Боевая• 04 декабря 2022

Як ефективно і безпечно для оточуючих вивести блох у кішки.

Зараз в гостях, тут кішка з блохами, наче з ошийником якимось, але щось він нп допомогає.
Підкажіть діючі засоби, хочу вивести, бо діти з нею граються. Та й кішку жаль, чухається вся.
Му ма му ма му• 04 декабря 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Капли через кожу попадают в кровь, блохи кусают и умирают, напиваясь этой кровью, так что котику тоже даёт нагрузку на организм. Иначе только купать
Да, мы нашли способ, купание, неостомазан, она легче переносит.
Медсестричка• 04 декабря 2022
Ответ дляБоевая
Так а що з блохами робити? Може до ветеринара на обробку відвезти?
Якщо є блохи, то є і глисти - це один ланцюг. З крапель Стронгхолд або Адвокат, діє і на бліх і глистів. Після обробки тварину 3 дні не купати. Краплі капать на холку, щоб киця не злизала. Краплі дуже ефективні і безпечні, зазвичай добре переносяться твариною.
Медсестричка• 04 декабря 2022
Ответ дляБоевая
Може є якісь шампуні+ ошийник новий? Може на травах все ж щось є нормальне?
Ні, це не ефективно. Стронгхолд запитайте в ветаптеці. Дієво і буде результат дуже швидко і безпечно для тварини.
Медсестричка• 04 декабря 2022
Ответ дляМу ма му ма му
Вы хотите чужую кошку без спроса избавить от блох?
А в чем проблема? Пусть лучше чешется и мучается?
julia-678c• 04 декабря 2022
Стронг холд лучшее средство
Маргарита и Мастер• 04 декабря 2022
Ответ дляСалт
Дітям від кошачих блох нічого не буде
Покусати можуть.
Бжоли-бандерівці• 04 декабря 2022
Капли на холку. Если хорошие, правильно нанесены и правильно подобраны по весу животного - эффективны. Трогать холку нельзя дня 3. Или следить за детьми, или кошку на 3 дня изолировать.
Таблетки спиносад. Отзывы через один очень плохие. Своей бы не давала точно. Но гладить можно сразу.