Волшебная палочка• 02 декабря 2022

Подарунок (солодощі) на Св.Миколая дарують тільки батьки?

Як у вас це відбувається? Син хоче дарувати своїй подрузі подарунок. Це прийнятно чи ні?
П.с. гроші його, але просить у допомозі з вибором.
Анютины ласки• 02 декабря 2022
Син молодець. Немає ж чітких правил для цього свята

ПМСница• 02 декабря 2022
а скільки років сину? Він вірить в Св.Миколая? Чи знає що то батьки роблять?
Анка-пулемётчица• 02 декабря 2022
хочет - пусть поздравит, не растите жлоба, 100-200 грн роли не сыграют
Челюскина• 02 декабря 2022
А чого це Вас так розхвилювало, що тему створили? Жалкуєте синових грошей?
автор Волшебная палочка • 02 декабря 2022
Ответ дляЧелюскина
Ні, гроші цілком його. Сам збирає та роспоряджається.
Ответ дляПМСница
Підліток вже. Знає вже хто є хто
ПМСница• 02 декабря 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Підліток вже. Знає вже хто є хто
А ну тоді без питань, звісно хай дарує якщо хоче, це дуже мило що в нього є таке тепле бажання подарувати подаруночок подрузі
No problems• 02 декабря 2022
Просто сподобалась картинка :))
Патриотка• 02 декабря 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Підліток вже. Знає вже хто є хто
Звісно, хай дарує.Дуже приємно, що виростили хорошу людину.Побалуйте і його чимось.
Я намагаюсь усим близьким щось підкласти...мамі книжки і солодощі...чоловіку ще не знаю що...свекрусі також щось добреньке занесемо...на роботу дівчатам також солодощі...усі ми, попри фізичний вік, в душі діти...

Ответ дляПатриотка
Для нього вже готово все))
Куплю орехи• 02 декабря 2022
Ответ дляАнка-пулемётчица
А шо автор питала скільки витрачати? Чи заборонила витрачати гроші?
Куплю орехи• 02 декабря 2022
Ответ дляЧелюскина
А чого це ви не прочитали запитання і відповідаєте?
double-mama• 02 декабря 2022
Считаю,что если у ребенка есть желание и возможность делать подарки, то не стоит его тормозить. Дарить- это удовольствие. И совершенно не важно праздник это или без повода.
Самый умный• 02 декабря 2022
если мой ребенок хочет сделать кому-то подарок, я всегда помагаю в этом-деньги даю)))