Боевая• 04 декабря 2022
Як ефективно і безпечно для оточуючих вивести блох у кішки.
Зараз в гостях, тут кішка з блохами, наче з ошийником якимось, але щось він нп допомогає.
Підкажіть діючі засоби, хочу вивести, бо діти з нею граються. Та й кішку жаль, чухається вся.
Боевая
• 04 декабря 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Спитайте у хазяїв спочатку, може вона вігітна
Не вагітна.
Боевая
• 04 декабря 2022
Ответ дляМу ма му ма му
Вы хотите чужую кошку без спроса избавить от блох?
По темі є що відповісти?
Боевая
• 04 декабря 2022
Ответ дляСалт
Дітям від кошачих блох нічого не буде
А кішка вже з вавками, я знаю що на дітей не переходять.
За дітей переживаю, щоб засоби проти бліх безпечні для дітей були.
Коренная киевлянка• 04 декабря 2022
Ответ дляБоевая
Не вагітна.
Ну ви спитайте. Можна тоді краплі на холку (уважно розрахувати вагу кота і врахувати імунітет), можна таблетку від бліх+глистів одразу.
Боевая
• 04 декабря 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Я спитала.
Коренная киевлянка• 04 декабря 2022
Ответ дляБоевая
Тоді таблетка, бо після крапель краще не гладити кота дні три.
Коренная киевлянка• 04 декабря 2022
Ответ дляСалт
По темі з чужою кішкою Ви не маєте права нічого робити. З мого дома Ви б за це вилетіли незважаючи ані на родство, ані на дітей
Я б теж вбила б якщо хтось чіпав би мою кицю. Автор, не лізьте поки вам не дозволять.
Боевая
• 04 декабря 2022
Ответ дляСалт
Ідіть собі вже.
З чого б це я без їх відома це робила.
Очі продерла тільки і вже прибігла язвить.
З чого б це я без їх відома це робила.
Боевая
• 04 декабря 2022
Ответ дляКоренная киевлянка
Я десь писала, що не питала ні в кого?
Відповідайте по темі, якщо є що.
Му ма му ма му• 04 декабря 2022
Ответ дляБоевая
По темі є що відповісти?
По теме нет безопасного и эффективного. Травки муравки это хрень полная. Я к тому, что вы не знаете как кошка отреагирует.
Моя от капель холку становится вялая, пускает слюни и спит долго.
Боевая
• 04 декабря 2022
Ответ дляМу ма му ма му
Так а що з блохами робити? Може до ветеринара на обробку відвезти?
Чупокабра• 04 декабря 2022
Мы собаке и кошке капли покупаем, на холку накапали, немного по хребту растерли, главное, чтоб животное не доставало туда языком и не слизывала. Можно еще таблетку, но они дороже выходят
Боевая
• 04 декабря 2022
Ответ дляСалт
Язвити? Ви навіть в темі нічого про безпеку для кішки не написали. Тільки для оточуючих.
Хіба то не логічно, що безпечні для оточуючих, будуть безпечними і для кішки.
Люблю_джаз• 04 декабря 2022
Стронхолд - капли на холку. Через 2 часа можно кошку брать на руки. И не нужно дома делать деинсекцию. Обратите внимание, что капли брать по весу кошки. Почитайте инструкцию. Для нашей были самые эффективные.
Боевая
• 04 декабря 2022
Може є якісь шампуні+ ошийник новий? Може на травах все ж щось є нормальне?
СноваЗдорова• 04 декабря 2022
Я просто вычесала и выбрала руками. Ошейники и прочую химию боюсь на кошке использовать
Боевая
• 04 декабря 2022
Ответ дляСноваЗдорова
А на травах щось?
Чим вичісували?
Боевая
• 04 декабря 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Подивлюсь, дякую.
СноваЗдорова• 04 декабря 2022
Ответ дляБоевая
А на травах щось?
Чим вичісували?
Не знаю, что там с травами. Расчёской гребешком с частыми зубьями спокойно всё вычёсывается, но, конечно, время придётся потратить. И вычесывала не один раз. Зато 100 процентов безопасно для кошки, что для меня главное
Рожки-да-ножки• 04 декабря 2022
Ответ дляЛюблю_джаз
Сейчас Стронгхолд редкость, особенно для веса 2,5-5 кг. Какие-то перебои в поставках.
Рожки-да-ножки• 04 декабря 2022
Стронгхолд и Стронгхолд плюс - хорошие капли, но их сейчас нет. В ветаптеках предлагают аналог - Селафорт, действующее вещество тоже, что и у первых. Цена 180-200 грн за пипетку.
Ответ дляБоевая
Ні, на жаль. Читати інструкцію, категорично не можна краплями від блох для собак капати котів. Там до смертельного випадку.
Крапати тільки на холку, щоб кіт не міг вилизати - це теж небезпечно. Тож і гладити після цього не можна тварину, щоб не разнести краплі по шкірі.
Після крапель кіт може пару днів бути вялим.
Через 2-3 тижні ще раз треба повторити.
Так, блох краще виводити, це й тварині буде легше, але це уважно робити.
Через 2-3 тижні ще раз треба повторити.
Скоро_вчера• 04 декабря 2022
Ответ дляМу ма му ма му
Капли через кожу попадают в кровь, блохи кусают и умирают, напиваясь этой кровью, так что котику тоже даёт нагрузку на организм. Иначе только купать
ничевока• 04 декабря 2022
Капли Стронгхолд. Не токсичные, через два часа можно гладить. Выводят блох+ глистов.