Оля_с_киркою• 04 декабря 2022

Сколіоз, дівчинка 11 років

В мене також був сколіоз. Але в лопатках. А в доньки в поперековому відділі. Видно в талії залом з одного боку. При тому що складки на ногах всі симетричні.
По рентгену 13% відхилення від норми.
Займається плаванням 3-4 рази в тиждень, вправи дома кожен день, раз в три місяці курс вправ з реабілітологом.
Масаж проходили, але потім його відмінили, бо проблеми з судинами, і буває що темніє в очах після курсу масажу. Зараз маємо повторно йти до лікаря, після першого візиту пройшло півроку.
Повторний рентген я так розумію через рік від першого, так?
Цікавить як ви лікували сколіоз в дитини? Що найкраще допомагало? І чи вдалось виправити?
Пиши-пропало• 04 декабря 2022
Йога( асаны для укрепления мышечного корсета спины)

Чудо в декрете• 04 декабря 2022
Стопу перевіряли? ортопедичні устілки в разі потреби та навіть якщо все гаразд не завадять.Повторний рентген справді через рік, плавання - це дуже добре в цьому випадку
автор Оля_с_киркою • 04 декабря 2022
Ответ дляЧудо в декрете
Так ми були в ортопеда, в реабілітолога, знову іншого ортопеда. Про стопу ніхто поганого не казав. Одна ортопед казала носити щось типу підставки під п´яту, але інші два сказали що не треба.
Доль Чекомбана• 04 декабря 2022
Ми лікуємося, нам теж 11, вже боримся з коліозом 3 роки, тяжко але є результат, раджу гімнастику ШРОТ ( Київ) та лікаря Шевчук Андрій Вікиорович інституи орт.та травматології Київ, в нас ще корсет шено так як градус сколіоза великий, був 52 стало 30
https://instagram.com/scoliosischroth?igshid=
автор Оля_с_киркою • 04 декабря 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Дякую,
автор Оля_с_киркою • 04 декабря 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Удачі вам, це нелегка справа
Доль Чекомбана• 04 декабря 2022
Дякую, знаємо, тяжко але коли є результат ти віриш в диво, саме головне почати, ви теж незатягуйте бо сколіоз нечикає а прогресує...
автор Оля_с_киркою • 04 декабря 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
Так ми і не затягуємо. Вправи робить дитина, на плавання ходить. Поки нам більше нічого не казав лікар
Ниф_ниф• 04 декабря 2022
Ответ дляДоль Чекомбана
При таком угле отклонения, как у дочери автора, никакой корсет не нужен и никто ей его не назначит. У вашего ребенка 4 степень была, а у автора всего лишь 2-я.

Насчет Шрот-терапии поддержу.

Ниф_ниф• 04 декабря 2022
Ответ дляОля_с_киркою
Этого и достаточно. Моей 13, я ее уже не могу заставить, не хочет ни бассейн, ни гимнастику, ну не будешь же ремнем подстегивать. В 11 могла еще уговорить, сейчас ну ни в какую.
Ниф_ниф• 04 декабря 2022
Рентген раз в год.
автор Оля_с_киркою • 05 декабря 2022
Ответ дляНиф_ниф

Насчет Шрот-терапии поддержу.
Дякую.
sky-labs• 05 декабря 2022
Нужна нутрицевтическая поддержка соединительной ткани, т.к. сколиоз - одно из проявлений ДСТ.
Ниф_ниф• 05 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
А можете подробнее? У моего ребенка сколиоз, подозрений на ДСТ не возникало, хотя обследована вдоль и поперек.
sky-labs• 05 декабря 2022
Ответ дляНиф_ниф
Вит. С, вит.Д., магний
Сера, MSM длинными курсами до полгода
Кремний, коллаген 1,2,3-го типа, но упор на 2й

Все это следует принимать до завершения роста.
Ниф_ниф• 05 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Вит. С, вит.Д., магний
Сера, MSM длинными курсами до полгода

Спасибо. Из всего этого только витамин Д даю, т.к. есть недостаток по анализу. Но опять-таки, ДСТ нет диагноза.
Maruskin• 05 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Вит. С, вит.Д., магний
Сера, MSM длинными курсами до полгода

це повинен ортопед назначити чи можна самостійно спробувати ? теж сколіоз у сина :(
для себе схеми спокійно підбираю на айхерб, а ось йому крім стандартної омеги, Д3 і вітамінних комплексів ще нічого не давала іншого.
sky-labs• 05 декабря 2022
Ответ дляMaruskin
Смело самостоятельно. Какой возраст?
Maruskin• 06 декабря 2022
Ответ дляsky-labs
Смело самостоятельно. Какой возраст?
Сину 13 років.
Як раз будемо на прийомі у ортопеда на цьому тижні - запитаю що він скаже на цю тему.

PS: медицина моє хоббі вже багато років, колись в мед мала поступати, але не склалось, тому уважно і ретельно вивчаю всі моменти, які пов´язані з прийомом будь-яких бадів.

sky-labs• 06 декабря 2022
Ответ дляMaruskin
Сину 13 років.

В этом возрасте можно взрослую дозировку