йдіть мамочка у розділ до діток)
Сыро_Ежка• 30 ноября 2022
Ответ дляДоктор Хаос
В мене торгівля і мимо

Лыжи со вспышкой• 30 ноября 2022
Ответ дляУжгород
Не волнуйтесь за свою зп, ее считает программа. Но, если не перестанут блокировать НН, то скоро зп нечем будет платить и все останемся без работы. Да, для оставшегося работающего бизнеса это очень большая проблема.
автор Доктор Хаос • 30 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
В мене торгівля і мимо
Так, таблицю по торгівлі також не прийняли, навіть судилися з ними з приводу рішення на таблицю, нічого не дало(
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 30 ноября 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
При реєстрації податкових накладних за жовтень 2022 року, почалися нові масові блокування ПН (знову змінені формули в програмі податкової для блокувань ПН - підозрюють бухгалтери по масовим блокуванням звичайних операцій), при чому блокуються ті операції (особливо послуги), що є постійними для підприємств(блокується 90% від загальної кількості ПН у платника податків).

Пропонуємо, повністю відмінити блокування податкових накладних на час воєнного стану, так як такі умови, створюють підгрунтя переходу бізнесу у ’тінь’.
автор Доктор Хаос • 30 ноября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
То жіночка просто не розуміє звідки гроші беруться)
Гарачый Шыкалад• 30 ноября 2022
Я вважаю, що це потрібно вважати злочином ці блокування. В час війни добивати бізнес, який офіційний і ще з останніх сил тримається на плаву
Слів не вистачає
Лыжи со вспышкой• 30 ноября 2022
Ответ дляДоктор Хаос
Так, це ті, що в тумбочках беруть)
Xue• 30 ноября 2022
’Ермак хочет, Ермак получит’. Хто там на ті петиції увагу буде звертати.
Ужгород• 30 ноября 2022
Ответ дляДоктор Хаос
Удалено администрацией...
автор Доктор Хаос • 30 ноября 2022
Я просто сьогодні на 911 прочитала що вони вкрай відмовляютья відмінити блокування, обурило просто, світла нкмає цілий день, як то все збирати, сканувати, відправляти, просто жесть
Слепок стопы• 30 ноября 2022
Ось сьогоднішня відповідь можновладців на нашу біль:. 🚫 Припинити блокування ПН/РК неможливо – ДПС*

Відбулося засідання Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики щодо зупинення блокування ПН. Але з 22 присутніх членів комітету підтримали скасування блокування лише 6.

(checkmark)На думку ДПС, Припинити блокування ПН/РК неможливо, бо «_відкривається можливість у шахраїв вільно викрадати у держави кошти, через запуск схем мінімізації_».

(checkmark)Здійснити обов’язкову реєстрацію ПН/РК, поданих, складених у період з 24 лютого до дня набрання чинності запропонованими мною змінами, неможливо, бо «_з метою недопущення неправомірного відшкодування ПДВ із бюджету податкові органи будуть змушені повернутися до практики проведення значної кількості перевірок по ланцюгу постачання_».

(checkmark)Забезпечити приймання електронних документів від платників податків не в робочі дні з 8 до 18 години, а щодня з 8 до 22 години також неможливо, бо «_такі зміни до постанови потребують наступного внесення змін до

Ужгород• 30 ноября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Ну да. Кризис в стране и бизнес закроется из-за бух учета. И пойдем все в чисто поле, сапками махать....
Лыжи со вспышкой• 30 ноября 2022
Ответ дляУжгород
Удалено администрацией...
Ви, взагалі, не в ту ’стєпь’, до чого робота до блокування ПН? Чи ви словами Азарова мовите?
автор Доктор Хаос • 30 ноября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Де ви беретесь такі токсичні, вам за це гроші платять чи що??
Лыжи со вспышкой• 30 ноября 2022
Ответ дляУжгород
Дійсно бізнес закриється тому, що кошти, які йшли на закупілю матеріалів та виплату зарплати, йдуть на сплату ПДВ, бо його блокують мільйонами. Он тільки Епіцентру заблокували на 75млн. Я розумію, що ви далека від цього, але краще промовчіть, бо ви не в ’тємі’.
Слепок стопы• 30 ноября 2022
Їм начхати на призумпцію невиновності, на відсутність світла, наш час, тони паперу та години засідань податківців, що оплачуються за наш кошт
автор Доктор Хаос • 30 ноября 2022
Дівчата ми з вами вже 5 голосів додали, за пару хвилин, це супер, дякую, щиро))))
Лыжи со вспышкой• 30 ноября 2022
Якщо, є можливість, підпишіть петицію! Будь-ласка!
Незламна Україна• 30 ноября 2022
Ответ дляДоктор Хаос
Навіщо ви так? Попросили допомоги і опускаєтеся до хамства. Багато захочуть вам допомогтти?
Я менеджер з продажу. Наприклад, про таку проблему вперше чую, та й власне й не знаю до чого це блокування призводить, бо з бух справи не мала.
Чи вважаєте тут самі бухи сидять?
Лыжи со вспышкой• 30 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Чи вважаєте тут самі бухи сидять?
Так тему створили в розділі Бухгалтерія, аудит, податки... У мене на фірмі про блокування менеджери знають, і кошторисники і секретар. Можливо ваш роботодавець неплатник ПДВ, ФОП наприклад.
автор Доктор Хаос • 30 ноября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Чи вважаєте тут самі бухи сидять?
Та жіночка перша почала, це просто є такі люди, які заходять в теми і починають.... ніколи не розуміла цього(
З приводу питання, бізнес кожного місяця попадає на величезні суми податку на додану вартість. Ті гроші мали б йти на розвиток, тіж зарплати. Сам процес для бухгалтера дуже довгий і вимагає електрики, без неї ніяк. А зараз це взагалі нереально(
Лыжи со вспышкой• 30 ноября 2022
Ответ дляДоктор Хаос
Добавлю, що розблокування ПН це і не зовсім проблеми бухгалтера, бо бухгалтер свою роботу зробив відправив ПН на реєстрацію...