Аноним Первый• 02 декабря 2022
Ответ дляnataangel
Не беріть і будете вільною
Тепер у Польщі заборонено перебувати без песелю. Всі біженки мають песелі і їм відмовлять навіть у в’їзді в Польщу, якщо вони перетнуть кордон . Не важливо мають вони тих нещасних 500 злотих чи ні. Українки в абсолютній більшості , працюють живучи у Польщі, а отже не є трутнями!
Espresso_caffe• 02 декабря 2022
Ответ для1234svetsvet
Я бы снимала если человек может себе позволить поездки за пределы страны, давшей помощь.
снимали что?
Ответ дляsammy
Ну это уже,конечно, ’супер’. Летом сняли запрет на поездки,теперь снова лишают возможности. Сначала обещали людям и защиту и помощь,а теперь передумали получается
Там же в видео этот блогер объяснил почему - с приграничных областей пооформляли помощь, приезжают раз в месяц в Польшу, а живут в Украине. Короче, жадность некоторых всем вылезла боком.
Ответ дляКисюшка
Я понимаю,но почему остальные должны страдать? У многих семьи,родители,дети( и почему запрет не только на Украину,а и на другие страны?
Аноним Первый• 02 декабря 2022
Ответ дляTaFo
у меня дия есть и работает. а сегодня аришло письмо из зуса о том, что статуса нет.
Ви виїжджали за межі Польщі?
Аноним Первый• 02 декабря 2022
Ответ дляTaFo
21 октября на два дня. заехала по Дия пл и заграну. штамп при вьезде не ставили, сказали с Дией не надр
Ужас. Співчуваю.
Аноним Первый• 02 декабря 2022
Ответ дляКисюшка
Нет в видео речь об Украине только, но думаю, что это коснется выезда из Шенгена тоже. По Шенгену никак не будут ибо нет контроля о пересечении границы
В коментах до відео, дюди пишуть, що їх позбавляють статусу за поїздки на декілька днів у Великобританію.
Аноним Первый• 02 декабря 2022
Ответ дляКисюшка
Здрасте, Великобритания это не Шенген зона
Так не шенген, але це значить що наприклад на відпочинок людям теж не можна їхати. Навіть якщо вони працюють і сплачують податки.
Ответ дляАноним Первый
Ну якщо працють, сплачують і можуть собі дозволити відпочинок то і статус укр їм не треба. Я також працюю і знаходжусь в країні де нема допомоги навіть на дітей
Ответ дляАноним Первый
Ну а як,ми ,люди які заїхали до війни,ми теж не можемо ніде поїхати,бо карту чекаємо роками .Я не виїжджала з 2020 року ,бо карту чекаю,диціщія прийшла,тепер пластик жду більше 3 місяців,і не відому скільки буду його ждати і теж плачу податки і так далі
Аноним Первый• 02 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
Є фірми які роблять карту побиту за два місяці. Якщо є підстава на отримання карти, то можна скористатись такими фірмами і отримати документ. Біженцям відмовились поляки надавати карти побиту.
Ответ дляАноним Первый
Ви думаєте я не знаю? Я живу во Вроцлаве,тут із адвокатами чекають,і з рішенням суду і так далі.Вони нічого не роблять того,що я не можу зробити сама .Це викинуті гроші,це не перша моя карта).Нащо вам карта? Ви і так легально знаходитесь,гроші собі заощадите
Аноним Первый• 02 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
Біля мене живуть сусіди з Волині. За 2500 злотих їм зробили карту без жодної метушні і лишніх рухів. Чекали рівно 2 місяці після подачі документів.
Аноним Первый• 02 декабря 2022
Ответ для214
В новинах ніде нічого немає. Якийсь блаблохер щось десь надибав і пішла смута по сайту ширитися.
Он вище дівчина написала, що на два дні виїхала з Польщі і їй забрали статус тимчасового захисту.