Омлетик• 05 декабря 2022
Дівчата вагітність і болі в паху
Почався 27 тиждень, і сьогодні весь день відчуваю болі в паху, віддають у промежину.Як почну ходити болить більше.Майже весь день лежу, так не болить зовсім.Завтра піду до лікаря, написати не можу їй бо нема зв´язку і світла.Сьгодні знов обстріли постарались.Що це може бути, чи бувало у вас таке?Вже переживаю, та живіт не болить, саме в паху наче хто зв´язки натягує
Фрикаделька• 05 декабря 2022
Позвоните в скорую и проконсультируйтесь. А то вам сейчас здесь насоветуют
Бибер-анонимер• 05 декабря 2022
У меня такое было, врач сказал, что малыш так повернулся и давит на что-то. На левую ногу наступить не могла почти. Через 3-4 дня полшло
Кожугетовый ансамбль• 05 декабря 2022
Так було, виявилось, що дуже низько дитинка лежить, тисне на промежину. Вдягала бандаж, стало краще.
Щедрик• 05 декабря 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Точно така ж ситуація була
Щедрик• 05 декабря 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Точно така ж ситуація була
Малая еще та• 05 декабря 2022
Короткая шейка матки, сама с таким промчалась, две недели как поставили пессарий
Интеллектуальные оладьи• 05 декабря 2022
Зазвичай таке буває і нічого страшного, але для спокою варто показатись лікарю