Sielo• 02 декабря 2022

Хто що чув, українцям тепер не можна виїжджати з Польщі без втрати захисту?

https://www.instagram.com/reel/ClqKmpHjqKj/?igshid...
nata.ant• 02 декабря 2022
Ответ дляАноним Первый
Біля мене живуть сусіди з Волині. За 2500 злотих їм зробили карту без жодної метушні і лишніх рухів. Чекали рівно 2 місяці після подачі документів.
В різних воевудствах,по різному, я в найгіршому в Польщі по видачі карт.Те що вони так швидко отримали карту,не показник фірми ,вони б могли і самі це зробити,якщо знають всі нюанси,там нема нічого важкого

nata.ant• 02 декабря 2022
Ответ для214
В новинах ніде нічого немає. Якийсь блаблохер щось десь надибав і пішла смута по сайту ширитися.
100 відсотків, офіційно нічого такого поки що немає
sammy• 02 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
Ну а як,ми ,люди які заїхали до війни,ми теж не можемо ніде поїхати,бо карту чекаємо роками .Я не виїжджала з 2020 року ,бо карту чекаю,диціщія прийшла,тепер пластик жду більше 3 місяців,і не відому скільки буду його ждати і теж плачу податки і так далі
Вы ДОБРОВОЛЬНО ехали. Разница есть?
nata.ant• 02 декабря 2022
Ответ дляsammy
Вы ДОБРОВОЛЬНО ехали. Разница есть?
І що? Люди їхали шукати прихисток,а багато катаються туди- сюди.І таких новин в офіційних новинах не має,автору треба менше дивитись блогерів.Є таке що знімають статус,але його можно відновити
автор Sielo • 02 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
Ви жартуєте? Людям реально заморожують статус. Може когось інформація застереже. Я нічого не стверджую, але краще знати про ризики, а не сніг на голову отримати. В мене є знайомі які про дію не вірили, а тепер не можуть в´їхати поки 90 днів не мине.
sammy• 02 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
1 раз можно восстановить. Например, остались старенькие родители,а их дочь вывезла своих детей. Как ей навестить родителей???
sammy• 02 декабря 2022
Ответ дляSielo
Слишком много изменений Польша придумывает
автор Sielo • 02 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
Тобто краще не знати і якщо що просто не змогли заїхати , при тому, що всі речі будуть в орендований квартирі? Правильно?
автор Sielo • 02 декабря 2022
Я особисто дуже сподіваюся, що роз´яснять і скасують заборону, вибрала Польщу бо близько, при тому що виплат дорослим нема.

nata.ant• 02 декабря 2022
Ответ дляSielo
Відкрийте візу,якщо вам треба їздити.На даний момент офіційного підтвердження цьому немає,як буде тоді будете думати,що вам робити.На даний момент,їздити ви можете
nata.ant• 02 декабря 2022
Ответ дляSielo
Ну то хто їм винуватий,зразу писалося що не більше ніж на 30 днів.
sammy• 02 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
Разово на 30 дней и без снятия статуса
TaFo• 02 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
я на два дня ездила. вьехала по Дие. На границе сканировали и паспорт и дию. а сегодня я узнала, что статуса нет . а дия есть. и прекрасно продолдает работать
nata.ant• 03 декабря 2022
Ответ дляTaFo
Сходите в ужонд и верните статус
TaFo• 03 декабря 2022
Ответ дляnata.ant
Сходите в ужонд и верните статус
я то схожу. но получается, это будет тот самый единственно возможный раз восстановления.
nata.ant• 03 декабря 2022
Ответ дляTaFo
Где ви взяли про один раз? Где в офиуальниз источниках это написано,вам статус сняли не законно
nata.ant• 04 декабря 2022
Автор,по темі менше слухайте бздури блогерів