Sielo• 02 декабря 2022

Хто що чув, українцям тепер не можна виїжджати з Польщі без втрати захисту?

https://www.instagram.com/reel/ClqKmpHjqKj/?igshid...
автор Sielo • 02 декабря 2022
Я надіюсь може все таки не введуть ці зміни..

Услада• 02 декабря 2022
Ответ дляSielo
І шо там?
автор Sielo • 02 декабря 2022
Я вагалася чи їхати на Різдво... (((
автор Sielo • 02 декабря 2022
Ответ дляУслада
І шо там?
При в´їзді в Україну хоча б на день втрачається тимчасовий прихисток, виплати в кого є.
Alice_Sherman• 02 декабря 2022
Ответ дляSielo
Я вагалася чи їхати на Різдво... (((
Сходите в Уженд проверьте статус и песель укр

Знакомая к дочке в Англию полетела на 3 дня. При вылете ей сказали что будут проблемы.
Слава богу вернулась, ее пропустили и оказалось у нее статус слетел в марте ещё
А она не знала. В Египет слетела в октябре на неделю
В пн пойдет в уденд
1234svetsvet• 02 декабря 2022
Я бы снимала если человек может себе позволить поездки за пределы страны, давшей помощь.
бресточка• 02 декабря 2022
Оставили один Стул.
Аноним Первый• 02 декабря 2022
Ответ для1234svetsvet
Але в Польщі немає як такого соціалу, люди працюють, щоб там жити і сплачують податки , самі оплачують помешкання. То чому вони не мають права за свої ж гроші кудись поїхати?
1234svetsvet• 02 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
А в чем защита тогда заключается? Знаю, что в Германии платят людям.

dajkiri-irina• 02 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
500+есть
Аноним Первый• 02 декабря 2022
Ответ для1234svetsvet
Не знаю в чому заключається захист, мабуть лише медичне страхування, більше нічого немає.
ksusha1155• 02 декабря 2022
Ответ дляSielo
Я вагалася чи їхати на Різдво... (((
Ну значить поляки закрили контору- тепер захист тільки для тих, кому дійсно немає куди повертатись.
1234svetsvet• 02 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
И жилье не дают? Не оплачивают?
ksusha1155• 02 декабря 2022
Ответ дляSielo
Я вагалася чи їхати на Різдво... (((
ksusha1155• 02 декабря 2022
Ответ дляSielo
Я вагалася чи їхати на Різдво... (((
Аноним Первый• 02 декабря 2022
Ответ дляdajkiri-irina
500+есть
Це дітям. І це погодьтеся не гроші. Сто євро не хватить ні на що. Харчування в школах, це більше як 100 злотих і це українці платять. Житло від 2500 злотих.
dajkiri-irina• 02 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Это я знаю,но в основном приехали с детьми. И эти деньги получают.
Аноним Первый• 02 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
Згідно нових озвучених правл, немає права українець поїхати у будь яку іншу країну, навіть на відпочинок. Не тільки в Україну забороняється.
dajkiri-irina• 02 декабря 2022
Ответ дляksusha1155
Правительствот не хочет массового недовольства ,а оно растет

Аноним Первый• 02 декабря 2022
Ответ для1234svetsvet
И жилье не дают? Не оплачивают?
Ні, не оплачують. Можливо інвалідам і лише дав три місяці. Зараз потрібно платити навіть за проживання в таборі для біженців.
Кисюшка• 02 декабря 2022
Ответ для1234svetsvet
Я в Греции, здесь тоже ничего не платят, даже на детей. Все живут за свои деньги - работа местная или удаленная. Зато мозг никто не морочит и статус вместе с картой получили за 15 минут.
Galina_vinsport• 02 декабря 2022
Лавочку прикрыли, но тем, кто приехал давно.. для новеньких по прежнему есть 40+, 500 и 300 злотых единоразово.
Galina_vinsport• 02 декабря 2022
Ответ дляSielo
Я вагалася чи їхати на Різдво... (((
Не ехать
nata.ant• 02 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Ще раз напишу,в польщі 2 мільйони біженців,багато дуже дітей , інвалідів на них платять гроші,надають безкоштовну медицину і так далі.
nata.ant• 02 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Інваліди можуть по програмі 40+ жити,на них продовжено ці виплати,не тільки 120 днів плюс жінки з дітьми,жінки з дитиною до року,пенсіонери
nata.ant• 02 декабря 2022
І офіційної інформації,я ще не знагла,може тільки готується проект
ZvezdaIzNefrita• 02 декабря 2022
я слышала, что статус не потеряется, а заморозится, причём только один раз его можно будет разморозить
и выплаты возобновятся. думаю, на днях всё скажут подробно
nataangel• 02 декабря 2022
Ответ дляSielo
Взагалі логічно, так страшно що буду їздити туди сюди.
nataangel• 02 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Не беріть і будете вільною
214• 02 декабря 2022
Мені здаеться це напередодні свят щоб меньш двіжу було на кордонах. Потім відмотають на як є зараз.