Снежнакомка• 01 декабря 2022
Коли буде ходити Миколай?
Зараз живемо за кордоном і логічно було 6, але і 19, за звичкою, діти будуть чекати подарунків. Як у вас? Ніяк не можу визначитися
Результат:
вже голосів:
44 (57.89%)
20 (26.32%)
9 (11.84%)
Тиц
3 (3.95%)
6 і 19
Снежнакомка
• 01 декабря 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
19 конечно. У меня вера не меняется с переездом в другую страну
В Україні здається теж хочуть змінити
Нервогенератор• 01 декабря 2022
Зараз за кордоном. Миколай в школі і садочку прийде 6. Вдома прийде 19
Ежик Хрюха• 01 декабря 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
до чого тут віра?
тут справа в календарі - юліанський та григоріанський
подивіться яка зараз дата по одному календарю, а потім по іншому - навряд у вас сьогодні 18 листопада, а не 1 грудня), а чого тоді свята справляєте по юліанському, а живете по григоріанському?
Етитьская богомышь• 01 декабря 2022
Ответ дляЕжик Хрюха
до чого тут віра?
А день рождения по какому праздновать?
Заела_пластинка• 01 декабря 2022
Ніколи, бо з цим переносом свят вже ніц не
хочу. Новий рік і все.
ТелаЧьи нежноСти• 01 декабря 2022
Якщо би я була в Україні, то 19, але я у Польщі і всі діти будуть хвалитися своїми подарунками 6, тому і я своїм дам 6. Мені без різниці коли святкувати.
Ежик Хрюха• 01 декабря 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
А день рождения по какому праздновать?
а є варіанти?
можете по обом календарям)
Мизимец• 01 декабря 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Аналогічно